Cała Polska kibicuje Krystianowi Ochmanowi w Konkursie Piosenki Eurowizji. Występ reprezentanta Polski wzbudza wiele emocji, które jeszcze bardziej podgrzewa fakt, że bukmacherzy dają piosenkarzowi dość duże szanse do przejścia do finału. Wokalista zaprezentuje się na scenie już w czwartek 12 maja. Warto przypomnieć, że tegoroczna Eurowizja odbywa się w Turynie, w hali PalaOlimpico.

Reklama

Tuż przed półfinałem z udziałem Polski, na temat Krystiana Ochmana postanowiła wypowiedzieć się znana krytyczka muzyczna, Elżbieta Zapendowska. Specjalistka zdradziła, że nie wszystko się jej podoba.

Elżbieta Zapendowska szczerze o szansach Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022

Znana z surowych wypowiedzi Elżbieta Zapendowska postanowiła ocenić szanse Krystiana Ochmana na tegorocznej Eurowizji. Krytyczka muzyczna w rozmowie z portalem Onet.pl przyznała, że ten konkurs rządzi się swoimi prawami i trudno wytypować laureata. Zdradziła, że nie wszystko jej się podoba w repertuarze reprezentanta Polski. Gwiazda ma problem z piosenką. Mimo wszystko Elżbieta Zapendowska nie wyklucza jednak, że Krystian Ochman... może wygrać finał!

Zobacz także: Eurowizja 2022: Krystian Ochman pozuje na turkusowym dywanie w zaskakującym towarzystwie

East News/Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Powiem szczerze — bardzo dziwna jest ta jego piosenka, ale sam wokalista jest bardzo sprawny. Trudno ocenić jego szanse, ponieważ nie znam pozostałych piosenek. Dla mnie Eurowizja jest od wielu lat zagadką, ponieważ potrafi naprawdę zaskoczyć. Może właśnie tegorocznym zaskoczeniem będzie wygrana Ochmana? Przekonamy się niebawem, ale podkreślam — nasz reprezentant śpiewa całkiem czysto, co jest wielkim plusem, ale mógłby mieć zdecydowanie lepszą piosenkę - powiedziała na łamach Onet.pl.

Jacek Dominski/REPORTER

Przy okazji Elżbieta Zapendowska pozwoliła sobie na bardzo kąśliwy komentarz pod adresem byłego reprezentanta Polski na Eurowizji, Rafała Brzozowskiego. Specjalistka stwierdziła, że został on sztucznie wypromowany przez telewizję i mocno podważyła jego umiejętności artystyczne. Dodała nawet, że gdy pojawia się na ekranie, woli zmienić kanał!

Zobacz także

Śmieję się z Rafała Brzozowskiego, ponieważ jest on dla mnie typowym wytworem takiego telewizyjnego cukiereczka. Ma ładne oczka, chociaż puste i śpiewa o niczym. Nic z tego nie zostaje. Kiedy go widzę w telewizji, to przełączam kanał - ujawniła Elżbieta Zapendowska.

AKPA/Piętka Mieszko

Zobacz także: Eurowizja 2022: Tym występem Krystian Ochman zdobył serca Ukraińców: "Zagłosujemy na Polskę"!

Reklama

Krystian Ochman w półfinale zmierzy się z reprezentantami m.in. Szwecji, Estonii, Finlandii oraz Austrii. Bukmacherzy dają Polsce naprawdę duże szanse na wysoki wynik w Eurowizji 2022, ale czy ich przewidywania się sprawdzą? Tego dowiemy się już za kilka dni!

Nderim Kaceli/LiveMedia/Shutterstock
Reklama
Reklama
Reklama