Jak dziś wyglądają synowie Eltrona Johna? Jeden z najpopularniejszych artystów na całym świecie od 2010 roku spełnia się w roli ojca. Muzyk i jego mąż David Furnish mają dwóch synów, którzy pojawili się na świecie dzięki surogatce. Elton John dba o prywatność chłopców i naprawdę rzadko pokazuje się z nimi publicznie. Jakiś czas temu Zachary i Elijach pojawili się na oficjalnej imprezie. Tylko spójrzcie, jak wyglądają synowie Eltona Johna!

Reklama

Tak wyglądają synowie Eltona Johna

Dokładnie 25 marca 1947 roku urodził się Elton John, a to oznacza, że właśnie dziś legenadarny piosenkarz świętuje 76. urodziny. Autor takich hitów jak: "I'm still standing", "Sacrifice" czy "Can you feel the love tonight" już jakiś czas temu zapowiedział, że w tym roku przejdzie na emeryturę. Oznacza to, że muzyk skupi się teraz tylko na swoim mężu i synach.

Elton John i David Furnish w 2010 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawił się wówczas Zachary Jackson Levon, którego urodziła surogatka.

Zobacz także: Elton John stracił głos! Ze łzami zszedł ze sceny! Dramatyczne nagranie

Getty Images

Elton John i jego mąż po jakimś czas zdecydowali, że chcą mieć drugie dziecko i wówczas również poprosili o pomoc surogatkę. Muzyk do dziś ma bardzo dobry kontakt z kobietą, która urodziła jego synów.

Zobacz także

Jest cudowną kobietą. Kochamy ją jak siostrę. Kiedy zaczęliśmy myśleć o drugim dziecku, chcieliśmy, by to ona je urodziła. Często rozmawialiśmy, oglądaliśmy zdjęcia z USG. Dzięki temu ostatnie dziewięć miesięcy było bardzo ekscytujące. Dała nam dwa niezwykłe prezenty, a my opiekujemy się nią i wszelkimi sposobami chronimy jej anonimowość- w jednym z wywiadów mówił Elton John.

Drugi syn Eltona Johna przyszedł na świat w 2013 roku. Elijah Joseph Daniel ma dziś 10 lat, a jego starszy brat w tym roku skończy 13 lat. Tylko spójrzcie na ich ostatnie zdjęcie z czerwonego dywanu! Mąż artysty i chłopcy razem pozowali do zdjęć na imprezie po Oscarach 2022.

Zobacz także: Elton John: Życie jak bal

David Buchan/Shutterstock/Rex Features/East News

Chociaż Zachary i Elijah pojawili się już na czerwonym dywanie to Elton John wciąż dba o ich prywatność i naprawdę bardzo rzadko publikuje na Instagramie zdjęcia z widocznymi twarzami chłopców. W sieci muzyk zazwyczaj ukrywa wizerunek swoich synów.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 4": Syn Łukasza to już duży chłopak. Dumny tata opublikował wideo

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama