Edyta Górniak zaśpiewa w The Voice of Poland
ONS

Edyta nie chce zawieść fanów. Czy zaśpiewa w "The Voice"?

Edyta Górniak zaśpiewa w The Voice of Poland
ONS

W ostatnią sobotę, podczas pierwszego odcinka live trzeciej edycji "The Voice Of Poland", Edyta Górniak jako jedyna trenerka nie zaśpiewała ze swoimi podopiecznymi. Czy w najbliższą sobotę, która niemal zbiega się z urodzinami artystki, zdecyduje się zaśpiewać w programie? 

- Edyta włożyła mnóstwo serca w przygotowanie dziewczyn do występu. Niestety, wydarzenia ostatniego tygodnia były dla Edyty trudne - bardzo szczególny czas, który postanowiła uszanować, dlatego dzisiaj wyjątkowo z nimi nie zaśpiewa - poinformował Tomasz Kammel tuż przed wspólnym występem Mai Lasoty, Olgi Jankowskiej, Marii Rodriguez i Jagody Kret z klasy Edyty.


Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl wokalistka nie zaśpiewała ze swoimi podopiecznymi ze względu na żałobę po zmarłym Wiktorze Kubiaku, przyjacielu i pierwszym managerze artystki, który miał ogromny wpływ na jej karierę. Zobacz: "Mam dziurę w sercu"

 - Ogromna część mnie, mojego życia. Moja historia. Nasza wspólna historia. Gdyby nie Wiktor, nie byłoby METRA, Litanii, Broadway''u, Eurowizji, pierwszej, drugiej płyty światowej. Byłabym innym człowiekiem. Być może nawet nie znalibyśmy się. Jestem zrozpaczona.. - napisała Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku dwa tygodnie  temu.


Czy mimo trudnego czasu diwa zdecyduje się zaśpiewać na żywo podczas ćwierćfinału talent-show już w najbliższą sobotę?

- Wiemy, jak bardzo śmierć pana Wiktora Kubiaka wpłynęła na Edytę. Mamy nadzieję, że Edyta odnajdzie w sobie siłę i zaśpiewa dla naszych widzów w najbliższym odcinku. Nie będziemy jednak naciskać. Całym sercem jesteśmy z nią i czekamy na jej decyzję - zdradziła nam osoba z produkcji "The Voice Of Poland".


Czekamy zatem na sobotni odcinek "The Voice of Poland". Z pewnością Edyta nie rozczaruje swoich wiernych fanów.

Edyta podczas ostatniego odcinka "The Voice":

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59