Edyta Górniak przytula Krzysztofa Krawczyka
East News
Newsy

Edyta Górniak pokazała nagranie z Krzysztofem Krawczykiem i pożegnała go w poruszającym wpisie: "Ryczę jak dziecko"

Edyta Górniak opublikowała w sieci poruszający wpis, w którym żegna Krzysztofa Krawczyka. Gwiazda nie ukrywa, że jest wstrząśnięta informacją o śmierci legendy polskiej sceny muzycznej.

Edyta Górniak opublikowała w sieci poruszający wpis, w którym żegna Krzysztofa Krawczyka. Gwiazda nie ukrywa, że jest wstrząśnięta informacją o śmierci legendy polskiej sceny muzycznej. Edyta Górniak pokazała swoim fanom nagranie z 2008 roku, kiedy to razem z Krzysztofem Krawczykiem zaśpiewała na Festiwalu TopTrendy w Sopocie. Wpis Edyty Górniak porusza do łez.

Ilona Łepkowska ostro o Edycie Górniak: "Na głupotę nie ma szczepionki"

Edyta Górniak żegna Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk zmarł  5 kwietnia. Smutną wiadomość o śmierci artysty przekazał jego menadżer, Andrzej Kosmala. Krzysztof Krawczyk dwa dni wcześniej wyszedł ze szpitala, gdzie walczył z koronawirusem, ale jego żona w rozmowie z portalem onet.pl przyznała, że to nie koronawirus był przyczyną śmierci legendy polskiej sceny muzycznej. 

Śmierć Krzysztofa Krawczyka poruszyła wszystkich. Gwiazdy publikują w sieci zdjęcia wokalisty i wspominają go w pięknych wpisach. Wzruszające pożegnanie opublikowała również Edyta Górniak. 

Nie wiem co powiedzieć. Ryczę jak dziecko

Krzysztofie Drogi..
Tak dużo siebie zostawiłeś dla Nas.
Tyle pięknych! utworów, Twój niebywały potężny wokal, Twój uśmiech, Twoją życzliwość, Twoją skromność.
Całe pokolenia dorastały, dojrzewały, zakochiwały się i tańczyły przy Twoich utworach. Polski Elvis 🤍..
jak pisali o Tobie w USA, a my czytaliśmy z dumą - zaczęła swój wpis na Instagramie. 

W dalszej części wpisu Edyta Górniak wspomina wspólny występ z Krzysztofem Krawczykiem.

(...) Zawsze miałeś wspaniały kontakt z publicznością. Tak bardzo Dziękuję Ci za ten moment niezwykłej! Energii w Muzyce, który daliśmy Publiczności sopockiej i sobie wzajemnie, podczas Naszej współpracy.

Uklęknęłam przed Tobą ze szczęścia i z podziwu. A Ty - Wielka Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, poczułeś się zawstydzony. I zdziwiony.. :))

Sercem dziecka chciałam zawsze wierzyć, że artyści są nieśmiertelni. Że sięgając Muzyką po Nasze najgłębsze uczucia, są gdzieś z pogranicza Światów. Dziś, kolejny raz, jestem uderzona.

Pod wpisem Edyta Górniak opublikowała również nagranie z jej występu z Krzysztofem Krawczykiem, a w relacji na InstaStories apelowała do internautów:

Mam taki smutek w sercu, wiecie... Jeszcze są święta i w święta...To ja was proszę kolejny raz, przypominajmy to sobie nawzajem, żeby cenić każdą chwilę życia. Bo wobec śmierci jesteśmy sobie równi, pijemy tę samą wodę z tej samej planety, należymy do tego samego stwórcy.

Zobaczcie występ Edyty Górniak i Krzysztofa Krawczyka i przeczytajcie cały wpis artystki. 

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk kilkukrotnie przyjął sakrament namaszczenia chorych - chorował od lat

Edyta Górniak w poruszającym wpisie żegna Krzysztofa Krawczyka.

 

W swoim wpisie gwiazda wspomina wspólny występ z Krzysztofem Krawczykiem z 2008 roku. 

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk śpiewają na festiwalu w Sopocie
East News

Zobacz także
Natalia Kukulska i Krzysztof Krawczyk

Rodzice Natalii Kukulskiej przyjaźnili się z Krzysztofem Krawczykiem, nazywała go "wujkiem"! Wzruszające wspomnienie gwiazdy

Sylwia Grzeszczak wspomina Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk uratował Sylwię Grzeszczak na najważniejszym występie w jej życiu. "Dziś ze łzami wracam do tego"

 

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy
Wielka gwiazda wspomina Krzysztofa Krawczyka. Menedżer artysty komentuje: "Nigdy żadna kobieta tak go nie zawstydziła"
Andrzej Kosmala udostępnił wpis piosenkarki z którą w przeszłości wystąpił Krzysztof Krawczyk. Menedżer artysty w najnowszym wpisie w sieci nie ukrywa emocji!

Menadżer Krzysztofa Krawczyka udostępnił na swoim profilu na Facebooku poruszający wpis Edyty Górniak, która żegna zmarłego artystę. Andrzej Kosmala nie ukrywa, że pożegnanie opublikowane przez piosenkarkę poruszyło go do łez. Zobaczcie, co napisał o Edycie Górniak i jej zachowaniu wobec Krzysztofa Krawczyka na scenie.  Andrzej Kosmala poruszony wpisem Edyty Górniak Śmierć Krzysztofa Krawczyka, legendy polskiej sceny muzycznej, wstrząsnęła wszystkimi. Wśród osób, które nie ukrywały wielkiego smutku była Edyta Górniak. Wokalistka po śmierci Krzysztofa Krawczyka opublikowała w sieci wzruszający wpis w którym wspominała wielkiego artystę i pokazała nagranie z ich wspólnego występu podczas Festiwalu Top Trendy w Sopocie w 2008 roku. (...) Zawsze miałeś wspaniały kontakt z publicznością. Tak bardzo Dziękuję Ci za ten moment niezwykłej! Energii w Muzyce, który daliśmy Publiczności sopockiej i sobie wzajemnie, podczas Naszej współpracy. Uklęknęłam przed Tobą ze szczęścia i z podziwu. A Ty - Wielka Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, poczułeś się zawstydzony. I zdziwiony.. :)) Sercem dziecka chciałam zawsze wierzyć, że artyści są nieśmiertelni. Że sięgając Muzyką po Nasze najgłębsze uczucia, są gdzieś z pogranicza Światów. Dziś, kolejny raz, jestem uderzona- pisała gwiazda. Teraz, kilka tygodni po tych smutnych wydarzeniach menedżer Krzysztofa Krawczyka skomentował wpis Edyty Górniak. Kochana Edyto! Tyle przeżyłem ostatnio, ale przy Twoim wpisie poryczałem się jak bóbr! Bóg zapłać, że mogliśmy z Tobą współpracować! Byłaś w karierze Krzysztofa Wartością Dodaną! I to jego zawstydzenie! Nigdy żadna kobieta tak go nie zawstydziła! Jesteś wielka!- napisał na Facebooku.  Andrzej Kosmala...

Krzysztof Krawczyk salutuje przed odpłynięciem w piękny rejs
East News
Newsy
Menedżer Krzysztofa Krawczyka wspomina "Świat według Kiepskich" z udziałem artysty. "Większość gdzieś tam przebywa z Krzysztofem!"
Poruszający wpis agenta Krzysztofa Krawczyka. W sieci pojawił się wyjątkowy fragment "Świata według Kiepskich".

Menedżer Krzysztofa Krawczyka opublikował w sieci wyjątkowy fragment serialu "Świat według Kiepskich" z udziałem artysty. Pamiętacie specjalny odcinek hitu Polsatu z udziałem legendy polskiej sceny muzycznej? Agent Krzysztofa Krawczyka w poruszającym wpisie wspomina aktorów "Świata według Kiepskich", których pożegnaliśmy jeszcze przed śmiercią piosenkarza. Ten wpis chwyta za serce...  Menedżer wspomina występ Krzysztofa Krawczyka w serialu Polsatu W miniony weekend odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł w poniedziałek wielkanocny, 5 kwietnia, a najbliżsi i fani mogli pożegnać go kilka dni później,  w sobotę 10 kwietnia. W poruszającej uroczystości wziął udział m.in. przyjaciel i menedżer Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala podczas mszy świętej zabrał głos w imieniu ukochanej żony artysty. Kochany Krzysztofie, nie chciałem zabierać głosu w tej trudnej chwili. Byłem człowiekiem drugiego planu. Jesteś ze mną w myślach, modlitwie. Twoja ukochana żona Ewa poprosiła, bym powiedział kilka słów, których ona nie ma sił w tych ciężkich chwilach powiedzieć. "Nie żegnaj, lecz do widzenia!" Bo cóż powiedzieć w takiej chwili. Niech pozostanie milczeniem. Po Tobie Krzysiu nie pozostanie milczenie, pozostaną cudowne nagrania wyśpiewane niepowtarzalnym głosem. Pan Bóg dał ci talent, a ty tego talentu nie zmarnowałeś (...) Ty przyjacielu jesteś już za horyzontem, a my wciąż czekamy. Do zobaczenia, Krzysztofie - mówił Andrzej Kosmala. Po pogrzebie artysty menedżer pokazał w sieci m.in. poruszające zdjęcie, na którym żegna się ze swoim przyjacielem. Andrzej Kosmala przypomniał również, że kilka dni przed śmiercią artysty opublikował fragment serialu "Świat według Kiepskich" w którym zagrał Krzysztof Krawczyk....

Ewa i Krzysztof Krawczykowie
EastNews
Newsy
Brat Krzysztofa Krawczyka jest w ciężkim stanie! Mężczyzna nie wie o śmierci artysty. "Czeka nas najgorsze" - przyznała Ewa Krawczyk
Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała bardzo niepokojącą wiadomość dotyczącą brata zmarłego artysty. Co się stało?

Ewa Krawczyk przekazała smutną i bardzo niepokojącą informację. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku w swoim oświadczeniu opublikowanym w sieci zdradziła, że śmierć jej męża to nie jedyny dramat w rodzinie. Okazuje się, że brat Krzysztofa Krawczyka ma poważne problemy ze zdrowiem i nawet nie wie o śmierci legendy polskiej sceny muzycznej. Ewa Krawczyk obawia się, że rodzinę czeka najgorsze... Brat Krzysztofa Krawczyka walczy o zdrowie 5 kwietnia menedżer Krzysztofa Krawczyka przekazał bardzo smutną wiadomość o śmierci artysty. Piosenkarz zmarł zaledwie kilka dni po tym, jak wyszedł ze szpitala w którym walczył z koronawirusem. Ewa Krawczyk zdradziła, że to nie COVID-19 był przyczyną śmierci jej ukochanego męża. Pogrzeb legendy polskiej sceny muzycznej odbył się 10 kwietnia. I chociaż od ceremonii minął już ponad tydzień to wciąż nie milkną echa tego, co wydarzyło się podczas ostatniego pożegnania Krzysztofa Krawczyka. Jak już wiemy podczas pogrzebu doszło do nieprzyjemnej rozmowy między Ewą Krawczyk a Marianem Lichtmanem z "Trubadurów".  Ostatnio Marian Lichtman próbował wytłumaczyć, co wydarzyło się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka, ale żona artysty powiedziała dość. Ewa Krawczyk w oświadczeniu na Facebooku poprosiła muzyka, żeby uszanował jej żałobę i zakończył medialną przepychankę. We wpisie, który pojawił się w sieci Ewa Krawczyk zdradziła, że jej rodzina przechodzi kolejny dramat - brat Krzysztofa Krawczyka ma poważne problemy ze zdrowiem. (... )  Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!- czytamy na Facebooku. Ewa Krawczyk nie zdradziła, co dokładnie dolega Andrzejowi Krawczykowi.  Kim jest brat Krzysztofa Krawczyka, Andrzej?...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik