Carla reprez. Francji i Roxie Melani Hiszpania Uczestnik Eurowizji Junior 2019 Włochy Uczestnik Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor zagra z międzynarodową gwiazdą
Wiktoria Gabor
Eastnews

Eurowizja Junior 2019 już za kilka dni. W tym roku Konkurs Piosenki po raz pierwszy odbędzie się w naszym polskim mieście w Gliwicach. Wszystko za sprawą zeszłorocznej zwyciężczyni Roksany Węgiel, która zdeklasowała konkurencję i zajęła pierwsze miejsce. Czy w tym roku jej koleżanka Viki Gabor powtórzy jej sukces? Oczywiście wszyscy na to liczymy! 

W walce o puchar Wiktoria będzie musiała pokonać 18 państw. Kto jest jej największą konkurencją? Zobaczcie!

Zobacz także: Eurowizja Junior 2019 już za kilka dni! Gdzie i o której będzie można obejrzeć?

1/5
Carla reprez. Francji i Roxie
Instagram

Mówi się, że w walce o pierwsze miejsce Wiktoria Gabor będzie walczyła z reprezentantką Francji, Carlą. 14-latka na scenie wystąpi z utworem "Bim Bam Toi". Piosenkę w serwisie YouTube odtworzono blisko 800 tysięcy razy. Z pewnością do czasu Eurowizji, 24 listopada wynik wzrośnie, bo utwór wpada w ucho. Posłuchajcie! 

2/5
Melani Hiszpania
Instagram

Duże szanse na wygraną ma także reprezentantka Hiszpanii, Melani Garcia. Uczestniczka wystąpi z piosenką "Marte". 12-latka na swoim koncie ma wygraną w hiszpańskim "The Voice Kids". Pierwsze miejsce zdobyła w wieku 10 lat. Powtórzy sukces? 

3/5
Uczestnik Eurowizji Junior 2019 Włochy
eastnews

Marta Viola na scenie wystąpi z utworem "La Voce Della Terra". Dziewczynka jest jedną z młodszych uczestniczek Konkursu. Ma dopiero 10 lat. Marta ma wysoko zawieszoną poprzeczkę, bo Włochy już raz wygrały Eurowizję Junior. Czy dziewczynce uda się powtórzyć sukces?

4/5
Uczestnik Eurowizji Junior 2019
Instagram

Reprezentantem Holandii jest Matheu Hinzen. Uczestnik zaśpiewa "Dans Met Jou". 13-latek z pewnością będzie mógł liczyć na głosy swoich fanek. Poza śpiewaniem, nastolatek zajmuje się aktorstwem. Wystąpił m.in. w "Onze Jongens" i "De familie Slim".

5/5
Viki Gabor zagra z międzynarodową gwiazdą

Viki Gabor wystąpi jako jedenasta. Uczestniczka zaśpiewa piosenkę "Superhero", którą w serwisie YouTube odtworzono już ponad 3,5 mln razy! Wiktoria ma spore szanse wygrać Konkurs. Czy jej się uda? Dowiemy się 24 listopada!

 

Więcej na temat Eurowizja Wiktoria Viki Gabor