Ewa Chodakowska z mężem wychodzi z DDTVN

TYLKO U NAS! Ewa Chodakowska wprowadziła się do nowego mieszkania! Urządziła je w zaskakujący sposób....

Ewa Chodakowska z mężem wychodzi z DDTVN

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis właśnie wprowadzili się do nowego apartamentu! Jak donosi nowe "Party", remont ekskluzywnego lokum trwał aż  trzy miesiące! Przypomnijmy, że apartament o powierzchni 360 mkw. Ewa i Lefteris kupili na początku roku od Karoliny i Piotra Kraśków. Trenerskiej parze zależało na dobrze oświetlonym, eleganckim i spokojnym mieszkaniu, w którym można się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Początkowo Ewa chciała sama zająć się urządzaniem wnętrz, ale nadmiar obowiązków skłonił ją do powierzenia tego zadania profesjonalnej ekipie. W wolnych chwilach doglądała jednak prac i wspólnie z architektką Agatą Knorowską omawiała swoje pomysły.

Udało nam się stworzyć klimat, o jakim marzyliśmy. Postawiliśmy na naturalne materiały: drewno, fornir i marmur. Jasnokremowe ściany przełamaliśmy elementami z mosiądzu i złota oraz greckimi obrazami i dodatkami, które są ukłonem w stronę ojczyzny Lefterisa – zdradziła "Party" Chodakowska.

Polecamy: Klosz do lampy w stylu vintage: inspiracje i instrukcje wykonania krok po kroku

Nowy apartament Ewy Chodakowskiej i jej męża Lefterisa Kavoukisa ma dwa poziomy. Dolny para zaaranżowała na przestrzeń mieszkalną, na piętrze zaś stworzyli domowe ministudio fitness, gdzie mogą ćwiczyć i nagrywać filmiki dla fanów. W strefie mieszkalnej znalazły się m.in. salon z wygodną, dużą kanapą, garderoba, sypialnia, przestronna kuchnia i gabinet, który w przyszłości będzie... pokojem dla dziecka!

To mieszkanie z potencjałem dla dużej rodziny, a o takiej w przyszłości Ewa i Lefteris właśnie marzą – przyznała w rozmowie z "Party" ich znajoma.

Zobacz też: Wiemy, ile naprawdę waży Ewa Chodakowska! Będziecie zaskoczeni!

Ewa Chodakowska wspólnie z mężem Lefterisem urządzają swój nowy apartament!

Ewa Chodakowska z mężem

Ewa nie rezygnuje z treningów. W nowym lokum ma własne ministudio fitness!

Ewa Chodakowska
Instagram/Ewa Chodakowska

Więcej na temat Ewa Chodakowska domy gwiazd
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10