Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Miłość kwitnie!
1/4
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Ostatnie tygodnie Edyta Górniak spędza w Polsce. Poświęca się nie tylko pracy, ale przede wszystkim rodzinie. Kilka dni temu, jej mama trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru! W trudnych chwilach wspiera ją jej partner, Mateusz, z którym ostatnio została przyłapana na spacerze!

Edyta Górniak przyłapana z ukochanym! Jest to jej najprzystojniejszy partner?

Choć Edyta do tej pory nie miała szczęścia od partnerów, a po rozstaniu z poprzednim prosiła Boga o uchronienie ją od następnego zakochania, tym razem wydaje się, że to może być to! 

 

Ostatnio zostali przyłapani razem na spacerze (randce?), a wzrok Mateusza mówił sam za siebie! To prawdziwa miłość! Zobaczcie!

2/4
Edyta Górniak na spacerze z Mateuszem Zalewskim

Paparazzi przyłapali gwiazdę z ukochanym trzymających się za ręce. Oboje byli bardzo stylowo ubrani.

 

Jeans i biała koszula - to stylizacja zarówno Edyty, jak i Mateusza. Z tymi różnicami, że ona postawiła na  zakrycie głowy modnym kapeluszem oraz szorty, odsłaniające jej zgrabne, opalone nogi, a on na długie spodnie z przetarciami.  


Czułe spojrzenia również się  pojawiły...

3/4
Edyta Górniak na spacerze z Mateuszem Zalewskim

Po zdjęciach widać, że zakochani bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Czy Mateusz to ten jedyny? 

 

Przypomnijmy, że Zalewski jest kierowcą rajdowym i jest młodszy od diwy o 16 lat! Różnica wieku nie jest jednak przeszkodą, ani dla niej, ani dla niego, a Edyta wprost mówi już, o swoim uczuciu:

Kiedyś pragnęłam miłości, dziś bardzo się jej boję. Moje szalone i rozpędzone życie przeraża czasem nawet mnie samą. Nie wiem, czy ktokolwiek temu stylowi życia podoła. Bardzo chciałabym w tym wszystkim uchronić Mateusza i naszą miłość - mówiła w magazynie Party.

4/4
Edyta Górniak na Festiwalu w Opolu 2018

Poprzednie związki wokalistki rozpadały się ponoć przez niezrozumienie drugiej strony trybu jej życia. Życie z tak wielką gwiazdą na pewno nie jest łatwe, tym bardziej, że Górniak żyje na walizkach i pracuje na dwa kontynenty. 

 

Myślicie, że tym razem się uda? Trzymamy kciuki!

Więcej na temat Edyta Górniak