Przełom w relacji Edyty Górniak i byłego faceta Dody
Newsy

Przełom w relacji Edyty Górniak i byłego faceta Dody! Czy diwa spłaciła tancerza?

Przełom w relacji Edyty Górniak i byłego faceta Dody! Czy diwa spłaciła tancerza?

Edyta Górniak spłaciła byłego chłopaka Dody, Błażeja Szychowskiego! Jak podaje "Fakt" diwa zakończyła w ten sposób sądową batalię z tancerzem, która ciągnie się od ponad trzech lat. W nowy rok artystka chciała jednak wejść bez niepozamykanych spraw.

Doda obejrzała "My Way" z Edytą Górniak. Jak komentuje show? Nie przebiera w słowach...

Edyta Górniak oddała dług Błażejowi Szychowskiemu

A wszystko zaczęło się od występu tancerza w teledysku "Teraz Tu" oraz koncertu Radia Zet z 2011 roku. Szychowski oskarżył piosenkarkę o to, że nie zapłaciła mu za wykonaną pracę. Sprawa skończyła się w sądzie:

Długi trzeba płacić! - mówił zdenerwowany choreograf

W 2013 roku zapadł wyrok - Edyta musiała zapłacić Błażejowi 20 tysięcy złotych. Jej konto zajął nawet komornik! Jedak dziś dziennik informuje, że Górniak zakończyła batalię sądową z Szychowskim.

Stwierdziła, że dalsze batalie sądowe nie mają sensu i przed świętami zrobiła mu przelew. Ponoć chciała wejść w nowy rok bez niepozamykanych spraw - zdradza informator tabloidu

Brawo!

 

Teledysk do "Teraz Tu", w którym występuje Błażej Szychowski

Edyta Górniak spłaciła długi

Edyta Górniak w białej sukience do ziemi
ons.pl

Błażej Szychowski otrzymał wynagrodzenie

Doda i Błażej Szychowski na urodzinach Studia Tańca FNF
ONS

Edyta Górniak w białych nausznikach
East News, materiały prasowe
Fleszstyle
Zimno, coraz zimniej! Wybierz tak jak Edyta Górniak supermodne nauszniki! SHOPPING
Zimno, coraz zimniej! Wybierz tak jak Edyta Górniak supermodne nauszniki! SHOPPING
Komornik zajął konto Edyty Górniak
ONS
Newsy
Komornik zajął konto Górniak przez długi u byłego chłopaka Dody. Jest komentarz tancerza
Sensacyjne doniesienia tabloidu

Konflikt Edyty Górniak i byłego chłopaka Dody , Błażeja Szychowskiego , ciągnie się już od kilku lat. Chodzi o występ tancerza w jej teledysku "Teraz tu" oraz na czerwcowym koncercie Radia Zet w 2011 roku, za które nie otrzymał ponoć umownego wynagrodzenia. Przypomnijmy: Szychowski idzie na wojnę z Górniak! Dziś afera znów wraca na języki, wszystko za sprawą sensacyjnych doniesień "Super Expressu", który dowiedział się, że konto artystki zajął komornik. Edyta ponoć nie zapłaciła 20 tysięcy złotych Błażejowi za wykonaną pracę. Choreograf postanowił oddać sprawę do sądu. Długi trzeba płacić! - mówi zdenerwowany Szychowski z rozmowie z tabloidem Głos w sprawie zabrał również mecenas byłego chłopaka Dody, który dokładnie wyjaśnił kulisy konfliktu z Edytą: Opracował choreografię do występu pozwanej na festiwalu Radia Zet, który odbył się w czerwcu 2011 roku, przygotował i wynajął tancerzy, a występ się odbył. Umowa została zawarta w formie korespondencji e-meilowej. Pan Błażej przedstawił wycenę i ta wycena została zaakceptowana . - tłumaczy Tobiasz Szychowski Sprawa trafiła do sądu już w 2013 roku - wyrok się uprawomocnił, a konto Górniak zajął komornik: Egzekucja komornicza przez pierwszy czas przebiegała opornie. Okazywało się, że albo p. Górniak nie ma nigdzie konta, albo te konta są puste . W końcu na jedno z zajętych kont wpłynęła kwota i wówczas komornik zabezpieczył pieniądze. - tłumaczy adwokat Edyta podobno się nie poddaje - udowodniła, że korespondencja przychodziła na niewłaściwy adres, a sprawę trzeba powtórzyć: W grudniu ubiegłego roku, po tym jak została wszczęta egzekucja komornicza, pani Edyta Górniak złożyła wniosek o przywrócenie terminu do wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty i sąd ten wniosek uwzględnił - mówi prawnik...

ONS
Newsy
Górniak zazdrości Dodzie?!
Odbierze jej Błażeja Szychowskiego?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Edyta Górniak i Doda raczej już nigdy nie będą przyjaciółkami. Konflikt miedzy wokalistkami trwa od wielu lat i najwyraźniej wciąż przybiera na sile. Co tym razem poróżniło Dodę i Górniak? Okazuje się, że choreograf, Błażej Szychowski, ten sam o którym mówi się, że jest nowym facetem Dody. Jak informuje „ Fakt” Górniak nie odpowiada to, że Błażej poświęca więcej czasu Dodzie, zamiast skupić się na przygotowaniach do jej koncertów. - Edyta wolałaby, by Błażej poświęcał jej cały swój zawodowy czas. Bardzo go ceni i ma wiele oczekiwań związanych z tą trasą, dlatego jest trochę zła, że nie jest tak, jak sobie zaplanowała- zdradza informator tabloidu. Czy Błażejowi uda się pogodzić współpracę z Dodą i Górniak? Rywalizujące ze sobą artystki z pewnością nie odpuszczą i nie zrezygnują z usług jednego z najlepszych choreografów.

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner