Wiemy, kiedy Ewa Chodakowska będzie miała dziecko! Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
Wiemy, kiedy Ewa Chodakowska będzie miała dziecko!
Instagram
Uchyliła rąbka tajemnicy!
1/5
Wiemy, kiedy Ewa Chodakowska będzie miała dziecko!
Instagram

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis są ze sobą od lat, ale do tej pory nie zdecydowali się na dziecko, mimo że fanki trenerki chętnie zobaczyłyby ją z ciążowym brzuszkiem ;). Na razie jednak Ewa Chodakowska skupia się na wielu projektach, choć już wiadomo, kiedy chciałaby mieć dziecko! Przeczytaj więcej na kolejnej stronie.

 

Zobacz: Ewa Chodakowska walczy z hejtem na swojego męża. Padły mocne słowa!

2/5
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

Wiadomo, że Ewa Chodakowska jest niezwykle aktywna zawodowo. Nieustannie angażuje się w nowe projekty i ma głowę pełną pomysłów. Co ciekawe, stworzyła nawet program treningowy dla mam!

Ten post to propozycja dla MAM  lub kobiet planujących ciąże  Jeśli chcesz pomogę Ci przygotować Twoje ciało do ciąży oraz powrócić do formy sprzed ciąży ;-) Żeby dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę http://wrytmiekobiety.pl/exercise... Dostaniesz tam program ułożony specjalnie dla Ciebie Razem zadbamy o najbardziej newralgiczne części Twojego ciała – a więc brzuch, brzuch i jeszcze raz brzuch !! Ćwiczenia są skuteczne choć bardzo delikatne – domyślam się, że opieka nad maluszkami wymaga dużo energii i czasu.. Przygotowałam także plany treningowe dla kobiet planujących maleństwo wzmacniające plecy i brzuch.. - pisze Ewa Chodakowska na Facebooku.

A kiedy sama trenerka zdecyduje się na dziecko? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Ewa Chodakowska ponownie w ogniu krytyki! Ofiara zazdrosnych fanek czy królowa prowokacji?

3/5
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "VIVA!" Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis wyjawili, czy myślą już o powiększeniu swojej rodziny.

 

Dziecko oznaczałoby zmianę całego naszego trybu życia, na co nie jesteśmy jeszcze gotowi, jeszcze nie teraz. Myślę, że za dwa lata zdecydujemy się na powiększenie rodziny. Tymczasem mamy coś do zrobienia - powiedziała Ewa Chodakowska.

 

Mąż trenerki dodał, że na razie wystarczą sobie nawzajem. 

 

Przeczytaj więcej o Ewie Chodakowskiej i jej mężu na kolejnych stronach!

 

Zobacz: Ciąża krok po kroku – 3 trymestry, czyli 9 miesięcy, czyli 40 tygodni

4/5
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis tworzą bardzo zgrany team. Trenerka wiele razy podkreślała, że jej mąż jest jednocześnie jej najlepszym przyjacielem, źródłem inspiracji i motywacji. Jak się poznali? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Ewa Chodakowska wprowadziła się do nowego mieszkania! Urządziła je w zaskakujący sposób....

5/5
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis poznali się w Grecji, skąd pochodzi ukochany trenerki. Ewa Chodakowska pojechała na wakacje na tydzień, a została... na kolejne dwa lata. To była miłość od pierwszego wejrzenia!

 

Kiedy ją zobaczyłem, wtedy zrozumiałem. Wtedy to była moja wymarzona dziewczyna, teraz to moja wymarzona żona - wyznał Lefteris Kavoukis w "Dzień Dobry TVN"

 

Nie da się ukryć, że to miłość jak z bajki! 

 

Zobacz: Ewa Chodakowska zdradza sekret swoich dużych ust. Naturalne czy jednak nie?