Elżbieta Zapendowska gorzko o relacjach z córką: "Między nami jest ciągle zimna wojna"
Jacek Dominski/REPORTER
Newsy

Elżbieta Zapendowska gorzko o relacjach z córką: "Między nami jest ciągle zimna wojna"

Elżbieta Zapendowska pierwszy raz tak szczerze o prywatnym życiu. Okazuje się, że kariera w show-biznesie bardzo negatywnie odbiła się na jej macierzyństwie.

Elżbieta Zapendowska nie mówi zbyt wiele na temat swojej prywatności. Tym razem zrobiła wyjątek i w programie Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego zdobyła się na szczere wyznanie. Jak ocenia siebie w roli matki? Okazuje się, że jurorka kulowych muzycznych show jest surowa nie tylko w programach, ale też dla samej siebie. 

Już dziś finał "Idola", a my zebraliśmy 11 najdziwniejszych występów! Pamiętacie "Dary losu?" ;)

Elżbieta Zapendowska gorzko o relacjach z córką

Elżbieta Zapendowska ogromną sławę zyskała dzięki takim programom jak "Idol", "Jak oni śpiewają", czy "Must be the Music". Znana z ciętego języka jurorka, nie przebierając w słowach ganiła kolejnych aspirujących muzyków, a dzięki radom słynnej specjalistki od emisji głosu wiele talentów zabłysnęło na polskiej scenie. Jak się jednak okazuje, życie na świeczniku show-biznesu ma także ciemne strony, o czym gwiazda niedawno opowiedziała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Jak przyznała Elżbieta Zapendowska, jej relacja z 47-letnią córką - Olgą - jest wyjątkowo trudna. 

- Między nami jest ciągle zimna wojna. Ona zawsze była córką tatusia. Mamy niby wspólne Rh na pewnych płaszczyznach, na których się zgadzamy, ale nie daj Bóg dłużej niż 48 [godzin - przyp.red.] - stwierdziła.

Elżbieta Zapendowska
EastNews

Zobacz także: Małgorzata Rozenek u Kuby Wojewódzkiego! Rozmawiali o wojnie, rodzinie, a także o swoim konflikcie!

Jurorka wyznaje, że nie uważa się za dobrą matkę, ponieważ karierę przedłożyła nad budowanie więzi ze swoim dzieckiem.

- Dzień, w którym zaczęłam pracować w muzyce rozrywkowej, był dwa lata po jej narodzeniu i ta pasja mnie tak wciągnęła, a że była babcia, więc za mało czasu jej poświęcałam na pewno. Ja sobie to wyrzucam i wiem o tym, że tak było. To jest branża, która bardzo eksploatuje człowieka emocjonalnie, myślowo, bo cały czas kombinujesz, jesteś w innym świecie. Kiedy wracasz do normalnego życia, to trochę obojętniejesz na to życie - przyznaje Elżbieta Zapendowska.

Elżbieta Zapendowska
Damian KLAMKA/East News

Zobacz także: Anna Wendzikowska gorzko o samotnym macierzyństwie: "Mam położyć się i płakać?"

Elżbieta Zapendowska podkreśliła, że czas, jaki poświęciła swojej pasji, nie zaś budowaniu relacji z córką, jest teraz nie do nadrobienia. 

- To jest absolutnie nie do nadrobienia. Mamy do czynienia z człowiekiem, który ma swoją wrażliwość, ma swoje czułe punkty i nie da się tego zrobić - powiedziała.

Spodziewaliście się, że jurorka aż tak ostro ocenia siebie w roli matki?

Elżbieta Zapendowska
Mariusz Grzelak/REPORTER

Elżbieta Zapendowska i Edyta Górniak
Damian KLAMKA/East News, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Elżbieta Zapendowska miażdży Edytę Górniak! "Nie wiem, co jej się w głowie tam stało"
Elżbieta Zapendowska na swojej byłej podopiecznej, Edycie Górniak, nie zostawiła suchej nitki: "Biedna dziewczyna, która się zapędziła w samouwielbienie"

Elżbieta Zapendowska jest znana widzom z największych talent show: "Idola", "Must be the music" czy "Jak oni śpiewają". To właśnie jej najbardziej bali się uczestnicy tych programów, bo jako jurorka była ostra jak brzytwa i zawsze do bólu szczera. Jak się okazuje, te cechy wciąż z nią zostały i wykraczają daleko poza ocenianie wokalnych umiejętności innych osób. Elżbieta Zapendowska udowodniła to w najnowszym wywiadzie w podcaście "Wojewódzki i Kędzierski" ostro oceniając swoją dawną podopieczną. A zaczęło się od syna Górniak, który właśnie rozpoczął swoją muzyczną karierę... Elżbieta Zapendowska ostro o Allanie Krupie: "Ma 18 lat i parcie na szkło" Elżbieta Zapendowska była gościem dwóch dziennikarzy, którzy sami słyną z ciętego języka i rozbrajającej szczerości.  Piotr Kędzierski i  Kuba Wojewódzki w rozmowie z Elżbietą Zapendowską nie mogli nie zapytać o jej dawną podopieczną, Edytę Górniak i jej syna, który właśnie stawia pierwsze kroki w swojej muzycznej karierze. Edyta Górniak niedawno sprawiła prezent swojemu synowi i na 18. urodziny sfinansowała jego pierwszy teledysk. Allan Krupa zdecydował się pójść za trendami i został raperem. Co na temat jego muzycznych prób myśli Elżbieta Zapendowska? Słynna specjalistka od emisji głosu stwierdziła: - Ma 18 lat i parcie na szkło pewnie. Bardzo chce robić to, co zaczął. Nie wiem, czy go rynek nie zabije, bo są lepsi. Ale też ma 18 lat i wychował się w takich warunkach, w jakich się wychował. Przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje - przyznała szczerze Elżbieta Zapendowska. Zobacz także:   Edyta Górniak kończy spór z Justyną...

Edyta Górniak i Elżbieta Zapendowska
VIPHOTO/East News, Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Edyta Górniak odpowiada na ostrą krytykę Elżbiety Zapendowskiej! 
Edyta Górniak nie pozostała obojętna na słowa Elżbiety Zapendowskiej, która skrytykowała nie tylko podopieczną, ale także jej syna. Co powiedziała? "Jeśli ktoś mówi językiem nienawiści, to dlatego, bo wypełnia go ogrom nienawiści"

Elżbieta Zapendowska jest znana ze swojej bezkompromisowej szczerości. Za tę cechę uwielbiają ją fani, ale co niektórzy podopieczni najsłynniejszej nauczycielki emisji głosu mogą wciąż się obawiać jej ostrej krytyki. Jurorka takich programów jak "Idol" czy "Must be the music" dość ostro oceniła Edytę Górniak, która była jedną z jej najzdolniejszych podopiecznych. I choć jurorka podkreśliła niewątpliwe umiejętności wokalne Górniak, to tym razem wokalistce oberwało się za to, jaką jest osobą.  - Biedna dziewczyna, która się zapędziła w jakieś samouwielbienie - mówiła Zapendowska w wywiadzie z Wojewódzkim i Kędzierskim.  Nic dziwnego, że Edyta Górniak zdecydowała się odpowiedzieć. Zdaniem wokalistki, słowa Elżbiety Zapendowskiej są dowodem tego, że jest nieszczęśliwa, a swoje niepowodzenia chce przelać na innych... Edyta Górniak odgryza się Elżbiecie Zapendowskiej Elżbieta Zapendowska dosłownie zmiażdżyła Edytę Górniak w wywiadzie, którego ostatnio udzieliła Wojewódzkiemu i Kędzierskiemu. Określiła Edytę Górniak jako osobę nieuprzejmą, która izoluje się od branży i uwłacza kolegom po fachu. Jeśli zaś chodzi o syna gwiazdy, 18-letniego Allana Krupę, który właśnie rozpoczyna własną przygodę z muzyką, Elżbieta Zapendowska stwierdziła, że jest to młody człowiek z "parciem na szkło" i przeciętnym pomysłem na siebie. Jurorka znana z "Idola" przyznała jednak, że Allan jest młody i zawsze może się jego muzyczna droga odmienić i udoskonalić. Na słowa Elżbiety Zapendowskiej Edyta Górniak zareagowała dość szybko. Wokalistka postanowiła skomentować słowa dawnej nauczycielki emisji głosu na swój sposób, czyli analizując ej duszę. Na...

Małgorzata Rozenek jako nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN"?
VIPHOTO/TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
Newsy
Małgorzata Rozenek jako prowadząca "Dzień Dobry TVN"? Wymowny komentarz Edwarda Miszczaka!
Małgorzacie Rozenek marzy się rola prowadzącej "Dzień Dobry TVN"! Co o tym pomyśle sądzi dyrektor programowy TVN-u, Edward Miszczak? Jest komentarz!

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek była pierwszym gościem nowego podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego dla Onetu. Dziennikarze poruszyli z piękną gwiazdą TVN mnóstwo ciekawych tematów, a przy okazji poznaliśmy również wielkie marzenie żony Radosława Majdana, którym jest... rola prowadzącej "Dzień Dobry TVN"! Wieść o marzeniu Małgorzaty Rozenek dotarła do samego Edwarda Miszczaka, który udzielił komentarza na ten temat dla jednego z portali. Co dyrektor programowy TVN-u o tym sądzi? Zobacz także:  Doda ocenia występ Małgorzaty Rozenek w nowym filmie Vegi! "To nie była jakaś powalająca rola" Edward Miszczak komentuje marzenie Małgorzaty Rozenek o roli prowadzącej w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rozenek przez lata swojej obecności w polskim show biznesie przyzwyczaiła nas do tego, że uwielbia nowe wyzwania i co chwila zaskakuje nas swoimi kolejnymi zawodowymi projektami. Lista jej sukcesów jest naprawdę długa, ale wygląda na to, że to wciąż dla niej za mało! Ostatnio gwiazda w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego dla Onetu zdradziła, jakie jeszcze zawodowe wyzwanie jej się marzy. Jak się okazało, Małgorzata Rozenek chciałaby zostać prowadzącą "Dzień Dobry TVN"! Portal Fakt.pl postanowił spytać samego Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji TVN, czy jest szansa, aby marzenie żony Radosława Majdana się spełniło. Edward Miszczak zdecydował się na bardzo wymowny komentarz: - Nie słyszałem o tym pomyśle, no ale każdy ma jakieś wizje siebie. Teraz najbardziej zajmuje mnie organizowanie koncertu dla Ukrainy – skwitował krótko rozmowie z Faktem, Edward Miszczak. Zobacz także:  Kulisy spotkania Małgorzaty Rozenek i Kuby Wojewódzkiego. Ich spojrzenia mówią same za...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik