Ewa Chodakowska w kapeluszu
ONS/Facebook

Ewa Chodakowska ostro o modzie na odchudzanie w ciąży! Ten temat jest jej bliski?

Ewa Chodakowska w kapeluszu
ONS/Facebook

Ewa Chodakowska zabrała głos w sprawie mody na odchudzanie w czasie ciąży. Trenerka, która za punkt honoru stawia sobie promowanie zdrowego stylu życia wśród kobiet, rzadko wypowiada się w tak ostrym tonie. Co dokładnie napisała?

Ewa Chodakowska o odchudzaniu w ciąży

Najbardziej znana trenerka w Polsce stara się być zawsze blisko swoich fanek. Dzięki social media jest w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielkami, którym nierzadko radzi nie tylko w kwestiach treningów i zdrowego odżywiania. Ewa Chodakowska często zabiera głos również w ważnych dla kobiet kwestiach, szczególnie tych, które są bliskie jej sercu. Tym razem wypowiedziała się na temat odchudzania w ciąży. Co o tym sądzi?

Bez względu na stan w jakim się znajdujesz droga na skróty ZAWSZE będzie odbijała się na Twoim zdrowiu lub Twoim i Twojego dziecka ..

Przybieranie na wadze w ciąży jest jej nieodzowną częścią .. Pomysł "odchudzania" , bycia super szczupłą w ciąży graniczy z szaleństwem - brakiem zdrowego rozsądku ..

Stawiaj na ZDROWIE !!
Chude NIE JEST ZDROWE ‼‼‼‼ - apeluje trenerka.

Czy Ewa Chodakowska planuje dziecko?

Trenerka sama nie ma jeszcze dzieci. Już od dawna pojawiają się jednak pytania o potomstwo. Kiedy nadejdzie ten moment? Ewa uważa, że na wszystko przychodzi w życiu pora. Jednak jej czas na macierzyństwo chyba jeszcze nie nadszedł:

Temat dziecka wraca do mnie jak bumerang. Pytają wszyscy: rodzina, znajomi sąsiadki. Jedni mnie straszą: "zobaczymy, jak ci będzie do śmiechu, jak będziesz miała dzieci", a inni ganią: "co to za życie bez dzieci". Takie pytania są zupełnie normalne, ale u mnie do grona zainteresowanych osób dochodzą jeszcze zupełnie obce mi osoby. Nie ma wywiadu, w którym nie padłoby to pytanie - mówiła pół roku temu na łamach magazynu "Flesz.

W tym samym wywiadzie zaznaczyła także, że na dziecko na pewno przyjdzie pora, lecz jeszcze nie teraz. Zatem, by zobaczyć Chodakowską z ciążowym brzuszkiem będziemy musieli jeszcze nieco poczekać.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska przytyła! "Nie ma kraty na brzuchu". Znamy przyczynę!

 

Podaj dalej ten post ... Przyszłe mamy zachodzą w głowę jak nie przytyć w ciąży .. Młode mamy zachodzą w głowę jak sie...

Posted by Ewa Chodakowska on 22 grudnia 2015

Ewa Chodakowska radzi przyszłym mamom, by nie odchudzały się w ciąży

Ewa Chodakowska brzuch

 

Trenerka i jej mąż Lefters Kavoukis nie mają jeszcze dzieci

Lefteris Kavoukis w szarych spodniach

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17