Edyta Górniak przytula Krzysztofa Krawczyka
East News

Edyta Górniak pokazała nagranie z Krzysztofem Krawczykiem i pożegnała go w poruszającym wpisie: "Ryczę jak dziecko"

Edyta Górniak przytula Krzysztofa Krawczyka
East News

Edyta Górniak opublikowała w sieci poruszający wpis, w którym żegna Krzysztofa Krawczyka. Gwiazda nie ukrywa, że jest wstrząśnięta informacją o śmierci legendy polskiej sceny muzycznej. Edyta Górniak pokazała swoim fanom nagranie z 2008 roku, kiedy to razem z Krzysztofem Krawczykiem zaśpiewała na Festiwalu TopTrendy w Sopocie. Wpis Edyty Górniak porusza do łez.

Edyta Górniak żegna Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk zmarł  5 kwietnia. Smutną wiadomość o śmierci artysty przekazał jego menadżer, Andrzej Kosmala. Krzysztof Krawczyk dwa dni wcześniej wyszedł ze szpitala, gdzie walczył z koronawirusem, ale jego żona w rozmowie z portalem onet.pl przyznała, że to nie koronawirus był przyczyną śmierci legendy polskiej sceny muzycznej. 

Śmierć Krzysztofa Krawczyka poruszyła wszystkich. Gwiazdy publikują w sieci zdjęcia wokalisty i wspominają go w pięknych wpisach. Wzruszające pożegnanie opublikowała również Edyta Górniak. 

Nie wiem co powiedzieć. Ryczę jak dziecko

Krzysztofie Drogi..
Tak dużo siebie zostawiłeś dla Nas.
Tyle pięknych! utworów, Twój niebywały potężny wokal, Twój uśmiech, Twoją życzliwość, Twoją skromność.
Całe pokolenia dorastały, dojrzewały, zakochiwały się i tańczyły przy Twoich utworach. Polski Elvis 🤍..
jak pisali o Tobie w USA, a my czytaliśmy z dumą - zaczęła swój wpis na Instagramie. 

W dalszej części wpisu Edyta Górniak wspomina wspólny występ z Krzysztofem Krawczykiem.

(...) Zawsze miałeś wspaniały kontakt z publicznością. Tak bardzo Dziękuję Ci za ten moment niezwykłej! Energii w Muzyce, który daliśmy Publiczności sopockiej i sobie wzajemnie, podczas Naszej współpracy.

Uklęknęłam przed Tobą ze szczęścia i z podziwu. A Ty - Wielka Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, poczułeś się zawstydzony. I zdziwiony.. :))

Sercem dziecka chciałam zawsze wierzyć, że artyści są nieśmiertelni. Że sięgając Muzyką po Nasze najgłębsze uczucia, są gdzieś z pogranicza Światów. Dziś, kolejny raz, jestem uderzona.

Pod wpisem Edyta Górniak opublikowała również nagranie z jej występu z Krzysztofem Krawczykiem, a w relacji na InstaStories apelowała do internautów:

Mam taki smutek w sercu, wiecie... Jeszcze są święta i w święta...To ja was proszę kolejny raz, przypominajmy to sobie nawzajem, żeby cenić każdą chwilę życia. Bo wobec śmierci jesteśmy sobie równi, pijemy tę samą wodę z tej samej planety, należymy do tego samego stwórcy.

Zobaczcie występ Edyty Górniak i Krzysztofa Krawczyka i przeczytajcie cały wpis artystki. 

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk kilkukrotnie przyjął sakrament namaszczenia chorych - chorował od lat

Edyta Górniak w poruszającym wpisie żegna Krzysztofa Krawczyka.

 

W swoim wpisie gwiazda wspomina wspólny występ z Krzysztofem Krawczykiem z 2008 roku. 

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk śpiewają na festiwalu w Sopocie
East News

 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27