Ile pieniędzy Małgorzata Herde ukradła Edycie Herbuś?
ONS
Newsy

Herde sprytnie to wykombinowała. Kiedy Herbuś pytała o pieniądze, słyszała że...

A Edyta we wszystko wierzyła

Po ubiegłotygodniowych artykułach "Flesza" i "Wprost" spadła fala krytyki nie tyle na Małgorzatę Herde, co na... Edytę Herbuś. Dlaczego nie zauważyła, że na jej konto nie wpływają pieniądze od dwóch lat? Jak mogła pozwolić sobie na wciskanie bajek o braku rozliczeń za kontrakty? "Party" postanowiło sprawdzić realną sytuację tancerki. Przypomnijmy: Szok! Herde nie płaciła Herbuś i Kwaśniewskiej od...

Okazuje się, że Edyta była świadoma kwot jakie zarabiała, ale nie otrzymywała ich ze względu na oszustwa menadżerki.

- Edyta nie zauważyła braku pieniędzy! Wiele razy pytała agentkę o zaległe kwoty. Za każdym razem słyszała, że firmy, które miały zapłacić, nie wywiązują się ze zobowiązań. Herde twierdziła nawet, że ma zamiar odzyskać długi przez firmy windykacyjne - tłumaczy "Party" przyjaciółka Herbuś.


"Party" oznajmia także, że sytuacja Edyty była o tyle trudna, że przyjaźniła się ze swoją agentką, przez co ufała jej bezgranicznie w kwestiach finansowych. Podobno Herde przekazywała Herbuś pieniądze, ale tylko te z mniejszych kontraktów, dzięki czemu gwiazda miała pieniądze na przeżycie. Niestety na luksusy już nie starczało, przynajmniej dla Edyty. Zobacz: Herde chciała przynależeć do wyższych sfer

- Były najlepszymi przyjaciółkami, ale to już przeszłość. Rozmawiają teraz tylko za pośrednictwem adwokatów - mówi znajomy gwiazdy.


Nie jest również prawdą, że Edytą zainteresował się komornik. Chociaż Herbuś nie dostawała zarobionych pieniędzy to płaciła podatki. Według informacji magazynu, Herde jest winna byłej klientce 600 tysięcy złotych.

Ciekawe czy i po tej publikacji otworzy szampana w jakiejś drogiej knajpie w Europie? Zobacz: W Polsce afera, a Herde żyje jak hrabianka

Edyta Herbuś na okładce Party


Małgorzata Herde i jej luksusowe życie:

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś aktorką. Edyta Herbuś afera. Edyta Herbuś Herde.
ONS
Newsy
Herbuś na Facebooku: Jestem inspiracją
Zaskakujące wyznanie celebrytki

Edyta Herbuś przypomniała o sobie za sprawą jednej z najgłośniejszych afer ostatnich lat w polskim show biznesie. Ona, podobnie jak kilka innych gwiazd została oszukana przez swoją byłą już menadżerkę, Małgorzatę Herde . Zaskakujący jest fakt, że to właśnie jej a nie Herde oberwało się najbardziej. Gwiazda bowiem nie zauważyła, że na jej konto od dwóch lat nie wpływają pieniądze. Afera zakończyła przyjaźń między paniami. Zobacz: Edyta Herbuś oszukana przez Herde Podczas gdy Małgorzata Herde wypoczywa w Paryżu i popija drogiego szampana, jej była podopieczna musi zarabiać pieniądze w Polsce. Od kilku lat gra w serialu "Klan" co zapewnia jej stały dochód. We wtorek na swoim facebookowym profilu Edyta zamieściła wpis z którego wynika, że jest ona inspiracją dla dzieci , które przychodzą pod budynek telewizji, żeby się z nią spotkać. Musimy przyznać, że to śmiałe wyznanie jak na osobę, która dała się oszukać przez swoją byłą przyjaciółkę. Mamy nadzieję, że odwiedzające ją dzieci nie będą tak naiwne jak ich idolka. Zobacz zdjęcia Herde i jej podopiecznych:

Ile pieniędzy Małgorzata Herde ukradła Edycie Herbuś?
ONS
Newsy
Herbuś wciąż odczuwa skutki afery z Herde. Napotkała kolejny problem
Sytuacja aktorki nie jest najlepsza

Początek roku przyniósł jedną z najgłośniejszych afer w polskim show biznesie. Menadżerka Małgorzata Herde w jednej chwili została zwolniona przez wszystkie współpracujące z nią gwiazdy, a każdy dzień przynosił coraz to nowsze doniesienia na temat oszustw i malwersacji finansowych z jej strony. Przypomnijmy: Gwiazdy, które zdecydowały się współpracować z Herde Większość artystów poradziła sobie po zerwaniu współpracy z Herde, jedynie Edyta Herbuś wciąż odczuwa skutki bolesnego rozstania nie tylko z menadżerką, ale również przyjaciółką. To właśnie przyjaźń była powodem tego, że Herbuś nie zauważała braku wynagrodzenia na swoim koncie. Jak donosi dramatycznie "Show", teraz ledwo wiąże koniec z końcem, zarabia coraz mniej i nie może liczyć na zwrot skradzionej przez Herde kwoty: Zostawiam walkę o pieniądze prawnikom. Ja jestem artystką i  nie chcę marnować swojej energii twórczej - komentuje w rozmowie z dwutygodnikiem. Dość ironicznie na ten temat wypowiedziała się Karolina Malinowska, która jako jedyna chyba odzyskała pieniądze od Herde, choć warto zauważyć, że w jej przypadku chodziło o dość marginalną kwotę.   Jeśli ktoś potrafi dbać o swoje interesy to wszystko jest do załatwienia - skwitowała krótko dla "Show". Jak udało się ustalić "Show", aktorka spotkała się z kilkoma menedżerami, ale nikt nie zdecydował się zająć jej karierą. Przyczyna jest jedna - Edyta nie może zaproponować przyszłemu menedżerowi stałej pensji, tylko procenty od zleceń. Mamy nadzieję, że wkrótce jej sytuacja ulegnie poprawie. Zobacz: Herde przerywa milczenie w związku z głośną aferą Edyta pręży się na plaży:

Edyta Herbuś na okładce "Party"
Edipresse Polska S.A.
Newsy
Oszukana Edyta Herbuś na okładce "Party"
O kim jeszcze w nowym numerze?

Wiele wskazuje na to, że afera z Małgorzatą Herde w roli głównej szybko się nie skończy. Tym razem swoją cegiełkę dołożył magazyn "Party", który odsłania kolejne fakty. Bohaterką wydania jest Edyta Herbuś . Jak bardzo została oszukana przez byłą agentkę? Ile pieniędzy jest jej winna? A także jak Herde tłumaczyła jej brak wpływów na jej konto? To będzie mocny początek tygodnia. Zobacz: Herbuś skomentowała całą aferę z Herde Z nowego numeru dowiesz się także, dlaczego Ewa Chodakowska ma szansę zostać światową gwiazdą. Jaką propozycję dostała Agnieszka Włodarczyk w kontrze do Anety Zając , a także jakie nawyki w życiu Radka Majdana zmieniła Małgorzata Rozenek . Nie zabraknie też newsów z życia Edyty Górniak i Nataszy Urbańskiej . W stałych rubrykach znajdziesz: wywiad z Anną Czartoryską , a w modowym sądzie Horodyńskiej i Fijał oceny białych kreacji gwiazd. Kto tym razem dostanie po łapach? "Party" od jutra w sprzedaży. Podstawowy numer już za 1,99 złotych! Małgorzata Herde na salonach w towarzystwie swoich sławnych klientek:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner