Elton John Meghan Markle, książę Harry Ellen DeGeneres Meghan Markle, książę Harry na balkonie pałacu Buckingham
Meghan Markle, książę Harry
Eastnews

Wakacje Meghan Markle, księcia Harry'ego i malutkiego Archiego oburzyły fanów rodziny królewskiej i ekologów. Wszystko z powodu prywatnego samolotu, którym królewska para udała się na urlop. Przypomnijmy, małżeństwo z synkiem poleciało świętować 38. urodziny aktorki na Ibizę i do Nicei, a zdjęcia z tajnych wakacji wyciekły do sieci.

Brytyjska prasa obliczyła, że prywatna podróż wyemitowała sześciokrotnie więcej dwutlenku węgla, niż jakby Meghan i Harry zdecydowali się na zwykły lot z Londynu. Czy książęca para Sussex tylko udaje ekologów? A może miała prawo lecieć prywatnym samolotem na wakacje?! Celebryci bronią pary! 

1/4
Elton John
eastnews

W obronie książęcej pary Sussex stanął m.in. Elton John, bo to do jego posiadłości leciała para na urlop. Piosenkarz we wpisach na Twitterze wytłumaczył, że samolot należał do niego i uiścił on opłatę za lot Meghan i Harry'ego do specjalnych organizacji. 

Ponieważ wspieram księcia Harry'ego w ochronie środowiska, upewniłem się, żeby ich lot był bezemisyjny - zapłaciłem za wyemitowany przez nich ślad węglowy do Carbon Footprint - oświadczył Elton John na Twitterze.

Organizacja Carbon Footprint, którą wspomina Elton, przelicza tony wyemitowanego dwutlenku węgla na pieniądze. Jeśli piosenkarz naprawdę zapłacił można by rzec, że lot Meghan i Harry'ego "zwrócił się".

2/4
Meghan Markle, książę Harry
Eastnews

Elton dodał, że wraz z partnerem chcieli zapewnić Meghan i Harry'emu wakacje w spokojnym miejscu, stąd pomysł, aby zaprosić ich do swojej posiadłości. Mało tego, piosenkarz zwrócił uwagę, że przyjaźnił się z księżną Dianą i czuje się w obowiązku zapewnić jej dzieciom (Harry'emu i Williamowi i ich rodzinie) bezpieczeństwo. 

3/4
Ellen DeGeneres
eastnews

W obronie pary Sussex stanęła również Ellen DeGenerez wraz z partnerką. Prezenterka napisała na Instagramie, że zna Meghan i Harry'ego i para nigdy nie zrobiłaby nic, aby zaszkodzić planecie. 

Meghan i Harry to jedni z najbardziej twardo stąpających i współczujących ludzi na Ziemi. Wyobraź sobie, że jesteś atakowany za wszystko co robisz, kiedy cała twoja praca jest po to, aby ulepszyć świat - napisała Ellen. 

4/4
Meghan Markle, książę Harry na balkonie pałacu Buckingham
East News

Czy Harry i Meghan powinni latać prywatnymi samolotami? Według internautów nic nie tłumaczy ich zachowania, niezależnie od tego, ile pieniędzy wpłacili na specjalne konta. Co myślicie o ich zachowaniu?