Edyta Górniak
ONS
Newsy

Edyta Górniak żałuje małżeństwa z Dariuszem Krupą? Padły mocne słowa!

Edyta Górniak żałuje małżeństwa z Dariuszem Krupą? Padły mocne słowa!

Pierwszy odcinek programu "My Way" obfitował w wiele emocji. Edyta Górniak nie tylko uczyła się znaków drogowych i próbowała zmienić koło w samochodzie, ale i wspomniała swojego męża Dariusza Krupę. Gwiazda wyjawiła, dlaczego zakochała się w ojcu Allana i jak radziła sobie po rozwodzie. Okazuje się, że nauka jazdy samochodem może też okazać się tłem dla jej zwierzeń. Przeczytajcie! 

"To nie jest fajne widzieć dziecko z bronią w ręku"! Niezwykłe wyznanie Edyty Górniak o synu Allanie

Edyta Górniak o Dariuszu Krupie 

Edyta Górniak była żoną Dariusza Krupy w latach 2005-2010. Para doczekała się jednego syna, Allana, który urodził się rok przed zawarciem małżeństwa. Po rozstaniu pary chłopiec został z matką. Na razie nie poszedł w jej ślady i nie zamierza być wokalistą. Allan pasjonuje się militariami i marzy o tym, aby zostać żołnierzem. 

Do tej pory Edyta Górniak rzadko mówiła o Dariuszu. Rozwód był dla niej ciężki, tym bardziej, że wszystkiemu przyglądało się małe dziecko. Gwiazda w programie "My Way" powróciła do tamtego okresu. Dlaczego związała się z Dariuszem? Okazuje się, że piosenkarka zawsze pragnęła mieć dużą rodzinę, taką którą miał Krupa, i taką której ona nigdy nie miała. 

Jak poznałam ojca Allana to on miał bardzo dużą rodzinę. Ja się zakochałam w tej rodzinie, nie w tych ludziach, bo nie zdążyłam ich poznać tak naprawdę, ale jakby w tym obrazku, że gdybym ja wyszła za mąż to miałabym te wszystkie ciocie, babcie, to wszystko czego nie miałam. Ja po prostu poszłam tak trochę na oślep - wyznała Edyta. 

Zobacz także: Edyta Górniak szczerze o nowej miłości: "Kilka razy już byłam zakochana i spadłam z takiej skarpy"

Dodała, że muzyk oczarował ją. Dla niego zostawiła międzynarodową karierę. 

On mnie oczarował w taki sposób, że powiedział mi, że: "jeśli ty jesteś gotowa, to ja chcę mieć dziecko, psa, dom i niedziele ze wszystkimi". I ja tak: "och, naprawdę? Okay". Poszłam za rodzinnością. Zostawiłam karierę międzynarodową, jak poznałam człowieka, który się nie bał tego wszystkiego o czym marzyłam, to poszłam po prostu.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa rozwiedli się, gdy Allan miał 5 lat. Piosenkarka wyprowadziła się z domu z dzieckiem. W nowym miejscu odtworzyła chłopcu pokoik, który miał wcześniej. Starała się, aby dziecko nie doznało zbyt wielkiego szoku w związku z tym, że rodzice nie mieszkają już razem. Niemniej jednak Allan był bardzo płaczliwy. Okazało się, że chłopiec płacze z powodu matki, ponieważ widzi jak ta się smuci. 

Pamiętam, że był płaczliwy, więc ja go pytałam: "Dlaczego syneczku płaczesz?". On mi nie odpowiadał, nie odpowiadał, i wreszcie któregoś dnia mi powiedział: "Ja płaczę, bo ty płaczesz". A ja nawet nie wiedziałam, że płaczę, bo byłam tak skupiona na tym, żeby jemu się jak najmniej złego wydarzyło poprzez zmiany w jego życiu, że brałam go na koniki, na wyścigi, poświęcałam mu zawsze uwagę, wszystko robiliśmy wspólnie. Tylko, że ja cały czas płakałam - wyznała Edyta.

Nastolatek również występuje z Edytą w programie. W pierwszym odcinku nie wspomniał swojego ojca. Czy zrobi to później?

Edyta i Dariusz byli małżeństwem przez 5 lat. 

Edyta Górniak, Dariusz Krupa
eastnews

Allan chce zostać żołnierzem. 

Allan Krupa z mamą, Edytą Górniak

Zobacz także
Małgorzata Rozenek-Majdan wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan kolejną po Edycie Górniak gwiazdą nowego programu TVN "My Way"?

Edyta Górniak w programie My way

Edyta Górniak szczerze o nowej miłości: "Kilka razy już byłam zakochana i spadłam z takiej skarpy"

 

Edyta Górniak w programie My way
Newsy
Edyta Górniak zaczyna naukę jazdy w "My Way", a TVP robi test wiedzy o prawie jazdy. Konkurencja będzie ostra!
Edyta Górniak zaczyna naukę jazdy w "My Way", a TVP robi test wiedzy o prawie jazdy. Konkurencja będzie ostra!

Program " My Way " z Edytą Górniak w roli głównej był zapowiadany już od dawna. Widzowie TVN będą mieli okazję zobaczyć, jak gwiazda próbuje nauczyć się jeździć samochodem i zdobyć prawo jazdy. Nie będzie to łatwe, a w zwiastunie widzimy, że zabawnych i nieoczekiwanych sytuacji z pewnością nie zabraknie. Program zadebiutuje już 30 października o godz. 21:30 i zastąpi tym nowy format, który dobiega końca "Starsza pani musi fiknąć".  Tymczasem również  w środę, 30 października o godz. 21.00 na antenie TVP 1 będzie można obejrzeć "Wielki test na prawo jazdy". Quiz dotyczący przepisów drogowych poprowadzą Sylwia Dekiert i  Maciej Kurzajewski . Wydaje się, że wybór tematu nie jest przypadkowy. Wszystko wskazuje na to, że obie stacje coraz odważniej walczą o widza. Co będziecie oglądać?   W programie pojawi się też syn gwiazdy, Allan Krupa.    

Edyta Górniak i Allan Krupa na festiwalu w Opolu
East News
Newsy
Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak! "Moje dziecko umierało"
Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak! "Moje dziecko umierało"

Allan Krupa jest oczkiem w głowie mamy, Edyty Górniak . Gwiazda ma tylko jednego syna i nic więc dziwnego, że bardzo boi się o niego. W najnowszym programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż" Edyta opowiedziała o dramatycznych przeżyciach, jakich doświadczył Allan. Nastolatek cudem uniknął śmierci! Edyta nie miała jak mu wtedy pomóc...  Edyta Górniak o Allanie  Edyta Górniak przez pewien moment życia mieszkała w Los Angeles. Gwiazda przeprowadziła się tam z synem. Diwa dzieliła życie na dwa domy, bo pomimo przeprowadzki nieustannie musiała bywać w Polsce w związku z różnymi zobowiązaniami zawodowymi. Zobacz także:  "To najpiękniejszy głos jaki kiedykolwiek szeptał mi do ucha"! Niecodzienne wyznanie Edyty Górniak! W programie  Krzysztofa Ibisza , Edyta opowiedziała o dramatycznej sytuacji jaka spotkała ją, gdy zostawiła Allana samego w Stanach Zjednoczonych. Jak się okazało chłopiec prawie umarł!  Leciałam wtedy do Warszawy na nagranie programu. Jak zawsze zadzwoniłam z pasa startowego do Allana. Usłyszałam w słuchawce głos mojego dziecka, jakiego w życiu nie słyszałam. Powiedział, że bardzo bolał go brzuch, więc wszedł do wanny z ciepłą wodą, a teraz nie może z niej wstać, bo jeszcze bardziej go boli - wyznała Edyta Górniak. Edyta nie wiedziała, co ma robić. Zadzwoniła do swojego przyjaciela, Davida Fostera prosząc go o pomoc. Muzyk zabrała Allana do prywatnej kliniki. Okazało się, że nastolatek miał rozlany wyrostek, a ciepła woda tylko pogorszyła jego stan zdrowia. Kolejny samolot do LA był za 10 godzin! Edyta czekała, podczas gdy w klinice toczyła się walka o życie chłopca. Trzymali go na morfinie ponad 30 godzin. Moje dziecko umierało . Czekali na mój podpis, żeby przeprowadzić operację. Tam boją się zrobić...

Edyta Górniak z synem Allanem Krupą, który pozuje w mundurze
Newsy
Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, chce zrzec się nazwiska ojca i przyjąć nowe – po mamie. Dlaczego?
Do tej decyzji Allan Krupa dojrzewał kilka lat. Teraz ostatecznie zdecydował, że chce zmienić nazwisko z Krupa na Górniak. Czy to w ogóle możliwe?

Do tej decyzji dojrzewał przez kilka lat. Teraz syn Edyty Górniak, 17-letni Allan Krupa zdecydował ostatecznie, że chce zmienić nazwisko. Powód? Od kilku lat nie ma żadnego kontaktu z ojcem, Dariuszem Krupą, co utrudnia mu przede wszystkim załatwianie spraw urzędowych. Jak donosi "Party" artystka i jej syn planują rozpocząć odpowiednie procedury już jesienią, by Allan, jeszcze przed ukończeniem 18 roku życia, mógł nosić takie samo nazwisko, jak mama. Dlaczego Allan Krupa chce zrzec się nazwiska ojca? W czerwcu 2020 roku Dariusz Krupa wyszedł przedterminowo na wolność. Muzyk trafił tam w 2017 roku, tuż po tym, jak został skazany na sześć lat więzienia za śmiertelne potrącenie kobiety na pasach. Od tego czasu nie odezwał się ani do Allana, ani do byłej żony.  Okazuje się, że artystka nigdy nie ograniczyła byłemu mężowi praw rodzicielskich. Chciała, by mimo tego, co się wydarzyło, miał kontakt z synem... Czy Górniak zachęcała Allana, by odnowił kontakty z Krupą? Mój syn jest młodym, ale bardzo świadomym człowiekiem. Wiele wyborów pozostawiam jemu. Na szczęście w większości kwestii się zgadzamy – mówiła  nam rok temu Górniak. Okazuje się, że Allan miał ogromny żal do ojca o brak kontaktu. Jeśli Dariusz Krupa chciałby odzyskać zaufanie syna, musiałby się bardzo postarać. Brak ojca i jego milczenie nastolatek podsumował jakiś czas temu na Instagramie. „Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca”, napisał wymownie Allan Krupa Zobacz także: Edyta Górniak sprawiła synowi wymarzony prezent. Co to takiego? O Edycie i Allanie przeczytasz również w nowym wydaniu "Party" - już w sprzedaży! Kiedy Allan Krupa zyska nowe nazwisko? Jak udało się ustalić „Party”, procedurę zmiany nazwiska syna...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner