Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
East News

Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor opublikowała pierwszy post po wygranej: "Brak mi słów, zapamiętam to do końca życia!"

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019
East News

Viki Gabor (12 l.) wygrała Eurowizję Junior 2019. To niesamowity sukces, ponieważ Polska to pierwszy kraj, który dwa razy z rzędu wygrał ten konkurs (w ubiegłym roku konkurs wygrała Roksana Węgiel). Viki Gabor wykonała utwór "Superhero", który porwał publiczność. Viki Gabor kilka godzin po ogłoszeniu wyników zabrała głos na Instagramie i napisała piękny post, w którym dziękuję każdemu, kto miał wpływ na jej sukces.

Kochani! Brak mi słów! 😍 Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! 😊 To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. ❤️❤️❤️ Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam!! - napisała Viki Gabor.

Zobacz także: Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019! Zobaczcie jej zwycięski występ

Viki Gabor zajęła drugie miejsce w „The Voice Kids”. W sierpniu zaśpiewała na festiwalu w Sopocie, potem wzięła udział w specjalnym wydaniu „Szansy na sukces”, w którym wyłaniano polskiego reprezentanta na 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Zaśpiewała piosenkę „Superhero” i wygrała. Tak zaczęła się jej przygodą z Eurowizją Junior, która zakończyła się ogromnym sukcesem.

Zobacz także: Wiktoria Gabor wyrasta na nową gwiazdę! A oto wszystko, co powinieneś o niej wiedzieć przed Eurowizją Junior

My jeszcze raz gratulujemy Viki Gabor!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Kochani! Brak mi słów! 😍 Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! 😊 To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. ❤️❤️❤️ Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! 🥰 Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam!! Share The Joy!! 🎶💛💚🧡💜 . Hey guys! I don't even know how to put it into words. 😍 I can't believe I've won. Wasn't expecting it at all. 😊 That's the best thing that ever happened to me and I will remember this moment until the rest of my life. ❤️❤️❤️ Everyone was just so good! Our dancers gave it their all and made the performance even better. 🥰 Thank you guys so much. Lots of love!! Share the joy! 🎶💛💚🧡💜 . #JESC2019 | #ShareTheJoy | #Superhero | #Dziękuję !! @junioreurovisionofficial

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Viki Gabor wykonała na scenie utwór "Superhero".

Viki Gabor, Eurowizja Junior 2019
ONS.pl

Więcej na temat Eurowizja Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49