Edyta Pazura o mężu Edyta Pazura, Cezary Pazura Edyta Pazura, Anna Lewandowska Edyta Pazura
Edyta Pazura o mężu
EastNews
1/4
Edyta Pazura o mężu
EastNews

 

Najpierw Anna Lewandowska, później Ula Chincz, a teraz Edyta Pazura! Kolejna gwiazda zdecydowała się na zmianę fryzury i zaskoczyła nas modnym cięciem! Jak wiadomo w 2019 roku modne będą... grzywki! Powoli odchodzimy od geometrycznych cięć w stylu Hailey Baldwin. A także perfekcyjnych jednolitych kolorów i pięknych fal! W tym roku stawiamy na balejaże i jeszcze raz przypominamy... grzywki! Tę z okazji 31. urodzin kilka dni temu sprawiła sobie żona Cezarego Pazury! Jak w nowej fryzurze prezentuje się Edyta Pazura? Odpowiedź na kolejnej stronie! 

 

Zobacz też: Tak więcej już się nie czesz! Te fryzury w 2019 roku nie będą już modne!

 

2/4
Edyta Pazura, Cezary Pazura
instagram

 

Edyta Pazura kilka dni temu świętowała 31. urodziny. Gwiazda postanowiła sama sobie sprawić prezent i udała się do fryzjera. W salonie zdecydowała się na modne ostatnio cięcie. Edyta ścięła włosy i zrobiła grzywkę. Ze zdjęcia umieszczonego w sieci można wnioskować, że podczas wizyty w salonie towarzyszył jej mąż, Cezary. Czy to właśnie za namową aktora Edyta zdecydowała się na zrobienie grzywki? A może inspiracją była dla niej Ania Lewandowska, która od kilku tygodni nosi dumnie taką fryzurę? 

 

Zobacz też: Ma ją Doda, Ania Lewandowska, Dakota Johnson... To ostatnio najmodniejsza fryzura gwiazd! Jak sprawić, by wyglądała świetnie?

3/4
Edyta Pazura, Anna Lewandowska
instagram

 

Nie da się ukryć, że modę na grzywki kilka tygodni temu zapoczątkowała Ania Lewandowska. Choć fryzura żony Roberta Lewandowskiego nie od razu przypadła fanom do gustu, dziś każda kobieta chce taką nosić. Czy Edycie do twarzy jest z grzywką? My jesteśmy zachwyceni metamorfozą! Tak samo jak jej fani.

Włosy nie zęby, odrosną. Zmiany są super, choć ja czarna od zawsze. Czekamy na fotkę w całej okazałości

Edytko, masz tak piękną buźkę, że każda fryzura, a nawet jej brak, Ci pasuje. Pozdrawiam ciepło :)

Rany tak pięknie Ci w grzywce - pisali internauci na Instagramie. 

4/4
Edyta Pazura
Instagram/Edyta Pazura

 

Co sądzicie o nowej fryzurze Edyty? 

Więcej na temat Edyta Pazura