Edyta Górniak, Allan Krupa Edyta Górniak Edyta Górniak, Allan Krupa Allan Krupa
Wystarczy mu?
1/5

 

Edyta Górniak przebywa aktualnie w Polsce razem ze swoim synem Allanem. Ostatnio była widziana w centrum Warszawy w oversizowej różowej bluzie, czarnych legginsach i białych superstarach. Ta stylizacja mogła niektórych zaskoczyć biorąc po uwagę fakt, że nad Polskę zawitały tropikalne upały! Edytę i Allana niebawem czeka jednak rozłąka. Piosenkarka postanowiła bowiem wysłać swojego syna na obóz - i to nie byle jaki, bo militarny! Naszą uwagę zwróciła jednak inna kwestia. Edyta Górniak wręczyła swojemu synowi nie byle jakie kieszonkowe! Jaka to sumka? Odpowiedz znajdziecie w naszej galerii!

2/5
Edyta Górniak, Allan Krupa
EOS

 

Pożegnanie Edi z Allanem było bardzo emocjonalne. Wokalistka długo przytulała syna, aż wreszcie wręczyła mu... 400 złotych! Nastolatek z pewnością się ucieszył!

3/5
Edyta Górniak
EOS

 

Myślicie, że te pieniądze wystarczą Allanowi na wyjazd? Wyda wszystko na pamiątki? A może wybierze inne przyjemności?

4/5
Edyta Górniak, Allan Krupa
EOS

 

Zanim chłopak wyjechał, Górniak, jak na wzorową mamę przystało, z pewnością udzieliła mu kilku złotych rad. Nie od dzisiaj wiadomo, że Edytę i Allana łączy silna więź. Takie rozstanie to dla ich dwojga spora próba!

5/5
Allan Krupa
EOS

 

Trzeba przyznać, że Allan bardzo się zmienił. Zmężniał, zmienił fryzurę i gdzieś w swoim kąciku rozwija się wokalnie. Osiągnie kiedyś tyle, co mama? Zobaczymy! Tym czasem życzymy mu udanego wyjazdu!

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa