Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Związek Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego
ONS
Newsy

Herbuś chwali się romantycznymi wakacjami z Trelińskim

Edyta pochwaliła się uroczym zdjęciem

Po aferze z Małgorzatą Herde, Edyta Herbuś przyjęła nieco inną taktykę jeśli chodzi o swoją karierę w show-biznesie. Gwiazda rzadziej się pokazuje na salonach, jest bardziej oszczędna w słowach podczas wywiadów i skupia się przede wszystkim na pracy. Nie ukrywa też, że dziennikarze również zmienili o niej zdanie po zwolnieniu menadżerki. Przypomnijmy: Herbuś przerywa milczenie w sprawie Herde. Sporo się zmieniło po jej zwolnieniu

Aktorka i tancerka jest za to bardzo aktywna na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć kulisy jej pracy, ale też prywatne momenty podczas słonecznych wakacji czy spotkań z przyjaciółmi. Rzadko jednak do tej pory pojawiał się tam ukochany Edyty, Mariusz Treliński. Teraz sytuacja się zmieniła - Herbuś opublikowała na swoim profilu urocze zdjęcie z Trelińskim, które opatrzyła wiele mówiącymi słowami. Nie ma wątpliwości, że miłość pary kwitnie.
 

Prawdziwe kolory życia. #bycwtuiteraz #szczescie #milosc #my #together #love #happiness #koloryzycia #real #life #together - czytamy pod zdjęciem.


Edyta zdradziła też, że urokliwe miejsce to prywatna posiadłość ich znajomych. Kibicujecie temu związkowi?

Zobacz: Ups! Maślak naraził się w wywiadzie Herbuś. Potem spotkali się na imprezie i...

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński razem

 

Edyta Herbuś w pięknej sesji dla "Vivy!":

Edyta Herbuś na okładce "Pani Domu"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Herbuś wraca na okładki po aferze z Herde. Na początek "Pani Domu"
Co nowego u gwiazdy?

Życie Edyty Herbuś w ostatnim czasie nie należało do najłatwiejszych. Gwiazda najbardziej ucierpiała na aferze z Małgorzatą Herde , w którą włączone było aż siedem jej klientek. Herbuś wyjechała odreagować kryzysową sytuację, a po powrocie do Polski wpadła w wir pracy nad nowymi projektami. Przypomnijmy:  Śliczna Herbuś na planie. Dostała główną rolę Edyta nigdy jednak nie poddaje się, czego nauczył ją wymagający zawód tancerki. O swoich sukcesach i porażkach opowiedziała na łamach "Pani Domu" . Redakcja przygotowała dla czytelników kilka smaczków, m.in. aż 40 kuponów rabatowych na zakupy. Jak wam się podoba nowa okładka z Edytą? Zobacz:  Herbuś przerywa milczenie w sprawie Herde. Sporo się zmieniło po jej zwolnieniu   Edyta Herbuś w seksownej sesji dla "Vivy!":

Wielki sukces Herbuś
ONS
Newsy
Zagraniczny sukces Herbuś. To powinno uciszyć jej krytyków
To dla niej duże wyróżnienie

Edyty Herbuś jest ostatnio mniej w mediach, ale gwiazda nie może narzekać na obrót spraw w jej życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Jej związek z Mariuszem Trelińskim ma się bardzo dobrze i to na tyle, że Edyta pokazała ostatnio urocze zdjęcie z ukochanym na portalu społecznościowym, co wcześniej się jej nie zdarzało. Przypomnijmy: Herbuś chwali się romantycznymi wakacjami z Trelińskim Przed aspirującą aktorką bardzo ważne wydarzenie - w połowie września w Teatrze Studio swoją premierę będzie miał spektakl "Barocco", nad którym Edyta pracowała przez ostatnich kilka miesięcy. To jednak nie koniec. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Herbuś wystąpi również w operze "Salome", która będzie wystawiana w Teatrze Narodowym w Pradze. Gwiazda podobno nie posiada się ze szczęścia, a występ tam to bardzo ważny krok w jej karierze aktorskiej. Edyta jest w siódmym niebie, od zawsze powtarzała i wierzyła, że ciężką pracą będzie spełniać swoje kolejne marzenia i to się właśnie teraz dzieje. Mariusz jest z niej dumny i ma w nim ogromne wsparcie - zdradza w rozmowie z nami znajomy gwiazdy. Gratulujemy! Kibicujecie Edycie jako aktorce? Zobacz: Herbuś przerywa milczenie w sprawie Herde. Sporo się zmieniło po jej zwolnieniu Seksowna Edyta Herbuś w "Vivie!":

Herbuś skomentowała aferę z Herde
ONS
Newsy
Herbuś załamana. Afera z Herde mocno się odbiła na jej karierze
Co zamierza zrobić?

Początek roku przyniósł największą w polskim show-biznesie aferę związaną z menadżerami gwiazd. Edyta Herbuś , a potem kilka innych gwiazd, zerwała współpracę z Małgorzatą Herde . Tabloidy zaczęły informować o oszustwach agentki na niespotykaną wręcz skalę i wydawało się, że sprawa będzie miał swój finał w sądzie. Tak się jednak nie stało. Przypomnijmy: "Takich, którzy kradną jak Herde, jest więcej" Jeśli wierzyć doniesieniom prasy, najbardziej skutki całej afery odczuwa właśnie Herbuś. Dzisiejszy "Fakt" informuje, że Edyta jest zdania, iż skandal z Herde pokrzyżował jej plany i wpłynął negatywnie na karierę aktorki, na której jej tak bardzo zależy. Podobno nie może znaleźć też nowego menadżera. Sama zainteresowana nie wypowiada się na ten temat, ale dużo bardziej rozmowni okazują się jej znajomi.   Edyta uważa, że afera z Herde zaszkodziła jej karierze. Chodzi i się żali na Małgosię, że teraz nikt nowy nie chce z nią współpracować, i co gorsza, boi się, że ten stan rzeczy utrzyma się dalej - cytuje znajomego Herbuś "Fakt". Myślicie, że to prawda? Może Edyta Herbuś chce teraz inaczej pokierować swoją karierą niż za czasów Herde? Zobacz: Krupińska szczerze o rozstaniu z Herde. Teraz wiedzie jej się lepiej Herde z gwiazdami na salonach:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner