Ewa Bilan-Stoch, Anna Lewandowska Anna Lewandowska czy Ewa Bilan? Ewa Stoch o swoim przemówieniu Anna Lewandowska czy Ewa Bilan? Żona Kamila Stocha na Balu Mistrzów Sportu
Ewa Bilan-Stoch, Anna Lewandowska
ONS
Co powiedziała?
1/5
Ewa Bilan-Stoch, Anna Lewandowska
ONS

Ewa Bilan-Stoch stała się obiektem zainteresowań mediów po olśniewającym występie na Gali Mistrzów Sportu, w czasie której odebrała nagrodę dla najlepszego sportowca roku w imieniu swojego męża, Kamila Stocha. Żona najlepszego obecnie polskiego skoczka narciarskiego została uznana za odkrycie gali. A wszystko za sprawą niebanalnej stylizacji, utrzymanej w góralskiej estetyce oraz naturalności, którą Ewa Bilan-Stoch urzekła zgromadzonych. 

 

Zobacz też: Ewa Bilan Stoch zostanie gwiazdą jak inne żony sportowców? "Zamiast bywać na ściankach, wolimy z mężem chodzić na wspólne spacery"!

 

Na Gali Mistrzów Sportu pojawiła się również Anna Lewandowska, która reprezentowała swojego męża Roberta. Piłkarz zajął drugie miejsce w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Jednak tego wieczoru oczy wszystkich skierowane były na żony sportowców i... nie dało się uciec od porównań! Ewa Bilan-Stoch po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie!

 

Polecamy: KAMIL STOCH RAZEM Z ŻONĄ PROWADZI MARKĘ MODOWĄ. CO ZNAJDZIEMY W OFERCIE KAMILAND?

2/5
Anna Lewandowska czy Ewa Bilan?

Ewa Bilan-Stoch udzieliła obszernego wywiadu, w którym wypowiedziała się m.in. na temat porównań do Anny Lewandowskiej, które pojawiły się po występie obu pań na Gali Mistrzów Sportu. Żona Kamila Stocha wyznała, że była nimi zdziwiona, ponieważ ona sama nie widzi punktów wspólnych z małżonką najsławniejszego polskiego piłkarza.

- Nie do końca to rozumiem. Mało jest materiałów na mój temat, nie opowiadam o swoim prywatnym życiu zbyt często, a w takich sytuacjach najłatwiej jest porównywać niż zdobyć ciekawe informacje. Szczerze powiedziawszy nie wiem, co mogę mieć wspólnego z panią Anią - powiedziała Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z portalem dziennik.pl.

Dziennikarka, która przeprowadzała wywiad nie odpuszczała.

3/5
Ewa Stoch o swoim przemówieniu

- Łączą was na pewno mężowie sportowcy - padło spostrzeżenie.

Ewa Bilan-Stoch odpowiedziała na nie w zaskakujący sposób.

- Ale takich żon jest setki tysiące w całej Polsce. Osobiście trochę mnie to bawi - powiedziała żona Stocha na łamach portalu dziennik.pl.

Następnie Ewa Bilan-Stoch została zapytana o to, czy planuje wkroczyć do show-biznesu i zostać narciarską WAG. 

4/5
Anna Lewandowska czy Ewa Bilan?

- Gdybym miała to robić, to już dawno bym zaczęła, bo okazję mam od kilku lat, odkąd Kamil wygrywa kolejne konkursy (śmiech). Może niektórych zmartwię, ale tą drogą na pewno nie pójdę. Mam zamiar promować to, na czym mi zależy i czego się podjęłam i wcale nie przez swoją prywatność. Mowa o klubie sportowym czy sklepie z czapkami Kamila – Kamiland.pl, które projektuję - powiedziała Bilan-Stoch.

Kamil Stoch razem z żoną prowadzą markę odzieżową Kamiland, która sprzedaje odzież sportową. Oprócz tego, żona Ewa Bilan-Stoch jest fotografem oraz prowadzi agencję marketingu sportowego w skokach. Niedługo zadebiutuje w roli reporterki. W czasie trwania igrzysk w Pjongczangu będzie przygotowywała materiały z Korei dla telewizji Eurosport.

5/5
Żona Kamila Stocha na Balu Mistrzów Sportu
ONS

Trzymamy kciuki za karierę Ewy Bilan-Stoch!