Edyta Górniak wraca do pracy po chorobie

TYLKO U NAS: Edyta Górniak znów na scenie! Kto pomógł jej wrócić do zdrowia? Pewien mężczyzna!

Edyta Górniak wraca do pracy po chorobie

Edyta Górniak wraca do pracy po chorobie!  Jak udało się nam dowiedzieć, gwiazda już dziś pojawi się na próbach przed koncertem, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Piosenkarka ostatnie dni spędziła w domu, gdzie po powrocie ze szpitala opiekował się nią syn. Allan mocno przeżył chorobę mamy, dlatego przez cały weekend był u jej boku. Okazuje się, że chłopiec przygotował nawet jej ulubione danie- naleśniki.

Przypominamy, że Edyta Górniak miała ostatnio problemy ze zdrowiem. Gwiazda podczas podróży do Nowego Jorku trafiła do szpitala z powodu grypy. Podano jej antybiotyk, na który gwiazda bardzo źle zareagowała. Piosenkarka wróciła do Polski, gdzie znowu znalazła się pod opieką lekarzy. Po pięciu dniach Edyta Górniak, pomimo obaw lekarzy, wróciła do domu.

-W domu Edytą troskliwie opiekuje się jej syn Allan. Bardzo stęsknił się za mamą i bał się, że to może być coś bardzo poważnego skoro mama trafiła na tyle dni o szpitala. Na szczęście wszystko wraca do normy. Ale Edyta oczywiście musi zostać w Warszawie i dużo odpoczywać. Lekarze w razie czego są na każde zawołanie - zdradza znajomy Edyty.

Teraz Edyta skupia się na koncercie, który odbędzie się 26 września w Płocku. Na scenie towarzyszyć jej będą: Monika Kuszyńska i Glaca.

Zobacz również: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia! Wydała oświadczenie!

Edyta Górniak rozpoczyna próby przed koncertem w Płocku

Edyta Górniak na lotnisku w czerni


Edyta Górniak z synem przed koncertem "Europa to my"


Edyta Górniak na jesienniej konferencji TVP 2015 z drogą torebką

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39