Elżbieta Słoboda nie żyje
East News

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje gwiazda "I kto tu rządzi!" - aktorka Elżbieta Słoboda! Co się stało?

Elżbieta Słoboda nie żyje
East News

 

Po długiej i ciężkiej chorobie na początku kwietnia tego roku zmarła aktorka Elżbieta Słoboda. Gwiazda takich seriali jak "07 zgłoś się", "Klan", "Samo życie" czy jedna z ostatnich je ról w "I kto tu rządzi", gdzie wcielała się w postać szalonej babci i matki Agaty granej przez Małgorzatę Foremniak. Ostatni raz na ekranie widzieliśmy ją w 2015 roku w filmie "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy".

 

Zobacz: Kim była i jak żyła Elżbieta Słoboda? Przypominamy zdjęcia z młodości i sceny z "I kto tu rządzi"

O jej śmierci poinformował Zbigniew Hołdys, który zdradził też, że aktorka odrzuciła pomoc lekarzy i zaczęła leczyć się metodami niekonwencjonalnymi! 

 

Zobacz także: Wstrząsające słowa zapłakanej Agnieszki Dygant na pogrzebie Agnieszki Kotulanki. Wiemy, co powiedziała siostrze zmarłej gwiazdy!

 

Po cichu. Była aktorką, koleżanką Bogusia Lindy, po studiach Actors Studio Drama School of New York, gdzie otrzymała tytuł Master of Fine Arts - została fenomenalną edukatorką. Widziałem z bliska jej zajęcia i ich efekty, widziałem jak w Warszawska Szkoła Filmowa z amatorów, ludzi co przyszli prosto z ulicy, czyniła wrażliwe, nieprawdopodobnie przejmujące postaci teatralne i filmowe. Jak czyniła ich lepszymi ludźmi, otwierała ich dusze, uczyła grać techniką, jaką posługują się najlepsi - Meryl Streep czy Al Pacino.

 

Była też moją koleżanką, z którą przegadałem wiele godzin. Chorowała od lat, ale odrzucała chirurgów - wybrała drogę holistyczną, medytacje, diety, modlitwy, metody naturalne. Odeszła dwa tygodnie temu. 
ELA SŁOBODA.


Salut, Elu! - napisał Hołdys na swoim Facebooku.

Aktorka miała 59 lat.

 

Zobacz także: Gwiazdy na Festiwalu Aktorstwa Filmowego [FOTO]

 

Zdjęcie z serialu "I kto tu rządzi". 

Elżbieta Słoboda nie żyje
East News

 

Aktorka prowadziła warsztaty aktorskie dla młodzieży.

Elżbieta Słoboda nie żyje
East News

 

Wpis Zbigniewa Hołdysa.

 

Więcej na temat Zbigniew Hołdys
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27