Edyta Pazura w mediach społecznościowych, co jakiś czas publikuje nowe zdjęcia swojego domu, a teraz zaskoczyła fotografią z miejsca, o którym dotąd rzadko wspominała. Żona Cezarego Pazury nie ukrywa, że to właśnie projektowanie i urządzanie tarasu zajęło jej najwięcej czasu. Teraz jest już idealnie!

Reklama

Edyta Pazura urządziła taras. Nie było to łatwe!

Edyta Pazura niedawno hucznie świętowała 60. urodziny swojego męża, które zakończyły się złamaną nogą, a teraz zdecydowała się poświęcić czas na urządzenie tarasu, który do tej pory był jedynym niedokończonym miejscem w ich wspólnej willi. Edyta Pazura nie ukrywa, że to właśnie projektowanie tarasu zajęło jej najdłużej, ale w końcu ten etap oficjalnie został zakończony. Na tarasie z kamienną podłogą i drewnianym zadaszeniem pojawiły się piękne drewniane meble z miękkimi poduchami, mnóstwo zieleni i białe hortensje w wazonie.

- Robiłam projekt tego tarasu chyba dłużej niż całego domu ???????? ale udało się.

- Latem wszystkie kwiaty wystawiam na zewnątrz, dochodzą do siebie po zimie i ogrzewaniu :) Moje letnie wieczory pachną surfiniami i maciejką ????

W takim miejscu chwila relaksu to prawdziwa przyjemność! Sami Zobaczcie...

Zobacz także: Cezary Pazura o swojej żonie Edycie: "Ona mnie uratowała". Jak walczyli o swoją miłość?

Zobacz także

Internauci są pod wrażeniem nowego tarasu Edyty Pazury, który został urządzony w toskańskim stylu. Odpoczywając w tym miejscu można mieć wrażenie, że przenosimy się na północ Włoch:

- Pięknie to wygląda????

- Piękny Taras tylko się relaksować - komentują internauci.

Instagram / edyta_pazura

Jedna z internautek zwróciła uwagę na ustawienie kanapy na tarasie, która nie jest skierowana przodem do ogrodu i zdecydowała się zwrócić uwagę żonie Cezarego Pazury:

- Dziwnie stoi ta kanapa przodem do ściany...

Edyta Pazura odpowiedziała na ten komentarz i zdecydowała się na krótką ripostę:

- Do sąsiada byłoby jeszcze dziwniej ????????

Podoba Wam się nowy taras Edyty Pazury? Razem z ogrodem prezentują się imponująco. Zobaczcie zdjęcia!

Instagram / edyta_pazura

Instagram / edyta_pazura
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama