Edyta Górniak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie, Ewa Farna na koncercie
ONS

TYLKO U NAS! Wiemy, jaką piosenkę Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną!

Edyta Górniak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie, Ewa Farna na koncercie
ONS

Edyta Górniak i Ewa Farna - to duet, na który wszyscy czekają od kilku tygodni. Edyta Górniak obchodzi w tym roku jubileusz 25 lat na scenie. Z tej okazji piosenkarka przygotowała dla swoich fanów wielką niespodziankę - trasę koncertową “Love 2 Love”. Podczas występów na scenie towarzyszą jej inni artyści m.in. Glaca czy Monika Kuszyńska. Na najbliższych koncertach Edyta zaśpiewa z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz. Ewa Farna zapytała nawet swoich fanów, jaki utwór ma wykonać z Edytą. Wszyscy byli zgodni:  powinny razem zaśpiewać “To nie ja”!

Edyta Górniak w duecie z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz

Udało nam się dowiedzieć, jaki hit ostatecznie wykonają panie. Trzeba przyznać, że początek tytułu zgadza się z tym, co marzyło się fanom:) Edyta Górniak zaśpiewa razem z Ewą Farną “To nie tak, jak myślisz”, czyli przebój, który Górniak  nagrała do filmu “To nie tak jak myślisz, kotku”.

Z kolei z Edytą Bartosiewicz Edyta Górniak zaśpiewa  swój wielki hit “Nie proszę o więcej”, którego autorką jest... Bartosiewicz. Koncert z udziałem Edyty Bartosiewicz odbędzie się 9 października w Poznaniu, a duet z Ewą Farną będą mogli zobaczyć wielbiciele Edyty Górniak 8 października we Wrocławiu.

Edyta i Ewa? To będzie naprawdę duet marzeń!


W ostatni weekend Edyta zaśpiewa w jednym z wrocławskich klubów. Mamy zdjęcia z jej występu:

 

Edyta Górniak śpiewa na koncercie

 

Edyta Górniak na scenie

 

Edyta Górniak w bluzie Moschino

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43