Edyta Górniak już za tydzień zaśpiewa z Ewą Farną

Edyta Górniak zaprasza swoich fanów na kolejny koncert. Nie uwierzycie, z kim wystąpi!

Edyta Górniak już za tydzień zaśpiewa z Ewą Farną

Edyta Górniak już za tydzień - 8 października zaśpiewa w duecie z Ewą Farną! Piosenkarka zapowiedziała na swoim profilu na Facebooku, że na kolejnym koncercie w ramach trasy "LoVe 2 LoVe" na scenie będzie towarzyszyć jej również Mieczysław Szcześniak i Glaca. Przy okazji gwiazda podziękowała swoim fanom za udział w koncercie, który odbył się w miniony weekend w Płocku.

Koncert w Płocku przypomniał mi, jak piękną obchodzimy rocznicę i jak jestem szczęśliwa, że wróciłam już do zdrowia. Przypomniał mi także Naszą więź, Naszą historię i to, jak piękne są wspólne chwile radości, zabawy i refleksji. Dziękuję za Cudowną atmosferę Koncertu w Płocku, za kwiaty, listy i prezenty od Was.  Gdyby tylko uważnie się przyjrzeć, każdy moment Naszego życia z jakiegoś powodu jest ważny. Tak wiele przegapiamy.. Myślę o Was ciepło i czekam kolejnych spotkań muzycznych. Już w tym tygodniu kierunek WROCŁAW W piątek, z "DJ set LIVE" zaśpiewam na urodzinach klubu GreY. A Nasze spotkanie Jubileuszowe, w ramach trasy "LoVe 2 LoVE" już w przyszłym tygodniu - 8 Października! Moimi Gośćmi muzycznymi w Hali Stulecia będą: Mieczysław Szcześniak, GLACA, oraz... Ewa Farna PS. Pijcie dużo wody z cytryną, aby wspomóc odporność.

Miejmy nadzieję, że tym razem Edyta Górniak nie będzie musiała przekładać swojego koncertu, tak jak to było w przypadku imprezy z Płocku. Przypominamy, że w związku ze złym stanem zdrowia artystka musiała przesunąć termin występu o tydzień.


Zobacz również: Edyta Górniak płacze na telewizji! Co doprowadziło ją do łez?

 

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Ewa Farna

 

 

Moi Mili, Koncert w Płocku przypomniał mi, jak piękną obchodzimy rocznicę i jak jestem szczęśliwa, że wróciłam już do...

Posted by Edyta Górniak on 30 września 2015

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54