Edyta Górniak zagra w bollywood

ŻART NA PRIMA APRILIS

Edyta Górniak zagra w bollywood

Wczoraj podaliśmy informację, że Edyta Górniak zagra w bollywoodzkim filmie. Oczywiście był to nasz żart primaaprilisowy. Niektórych z was udało nam się wkręcić, ale najwierniejsi fani gwiazdy wykazali się czujnością i od razu przejrzeli nasze zamiary. Dziś oficjalnie dementujemy tę informację. Edyta nie zagra w Bollywood :-) Możemy jednak zapewnić, że jeżeli tak się stanie na pewno czytelnicy AfterParty.pl dowiedzą się o tym jako pierwsi. A póki co, już na poważnie, zdradzamy inne zagraniczne plany Edyty: Edyta wyda płytę za granicą

A primaaprilisowy news wyglądał tak:

Rok 2013 dla Edyty Górniak zapowiada się w wyjątkowo intensywnie! Gwiazda lada dzień wyda swoje pierwsze DVD z zapisem znakomitego koncertu jaki nagrała dla telewizji HBO, planuje premierę nowego albumu, a teraz okazało się, że... zagra w filmie! Piosenkarka kilka dni temu wyjechała z Polski do Azji (zobacz: Wiemy z kim i gdzie Edyta spędza święta). Jak dowiedziało się Afterparty.pl, nie jest to wyjazd wypoczynkowy a zawodowy: diwa dostała propozycję zagrania w bollywoodzkiej produkcji!

- Edyta zagra samą siebie, czyli europejską piosenkarkę. Producenci byli pod wrażeniem jej utworów i głosu. Poza tym zrobiło na nich wrażenie to jaką  karierę udało jej się dotychczas osiągnąć. W zasadzie producenci znaleźli ją w Portugalii, gdzie jej single są bardzo popularne do dzisiaj. - mówi nam znajoma gwiazdy.


W filmie polska piosenkarka zagra gwiazdę, o której względy rywalizować będą dwaj przystojniacy, ale tylko jeden z nich podbije jej serce. Pierwsze zdjęcia mają ruszyć już w maju, więc Górniak już zaczęła intensywnie ćwiczyć do roli.

- Edyta nie miała najmniejszego problemu z układem choreograficznym. Próby poszły znakomicie. Podjęła to wyzwanie, bo występ w bollywoodzkim filmie to nowe wywzwanie i prawdziwa frajda. Zwłaszcza, że producenci traktują ją jak wielką gwiazdę i w zasadzie zgodzili się na wszystkie warunki.


Film ma wejść do kin na przełomie 2013 i 2014 roku, również w Polsce. Edyta ma także nagrać piosenkę przewodnią. Czy udział Górniak przyczyni się do jego popularności w naszym kraju? Nie mamy co do tego wątpliwości, dlatego trzymamy kciuki za kolejne sukcesy gwiazdy. Po raz kolejny udowadnia ona, że jest najlepszą ambasadorką polskiej muzyki na świecie.

Edyta Górniak Viva

Posłuchajcie, jak światowe gwiazdy coverują piosenki Edyty:

Więcej na temat Edyta Górniak Bollywood
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11