Edyty Herbuś jest ostatnio mniej w mediach, ale gwiazda nie może narzekać na obrót spraw w jej życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Jej związek z Mariuszem Trelińskim ma się bardzo dobrze i to na tyle, że Edyta pokazała ostatnio urocze zdjęcie z ukochanym na portalu społecznościowym, co wcześniej się jej nie zdarzało. Przypomnijmy: Herbuś chwali się romantycznymi wakacjami z Trelińskim

Reklama

Przed aspirującą aktorką bardzo ważne wydarzenie - w połowie września w Teatrze Studio swoją premierę będzie miał spektakl "Barocco", nad którym Edyta pracowała przez ostatnich kilka miesięcy. To jednak nie koniec. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Herbuś wystąpi również w operze "Salome", która będzie wystawiana w Teatrze Narodowym w Pradze. Gwiazda podobno nie posiada się ze szczęścia, a występ tam to bardzo ważny krok w jej karierze aktorskiej.

Edyta jest w siódmym niebie, od zawsze powtarzała i wierzyła, że ciężką pracą będzie spełniać swoje kolejne marzenia i to się właśnie teraz dzieje. Mariusz jest z niej dumny i ma w nim ogromne wsparcie - zdradza w rozmowie z nami znajomy gwiazdy.

Gratulujemy! Kibicujecie Edycie jako aktorce?

Zobacz: Herbuś przerywa milczenie w sprawie Herde. Sporo się zmieniło po jej zwolnieniu

Zobacz także
Reklama

Seksowna Edyta Herbuś w "Vivie!":

Reklama
Reklama
Reklama