Oburzona Górniak przerwała wywiad
ONS

Oburzona Górniak PRZERWAŁA WYWIAD: Chciałeś mnie obrazić

Oburzona Górniak przerwała wywiad
ONS

Edyta Górniak wciąż jest jedną z największych polskich gwiazd - piosenkarka wzbudza emocje i zachwyca na scenie. Jesienią zobaczymy ją też w telewizji, gdzie będzie trenerką show "The Voice". Przypomnijmy: Słodka Edyta zachwyciła na konferencji The Voice

Na konferencji prasowej programu Górniak chętnie pozowała fotoreporterom i udzielała wywiadów dziennikarzom, którzy odpowiednio wcześniej umówili się na rozmowę. Wszystko przebiegało pomyślnie do momentu rozmowy z Robertem Patoletą. Gwiazda podczas rozmowy z nim przypomniała jego wywiad z Robertem Kozyrą, podczas którego dziennikarz określał Edytę mianem "celebrytki", podważając w ten sposób jej osiągnięcia zawodowe. Mężczyzna próbował wybrnąć z sytuacji, ale Edyta podziękowała za wywiad i poinformowała, że była to ich ostatnia rozmowa.


Jeżeli rozumiesz tę różnicę (między celebrytami a artystami - przyp. red) to dlaczego włożyłeś mnie na półkę z celebrytami? Zbudowałeś na tym całą rozmowę z Robertem Kozyrą. Chciałeś mnie obrazić, więc jest to nasz ostatni wywiad. Naucz się odróżniać artystów od celebrytów i nie obrażaj ludzi - powiedziała Górniak.


Przerywanie wywiadu przez gwiazdę nigdy nie jest komfortową sytuacją dla obu stron, ale w powyższym wypadku ciężko dziwić się Edycie. Jest ona jedną z nielicznych polskich artystek, których talent, dorobek artystyczny i osiągnięcia na arenie międzynarodowej nie pozwalają stawiać jej w jednym rzędzie z celebrytami. Diwa nie gości również na salonach, a jej obecność na wydarzeniach medialnych zawsze ma związek z jej pracą zawodową i uzasadniona jest np. występem na danej gali czy imprezie.

Waszym zdaniem Edyta dobrze zrobiła przerywając wywiad? Zasługuje na miano "celebrytki" ?

Zobacz: Brawurowy występ Edyty w Sopocie. Mamy CAŁE show

 
Warto również dodać, że Edyta Górniak jest doskonałym materiałem do pracy dziennikarskiej, bo zawsze chętnie i miło odpowiada na pytania dziennikarzy - oczywiście jeśli nie przekraczają one granic jej prywatności. Redakcja AfterParty.pl miała okazję porozmawiać z gwiazdą podczas ostatniego festiwalu w Sopocie i wspominamy tę rozmową jako jedną z najbardziej udanych i profesjonalnych. Jej zapis poniżej.

Zachwycają i rockowa Górniak na festiwalu Sopot Top of the Top 2013:

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33