Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wielki sukces Herbuś
ONS
Newsy

Zagraniczny sukces Herbuś. To powinno uciszyć jej krytyków

To dla niej duże wyróżnienie

Edyty Herbuś jest ostatnio mniej w mediach, ale gwiazda nie może narzekać na obrót spraw w jej życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Jej związek z Mariuszem Trelińskim ma się bardzo dobrze i to na tyle, że Edyta pokazała ostatnio urocze zdjęcie z ukochanym na portalu społecznościowym, co wcześniej się jej nie zdarzało. Przypomnijmy: Herbuś chwali się romantycznymi wakacjami z Trelińskim

Przed aspirującą aktorką bardzo ważne wydarzenie - w połowie września w Teatrze Studio swoją premierę będzie miał spektakl "Barocco", nad którym Edyta pracowała przez ostatnich kilka miesięcy. To jednak nie koniec. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Herbuś wystąpi również w operze "Salome", która będzie wystawiana w Teatrze Narodowym w Pradze. Gwiazda podobno nie posiada się ze szczęścia, a występ tam to bardzo ważny krok w jej karierze aktorskiej.


Edyta jest w siódmym niebie, od zawsze powtarzała i wierzyła, że ciężką pracą będzie spełniać swoje kolejne marzenia i to się właśnie teraz dzieje. Mariusz jest z niej dumny i ma w nim ogromne wsparcie - zdradza w rozmowie z nami znajomy gwiazdy.


Gratulujemy! Kibicujecie Edycie jako aktorce?

Zobacz: Herbuś przerywa milczenie w sprawie Herde. Sporo się zmieniło po jej zwolnieniu


Seksowna Edyta Herbuś w "Vivie!":

Edyta Herbuś po raz pierwszy o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! "Dlaczego niektórzy wątpią..."
Instagram/ONS
Newsy
Edyta Herbuś po raz pierwszy o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! "Dlaczego niektórzy wątpią..."
Edyta Herbuś po raz pierwszy o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! "Dlaczego niektórzy wątpią..."

Edyta Herbuś po raz pierwszy o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! Kilka dni temu pojawiła się informacja, że para rozstała się po wielu latach. Podobno rozstanie było z inicjatywy reżysera i do końca nie są znane powody. Tancerka i reżyser poznali się na castingu do sztuki "Traviatta", a Edyta Herbuś zauroczyła Mariusza Trelińskiego swoim wdziękiem i urodą. Do tej pory gwiazda nie komentowała tej głośnej informacji, aż do teraz!   Zobacz: Jak przeżyć rozstanie z chłopakiem?   Edyta Herbuś o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim! W czwartek Edyta Herbuś wydała oświadczenie, w którym wypowiedziała się na temat relacji międzyludzkich. Na końcu swojego wpisu na Facebooku nawiązała do rozstania z Mariuszem Trelińskim: Dlaczego niektórzy wątpią, że ludzie potrafią kochać naprawdę? Potrafią też w relacjach szanować swoje uczucia i potrzeby. Dlaczego mielibyśmy traktować się wzajemnie w kategoriach trofeum, zamiast być dla siebie partnerami ?  Miłość jest mądrością i jeśli w którymś momencie wybieramy inną drogę na kolejny etap życia, to można przecież pożegnać się zachowując wzajemny szacunek, wrażliwość i empatię . Przecież każde serce to wie... Myślicie, że Edyta Herbuś i Mariusz Treliński wrócą do siebie?   Zobacz: Wiemy, jak Edyta Herbuś świętowała rocznicę związku   Edyta Herbuś wydała oświadczenie   Edyta Herbuś o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim   Para rozstała się po kilku latach!  

Edyta Herbuś rozjaśniła włosy
ONS
Newsy
Jesienna metamorfoza Edyty Herbuś. Gwiazda rozjaśniła włosy
Pochwaliła się nową fryzurą

Edyta Herbuś ma ostatnio sporo powodów do zadowolenia. Gwiazda odnalazła równowagę po zawirowaniach z byłą menadżerką i wróciła do pracy, udowadniając wszystkim, że jej główną siłą nie jest podbijanie salonów, a prawdziwy talent. W życiu prywatnym również wszystko układa się jej wzorowo. Przypomnijmy: Herbuś szczerze o relacji z Trelińskim. Zdradziła receptę na udany związek Aspirująca aktorka spędzała ostatnio sporo czasu w Pradze, gdzie wystawiano spektakl z jej udziałem. Być może to pobyt u naszych południowych sąsiadów zainspirował ją do jesiennej metamorfozy. Edyta pochwaliła się właśnie na Instagramie nowym zdjęciem, na którym ma wyraźnie jaśniejsze włosy. Czy to oznacza, że dołączy wkrótce do grona seksownych blondynek? Póki co, jest na dobrej drodze. Jak wam się podoba w takiej odsłonie? Zobacz: Korwin do Herbuś: "Były dwie imprezy dziennie." Edyta odgryzła się Edyta jeszcze kilka dni temu:   Seksowna Herbuś w letniej sesji Vivy!:

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński na wakacjach w Tajlandii
AKPA
Newsy
Herbuś i Treliński znów są razem? Polecieli na wspólne wakacje
Gdzie regenerują siły?

Kilka miesięcy temu Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Trelińskim , ale ostatnio odżyły plotki o ich powrocie do siebie, po tym jak para nie szczędziła sobie publicznych czułości w trakcie premiery przedstawienia "Saliga" w Teatrze Capitol. Przypomnijmy: Czułości Trelińskiego i Herbuś na salonach! Znowu są razem? Wygląda na to, że w tych doniesieniach jest sporo prawdy, bo jak informuje magazyn "Party", Herbuś i Treliński spędzili wspólnie Wielkanoc w egzotycznej Tajlandii! W trakcie romantycznej podróży podobno nie rozstawali się ani na krok i wszystko wskazuje na to, że postanowili dać sobie kolejną szansę. Znajomi pary dodają jednak, że póki co, żadna ze stron nie zamierza komentować oficjalnie informacji na ten temat. Aktorka i reżyser z pewnością stanowili jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, jak para prezentowała się razem w obiektywach paparazzich:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner