Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Edyta Górniak świętuje jubileusz
ONS
Newsy

Górniak świętuje 25-lecie pracy artystycznej: Jestem wzruszona

Diwa zagra specjalne koncerty

Edyta Górniak niewątpliwie odniosła ogromny sukces na polskiej scenie. W tym roku artystka obchodzi 20-lecie wydania pierwszej płyty, która cieszyła się ogromną popularnością. Zobacz: Górniak świętuje 20-lecie wydania pierwszej płyty. Refleksjami podzieliła się z fanami

To jednak nie wszystko. Wokalistka świętuje nie tylko 20-lecie wydania płyty, a także 25-lecie działalności artystycznej. Z okazji jubileuszu postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę. Dlatego też zagra 10 koncertów w największych halach w Polsce. Jak donoszą "Gwiazdy" przedsmak wielbiciele artystki mogli usłyszeć a amfiteatrze w Brzegu, gdzie zabrakło miejsc. Górniak nie kryje wzruszenia:

W ciągu ostatnich kilku lat podejmowałam udział głównie w muzycznych wydarzeniach telewizyjnych, jednak rok jubileuszowy musiał się wyróżnić. Spotkaniem z publicznością w Brzegu rozpoczęliśmy koncerty letnie. Jestem ogromnie wzruszona radością ludzi z mojego powrotu na scenę - mówi tabloidowi. 

Chcielibyście usłyszeć Edytę na żywo?

Zobacz na Polki.pl: Justyna Steczkowska: "Nie lubię Edyty Górniak"
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak świętuje jubileusz
ONS
Newsy
Górniak świętuje 20-lecie wydania pierwszej płyty. Refleksjami podzieliła się z fanami
To od tego zaczęła się jej kariera

Edyta Górniak na polskiej scenie jest już od 25 lat. Z tej okazji organizatorzy popularnego festiwalu w Opolu zdecydowali się zaprosić gwiazdę i zaproponowali jej wysoką stawkę. Zobacz:  Edyta Górniak świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Dostała opłacalną propozycję Dzisiaj jednak mija 20 lat od wydania debiutanckiej płyty "Dotyk", która podbiła serca setek ludzi i zapewniła artystce pozycję na polskiej scenie. Niemal każdy singiel z tej płyty stał się wielkim przebojem, a w 1997 roku krążek pokrył się poczwórną platyną. Górniak jest niezwykle wzruszona tym, że jej twórczość odbiła się takich echem i że to już tyle lat temu wszystko się wydarzyło. Dodała na Facebooku wymowny wpis: Moi Drodzy, Dziś piszę do Was osobiście. Pragnę podziękować z Serca wszystkim, którzy towarzyszą mi od wydania mojej pierwszej Płyty.. 8 Maja mija 20 lat od jej Premiery. Dziękuję za Waszą pamięć, za przypomnienie mi tej pięknej rocznicy.   Do dziś pamiętam podpisywanie Albumu i Nasze pierwsze spotkania.. Naprawdę to pamiętam. (cukierki też:) Myślę teraz, że już wtedy poprzez "Dotyk" ujawniło się, że będę lubiła utwory delikatne, sensualne, a poprzez "Litanię", że będę także kochała rocka. Poprzez "To nie ja", że czasem dotknę utworów posągowych, a poprzez "Kobietę", że będę chciała dawać Wam taniec i radość. Tak jest do dziś. Dziękuję za te 20 lat.. Lubicie twórczość Edyty Górniak? Zobacz na Polki.pl:  Justyna Steczkowska: "Nie lubię Edyty Górniak"  

Edyta Górniak zaśpiewa w Sopocie
ons
Newsy
Edyta Górniak świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Dostała opłacalną propozycję
Diwa ma powody do radości

Kilka dni temu Edyta Górniak pochwaliła się, kiedy będzie miała premiera jej nowej płyty. Okazuje się jednak, że wokalistka chce wydać ją na winylu co zdziwiło fanów. Zobacz: Edyta Górniak wydaje płytę winylową...Pochwaliła się zawartością i datą premiery W tym roku diwa polskiej muzyki świętuje również 25-lecie działalności artystycznej. To wyjątkowe wydarzenie i z pewnością artystka będzie chciała to uczcić w wyjątkowy sposób. Organizatorzy festiwalu w Opolu właśnie z tej okazji chcę, aby Edyta Górniak uświetniła tegoroczny festiwal i była największą gwiazdą imprezy. Podobno chcę jej zaproponować nie małą kwotę: Za udział w festiwalu ma dostać rekordowo wysoką kwotę w historii festiwalu - czytamy w "Party". Dobry wybór? Zobacz na Polki.pl: Justyna Steczkowska: 'Nie lubię Edyty Górniak"  

AKPA
Newsy
Górniak vs. Steczkowska: Która wygra starcie?
Zapowiada się zacięta walka

Tegoroczne walentynki będą nie tylko świętem wszystkich zakochanych, ale także okresem rywalizacji pomiędzy dwiema diwami polskiej muzyki.  Edyta Górniak i  Justyna Steczkowska  postanowiły, że w tym dniu wydadzą swoje długo oczekiwane płyty. Edyta niedawno poinformowała na Facebooku, że krążek zatytułowała "My", natomiast Justyna postawiła na tytuł "XV". Na początku druga zmieniła jednak plany. "Fakt" doniósł, że kiedy Stezkowska dowiedziała się o dacie premiery płyty Górniak, postanowiła przełożyć termin wydania albumu. Jej materiał mieliśmy usłyszeć dopiero w kwietniu. Okazuje się, że po dłuższym zastanowieniu Justyna powróciła do poprzedniej decyzji i płytę wyda w walentynki. Nie będzie to jednak - tak jak pierwotnie planowano - jednopłytowy krążek z zaaranżowanymi na nowo, doskonale już znanymi kompozycjami z okresu całej kariery gwiazdy, ale wydawnictwo podwójne, uzupełnione o kilka nowych, premierowych piosenek. Wraz z premierą albumu, Steczkowska postanowiła także ruszyć z trasą promocyjną po kraju, co w przypadku Górniak wciąż stoi pod znakiem zapytania. - Trasa będzie jej wielkim atutem. Justyna ma ją już świetnie zaplanowaną i właśnie dopina szczegóły na ostatni guzik. Zdaje sobie sprawę, że na płytę Edyty czeka wiele osób. Musi więc czymś zaskoczyć ze swojej strony - donosi informator "Faktu". Wygląda więc na to, że za niespełna miesiąc doczekamy się ciekawej rywalizacji popularnych piosenkarek. Oby z korzyścią dla nas - słuchaczy. W końcu dobrej polskiej muzyki nigdy za dużo. ac/chimera

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner