Edyta Górniak
East News

Edyta Górniak powita Nowy Rok na Bahamach? A co z koncertem sylwestrowym?

Edyta Górniak
East News

Edyta Górniak nie zaśpiewa na koncercie sylwestrowym? Jak donosi "Party", niewykluczone, że artystka i jej syn, Allan Krupa, powitają nadchodzący 2018 rok na... Bahamach! Wokalistka dostała propozycję zagrania aż na trzech imprezach sylwestrowych, ale jak dotąd żadnej nie przyjęła. Powód?

Edyta występowała dla widzów przez osiem lat z rzędu. Ciągle negocjuje warunki finansowe koncertu, ale niewykluczone, że nie zdecyduje się na żaden z nich - zdradził znajomy artystki.

Górniak ostatnie tygodnie spędziła w Polsce, gdzie m.in. kończyła nagrania programu "The Voice Kids" i promowała nowy singiel "Andromeda", który nagrała wspólnie z Donatanem. Jej syn przebywał wówczas w Stanach Zjednoczonych. Jeszcze przed listopadowym wyjazdem Edyty wspólnie ustalili, że Boże Narodzenie spędzą razem w kraju i, podobnie jak w zeszłym roku, pojadą z mamą i ojczymem Górniak w góry, do Kościeliska. Co potem?

Jeśli Edyta nie podpisze żadnej umowy, zarezerwuje bilety i poleci z synem prosto na wyspy Bahama, by spędzić tam sylwestra i odpocząć parę dni - dodał informator.

Zobacz także: Edyta Górniak komentuje proces dilera gwiazd. "Ja biorę tylko...".

Jesteś ciekaw, kiedy Edyta Górniak pojedzie do ukochanej Azji i dlaczego przełożyła tę podróż? Sięgnij po nowe "Party".

Edyta Górniak i jej syn Allan chcą powitać Nowy Rok na wyspach Bahama.

Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

Artystka promuje nowy singiel "Andromeda".

Edyta Górniak podczas finału
East News

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50