Edyta Górniak w Opolu

Edyta Górniak zarobi milion w najnowszym programie TVN-u? Tabloid podaje szczegóły!

Edyta Górniak w Opolu

Jak ostatnio pisaliśmy Edyta Górniak zostanie gwiazdą w nowym programie TVN-u! Piosenkarka przyjęła propozycję stacji i lada moment, co tydzień będziemy mogli oglądać ją na szklanym ekranie. Więcej szczegółów mieliśmy poznać podczas prezentacji jesiennej ramówki, ale już teraz "Super Express" zdradził nam, czego możemy spodziewać się w reality show! Mało tego, 46-latka może w TV zarobić krocie! Według dziennika gwiazda wzbogaci się, aż o milion złotych! Z

obaczcie, na czym będzie polegać najnowszy program z udziałem Edyty Górniak. Czekacie na jego emisję?

Nowy program Edyty Górniak 

Edyta Górniak ma spore doświadczenie z telewizją. Gwiazda od lat występuje przed kamerami na wielkich scenach, a także ostatnio była jurorką w "The Voice Kids" i uczestniczką programu "Agent - Gwiazdy". Stacja TVN musiała być bardzo zadowolona z krótkiego udziału Edyty w show, bo znów zaproponowano jej współpracę. Tym razem diwa dostała własne show. W rozmowie z Onetem potwierdził to menadżer piosenkarki. 

W tym momencie mogę jedynie potwierdzić informację, że Edyta Górniak będzie gwiazdą jednego z programów TVN. Więcej szczegółów poznają państwo podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji, która odbędzie się w sierpniu - powiedział menadżer Edyty Górniak dla Onetu.

Zobacz także: Edyta Górniak będzie gwiazdą w nowym programie TVN? Wystąpi w reality show!?

Jak informuje "Super Express" nowy program ma być skoncentrowany wyłącznie na Edycie Górniak. Diwa ma nauczyć się w nim np. prowadzić samochód. Co ciekawe, piosenkarka nigdy nie zrobiła prawa jazdy! Czy dokument uprawniający prowadzenie aut jest jej potrzebny? Jak sama 46-latka mówiła jest to jej marzeniem.

Edyta przed kamerami spróbuje nowych dla niej rzeczy. Według tabloidu zobaczymy 10 odcinków. Górniak za każdy z nich otrzyma 100 tysięcy złotych, czyli łącznie milion złotych. 

Jak myślicie, jakie jeszcze zadania czekają na Edytę Górniak? Coś czujemy, że to może być hit TVN-u! 

Edyta Górniak dostała własny program 

Edyta Górniak w czarnej sukience na planie TZG
East News

Za 10 odcinków ma zarobić milion złotych 

Edyta Górniak w okularach za prawie 1300 złotych

 

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09