Party Stories
Edyta Górniak płacze na wizji
Newsy

Edyta Górniak płacze w telewizji! Co doprowadziło ją do łez?

Edyta Górniak rozpłakała na wizji! Piosenkarka odwiedziła program "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Piosenkarka szczerze wyznała, co się z nią działo przez ostatnie dni, kiedy to trafiła do szpitala. Diva przyznała, że przez ostatnie pół roku miała zaledwie 3,5 dnia wolnego, resztę czasu wypełniała intensywna praca. Efekt? Osłabienie organizmu. Krytycznym momentem okazał się jednak ten, w którym Edyta Górniak zażyła w Nowym Jorku silne lekarstwa. Gwiazda musiała znaleźć się w USA pod opieką lekarską, wydawało się, że już wrociła do zdrowia. Jednak tuż po powrocie do Polski znowu trafiła do szpitala.

- Poziom osłabienia i brak odporności spowodował, że zaczęłam się bardzo źle czuć. Chcę też powiedzieć, bo też czytałam różne komentarze: żaden lekarz nie jest winny, nikt mnie nie zmuszał, żeby zażywać jakieś leki, ja je przyjęłam świadomie. Ponieważ nie zażywam chemii, ponieważ w Stanach są leki dużo bardziej stężone, ludzie mają większą wagę w Stanach, więc ta dawka, którą przyjęłam spowodowała, że spadło moje ciśnienie. Nie zatrzymała się akcja serca, ale spowolniła się. Miałam okropne myśli, nabrałam pokory. Raczej już nie będę latała bez mojego syna, raczej już nie będę latała sama bo cóż z tego że się ma ubezpieczenie, jednak różne rzeczy się zdarzają i jak się jest tak daleko od domu i jest się z obcymi osobami w większości, to się ma dużo różnych przemyśleń... Nie chce się rozczulać nad sobą, nie jestem tą osobą, która  będzie wystawiała zdjęcia z kroplówkami, ale dziękuje za wszystkie słowa troski.

Po szczerym wyznaniu Edyty Górniak, prowadzący zapytał ją, czy nie powinna zadbać o siebie i zwolnić tempo. Wypowiedź Michała Olszańskiego bardzo wzruszył gwiazdę, która łamiącym głosem wyznała, że nie zamierza zejść ze sceny.

- Ja proszę państwa kocham ludzi i całe moje 25 lat z pełnym oddaniem kocham dawać muzykę ludziom- to jest moja misja, to jest moje szczęście, mój sens życia. Więc ja nie zejdę ze sceny...

Przy okazji Edyta Górniak zaprosiła na swój najbliższy koncert, który odbędzie się już w sobotę w Płocku.

Zobacz również: TYLKO U NAS: Edyta Górniak znów na scenie! Kto pomógł jej wrócić do zdrowia? Pewien mężczyzna!

Edyta Górniak

Edyta Górniak płakała na wizji

Edyta Górniak z synem

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak w kapeluszu
Newsy
Edyta Górniak trafiła do szpitala! Wiemy, co się stało!

Edyta Górniak właśnie wróciła ze Stanów Zjednoczonych i od razu trafiła do szpitala. Ta podróż z pewnością zapadnie na długo w pamięć artystce i raczej to nie będą najmilsze wspomnienia.   Dlaczego Edyta Górniak trafiła do szpitala? Niedawno wokalistka poleciała do Nowego Jorku, aby nagrywać wokale na nową płytę. Ten wyjazd miał być bardzo inspirujący i pełen twórczej pracy. Niestety zaledwie pięć dni po wylocie z Polski Górniak musiała wrócić do Warszawy. Co się stało? Edyta zachorowała w Stanach na grypę, a antybiotyk, który dostała wywołał silną reakcję alergiczną. Jak na razie trwają specjalistyczne badania, a jutro zostanie wydania opinia lekarska na temat jej stanu zdrowia - zdradza znajomy gwiazdy.  Edycie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Zobacz: Jak wygląda Edyta Górniak na co dzień? Zobaczcie diwę na lotnisku!        

Edyta Górniak w czarnej bluzie
Newsy
Edyta Górniak trafiła do szpitala! Wiemy, co się stało!

Edyta Górniak właśnie wróciła ze Stanów Zjednoczonych i od razu trafiła do szpitala. Ta podróż z pewnością zapadnie na długo w pamięć artystce i raczej to nie będą najmilsze wspomnienia. Dlaczego Edyta Górniak trafiła do szpitala? Niedawno wokalistka poleciała do Nowego Jorku, aby nagrywać wokale na nową płytę. Ten wyjazd miał być bardzo inspirujący i pełen twórczej pracy. Niestety zaledwie pięć dni po wylocie z Polski Górniak musiała wrócić do Warszawy. Co się stało? Edyta zachorowała w Stanach na grypę, a antybiotyk, który dostała wywołał silną reakcję alergiczną. Jak na razie trwają specjalistyczne badania, a jutro zostanie wydania opinia lekarska na temat jej stanu zdrowia - zdradza znajomy gwiazdy.  Edycie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Zobacz:  Jak wygląda Edyta Górniak na co dzień? Zobaczcie diwę na lotnisku!  

Edyta Górniak w granatowym T-shircie
Newsy
TYLKO U NAS: Edyta Górniak znów na scenie! Kto pomógł jej wrócić do zdrowia? To zasługa pewnego mężczyzny...

Edyta Górniak wraca do pracy po chorobie!   Jak udało się nam dowiedzieć, gwiazda już dziś pojawi się na próbach przed koncertem, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Piosenkarka ostatnie dni spędziła w domu, gdzie po powrocie ze szpitala opiekował się nią syn. Allan mocno przeżył chorobę mamy, dlatego przez cały weekend był u jej boku. Okazuje się, że chłopiec przygotował nawet jej ulubione danie- naleśniki . Przypominamy, że Edyta Górniak miała ostatnio problemy ze zdrowiem . Gwiazda podczas podróży do Nowego Jorku trafiła do szpitala z powodu grypy. Podano jej antybiotyk, na który gwiazda bardzo źle zareagowała. Piosenkarka wróciła do Polski, gdzie znowu znalazła się pod opieką lekarzy. Po pięciu dniach Edyta Górniak, pomimo obaw lekarzy, wróciła do domu. -W domu Edytą troskliwie opiekuje się jej syn Allan. Bardzo stęsknił się za mamą i bał się, że to może być coś bardzo poważnego skoro mama trafiła na tyle dni o szpitala. Na szczęście wszystko wraca do normy. Ale Edyta oczywiście musi zostać w Warszawie i dużo odpoczywać. Lekarze w razie czego są na każde zawołanie - zdradza znajomy Edyty. Teraz Edyta skupia się na koncercie, który odbędzie się 26 września w Płocku. Na scenie towarzyszyć jej będą: Monika Kuszyńska i Glaca. Zobacz również: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia! Wydała oświadczenie! Edyta Górniak rozpoczyna próby przed koncertem w Płocku Edyta Górniak z synem Edyta Górniak

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner