Doda i Emil Stępień wojna o Dziewczyny w Dubaju
Instagram / dodaqueen
Newsy

Emil Stępień odpowiada Dodzie i Marii Sadowskiej. "Jak chcą się bawić, niech idą do Smyka"

Emil Stępień zdecydował się odpowiedzieć na zarzuty Dody i Marii Sadowskiej dotyczące filmu "Dziewczyny z Dubaju". Faktycznie uniemożliwił byłej żonie i reżyserce dokończenie głośnego filmu? Mocna odpowiedź!

Doda i Maria Sadowska nagrały wspólną relację na Instastory, w której zdradziły, że uniemożliwiono im dokończenie prac nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", nad którym obie pracowały przez ostatnie dwa lata. Artystka, która jest współproducentką filmu i reżyserka miały dokończyć montaż obrazu, który był za długi. Gdy jednak przyjechały do pracy, zastały zamknięte drzwi.

Doda mówi, że nie może uwierzyć, że coś takiego spotkało ją ze strony byłego męża Emila Stępnia, który jest producentem filmu "Dziewczyny z Dubaju". Wokalistka mówi wprost, że nie bierze odpowiedzialności za film, jeśli nie mogą go dokończyć!

Ja jako producent kreatywny, w obecnej sytuacji, niestety muszę stwierdzić, że nie biorę odpowiedzialności za ten materiał. I Maria również. Zostało nam uniemożliwione dokończenie pracy nad tym filmem. 

Emil Stępień w oświadczeniu dla serwisu plotek.pl w mocnych słowach odpowiedział Dodzie. Mężczyzna nie przebiera w słowach! 

"Dziewczyny z Dubaju": Konflikt Dody i Emila Stępnia miał wpływ na pracę aktorów? Zdradza Paulina Gałązka

Emil Stępień odpowiada na zarzuty Dody i Marii Sadowskiej

Emil Stępień zdecydował się odpowiedzieć na głośną już dzisiejszą relację Dody, jaką opublikowała w mediach społecznościowych, w której opowiedziała o problemach, jakie napotkała przy końcowych pracach nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Producent filmu dla serwisu plotek.pl zdradził, że to on sam nadał Dodzie tytuł producenta kreatywnego, aby wyglądało to dobrze w CV:

Te wszystkie piękne tytuły, którymi pani jak ornament oznaczyła panią Dorotę w swoim pytaniu, są wyłącznie nadane przeze mnie dla budowy jej CV.

Emil Stępień pisze wprost, że film "Dziewczyny z Dubaju" jest już skończony. Skierował też kilka słów do reżyserki oraz Dody, która - jak twierdzi - powinna być mu wdzięczna za popularność, jaką dała jej praca nad filmem.

Film jest już ukończony i zabezpieczony do dystrybucji w Polsce i poza jej granicami. Panie mogą bawić się w film, ale nie za pieniądze moje, jak i moich inwestorów. Maria Sadowska powinno skupić się na mniej wymagających filmach, a pani Rabczewska być wdzięczna, że na moich produkcjach przedłuża swoje medialne życie. Film jestem produktem biznesowym. Jak panie chcą się bawić, niech idą do Smyka - podsumował.

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju": Doda i Maria Sadowska nie biorą odpowiedzialności za film! "Jesteśmy w szoku"

Doda zalana łzami nagrała obszerne Instastory i napisała, że otrzymała oficjalną informację, że nie ma prawa więcej pracować nad filmem "Dziewczyny z Dubaju":

Emil napisał oficjalne maile, że nie mamy prawa dotykać filmu, któremu poświęciłyśmy ostatnie dwa lata. I nikt nie rozumie, dlaczego tak się zachowuje. Bo i dystrybutor i wszyscy, którzy byli na pokazach prywatnych, bo to one były, żebyśmy wiedzieli, co poprawić, wszyscy mówią, że film jest za długi. Czujemy się wykorzystane, kopnięte w tyłek. Tak naprawdę Emil jest jednym królem i władcą tego filmu i odciął nas od tego, co robiłyśmy. 

Wściekła Doda o Dziewczynach z Dubaju i mężu
Instagram

Doda po powrocie do domu nagrała kolejną relację, w której mówi, że czuje się wykorzystana. Artystka, która ostatnie dwa lata poświęciła na realizację filmu "Dziewczyny z Dubaju" po informacji o rozwodzie z Emilem Stępniem zapewniała, że nadal mają kontakt, bo łączą ich sprawy zawodowe. Mówi: 

Czuję się wykorzystana, oszukana, wzięta do spółki do filmu tylko po to, by być twarzą tego, rozpromować, potem zbierać wszystkie cięgi, medialne liczne, pretensje, prawne i finansowe konsekwencje, a potem okazuje się, że nie mam żadnych praw, żadnego wpływu, wyrzuca się mnie jak śmiecia... Zamyka mi się drzwi przed nosem, do montażowni, w której siedziałam cały rok. I to ludzie, z którymi pracowałam przez cały rok. I reżyserce. Jak im nie jest wstyd? 

Emil Stępień i Maria Sadowska na premierze filmu
East News

Doda oficjalnie poinformowała, że jeśli nie uda się ani jej ani Marii Sadowskiej dokończyć prac nad filmem nie zamierzają pojawić się na premierze.

Doda jest coraz szczuplejsza? Tak wyglądała na gali Rising Star
TRICOLORS/East News

Emil Stępień mówił o Dodzie podczas premiery filmu Dziewczyny z Dubaju
Artur Zawadzki/REPORTER/East News/VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy
Zaskakujące wyznanie Emila Stępnia o Dodzie na premierze "Dziewczyn z Dubaju"! 
"Wykonała gigantyczną pracę, za co chciałbym jej serdecznie podziękować" mówił przed publicznością. Sprawdźcie, co jeszcze powiedział były mąż Dody, Emil Stępień?

Emil Stępień zaskoczył swoim zachowaniem podczas premiery "Dziewczyn z Dubaju"! Producent publicznie zabrał głos i podziękował Dodzie za jej pracę nad filmem. Gwiazda, zgodnie z zapowiedzią, nie pojawiła się na uroczystej premierze długo wyczekiwanej produkcji, ale jej były mąż opowiedział o jej ciężkiej pracy i przyznał, że to dzięki niej widzowie będą mogli zobaczyć naprawdę dobry film. Sprawdźcie, co dokładnie powiedział były mąż Dody!  Emil Stępień o Dodzie na premierze "Dziewczyn z Dubaju" Uroczysta premiera "Dziewczyn z Dubaju" już za nami. W poniedziałek 22 listopada, widzowie po raz pierwszy mogli zobaczyć film, nad którym Doda pracowała przez dwa lata. Niestety, kilka tygodni temu Doda i Maria Sadowska zdradziły, że tuż przed zaplanowaną premierą  Emil Stępień uniemożliwia im zakończenie prac nad filmem. Dziś wiemy już, że ostatecznie Doda i Maria Sadowska mogły skończyć swoją pracę, a jej efekty teraz może ocenić każdy, kto wybierze się na "Dziewczyny z Dubaju".  Niestety, w związku z konfliktem z byłym mężem Doda już jakiś czas temu zapowiedziała, że nie pojawi się na uroczystej premierze. Aktorzy i reżyserka, Maria Sadowska nie zapomnieli jednak o Dodzie i pozowali z jej zdjęciem!  Zobacz także:  Doda na swoją rozwodową imprezę wydała 50 tysięcy złotych!  Co ciekawe, również Emil Stępień nie zapomniał o Dodzie i jej ciężkiej pracy nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Producent i były mąż artystki podczas przemówienia przyznał, że Doda wykonała "gigantyczną pracę" razem z Marią Sadowską. Poprzez produkcję kreatywną, jak i zaangażowanie we współpracę reżyserską razem z Marią, Dorota, w moim odczuciu, wykonała gigantyczną pracę, za co chciałbym jej serdecznie...

Doda pokazała zdjęcia z planu Dziewczyn z Dubaju
Newsy
Doda pokazała, jak znosi trudny okres po aferze wokół "Dziewczyn z Dubaju"! Ma ogromne wsparcie
Kontrowersje wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju" nadal trwają! Doda nie ukrywa, że to dla nie wyjątkowo trudna sytuacja, ale nie przestaje działać! Teraz pokazała, co pomaga jej w tym trudnym czasie...

Doda opublikował na Instagramie galerię zdjęć i przypomniała fanom, jak wyglądały jej ostatnie dwa lata życia, które poświęciła na prace nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Artystka nie ukrywa, że to dla niej bardzo trudny czas, ale nie zamierza się poddawać. Co jej pomaga przetrwać? To trzeba zobaczyć! Kontrowersje wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju" nadal trwają! To bardzo trudny czas dla Dody Po wczorajszej relacji Dody, kiedy ze łzami wyznała, że razem z reżyserką Marią Sadowską nie mogą dokończyć prac nad filmem "Dziewczyny z Dubaju" opublikowała oświadczenie.  Artystka po raz kolejny poinformowała, że nie ma już praw do pracy przy filmie i "nie ponosi odpowiedzialności za finalną wersję montażu filmu": Dorota Rabczewska została wykorzystana i oszukana, mimo zapewnień ex męża i treści dokumentów, które dotyczą jej decyzyjności w 50 % ( sprawy artystyczne filmu ). Wszelkie problemy i niejasności generowane przez Pana Emila Stępnia, które do tej pory pojawiały się w związku z produkcją, Dorota wraz z pomocą opieki prawnej starała się nie upubliczniać, jednak podczas dzisiejszej sytuacji, artystka dowiedziała się że nie ma żadnych praw do dalszej pracy przy filmie, któremu poświęciła dwa lata życia.Mimo więc poświęconego czasu i szczerych chęci, Dorota Rabczewska nie ponosi odpowiedzialności za finalną wersję montażu filmu oraz zaprzestaje jego promowania w dniu dzisiejszym, gdyż zaistniała sytuacja jest niezgodna nie tylko z artystycznymi założeniami Doroty i Marii ale i poszanowaniem drugiego człowieka.- Management. Teraz Doda opublikowała na Instagramie galerię zdjęć z prac nad filmem "Dziewczyny z Dubaju" i zapewnia, że nie zamierza się poddawać, a w trudnych chwilach wraca do wspomnień z planu: Nie dajmy się 💜 w relacjach...

Doda patrzy w obiektyw, ma na sobie białą marynarkę
Newsy
Doda odcina się od "Dziewczyn z Dubaju". Management: "Została wykorzystana i oszukana"
Z oświadczenia managementu Dody dowiadujemy się, że artystka nie ponosi odpowiedzialności za finalną wersję filmu oraz zaprzestaje jego promowania. Doda komentuje też zachowanie Emila Stępnia.

Doda opublikowała oświadczenie, w którym potwierdza, że nie ma już praw do dalszej pracy przy filmie "Dziewczyny z Dubaju" i komentuje zamieszanie wokół produkcji. Artystka odnosi się do tego, co mówiła kilka godzin temu podczas relacji na InstaStories, kiedy okazało się, że nie może wejść do firmy, w której razem z Marią Sadowską miały dokonać wcześniej ustalonych zmian w montażu filmu. Zobaczcie oświadczenie Dody w sprawie "Dziewczyn z Dubaju"! Oświadczenie Dody  Dziś rano, w poniedziałek 4 października, Doda opublikowała na Instagramie szokujące nagranie, na którym widać, jak razem z Marią Sadowską próbuje wejść do firmy, żeby dokonać ostatecznych zmian w montażu "Dziewczyn z Dubaju". Doda zdradziła, że film miał zostać skrócony, niestety teraz wszystkie prace są blokowane.  Doda i Maria Sadowska przyznały, że od tej chwili nie biorą odpowiedzialności za film.  Jest 11:30, byłyśmy umówiony, na ostateczny montaż naszego filmu, który jest za długi, bo trwa 2:20 i od wielu miesięcy próbujemy umówić się na ten skrót. Zostało nam to uniemożliwiane i dziś po raz kolejny zamknięto przed nami drzwi. Przed filmem, którego jestem producentem kreatywnym, a który Maria wyreżyserowała- mówiła Doda. Emil napisał oficjalne maile, że nie mamy prawa dotykać filmu, któremu poświęciłyśmy ostatnie dwa lata. I nikt nie rozumie, dlaczego tak się zachowuje. Bo i dystrybutor i wszyscy, którzy byli na pokazach prywatnych, bo to one były, żebyśmy wiedzieli, co poprawić, wszyscy mówią, że film jest za długi. Czujemy się wykorzystane, kopnięte w tyłek. Tak naprawdę Emil jest jednym królem i władcą tego filmu i odciął nas od tego, co robiłyśmy- dodała. Zobacz także:  Doda zdradza...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik