Edyta Górniak o świadomości fanów
ONS
Newsy

Przerost formy nad treścią? Górniak przekonuje: Czuję się odpowiedzialna za rozwój świadomości młodego pokolenia

Co miała na myśli?

Edyta Górniak w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji chciała fanom sprawić ogromną niespodziankę - wystąpić na Eurowizji. Niestety, spóźniła się ze swoją ofertą. Przypomnijmy: Górniak chciała jechać na Eurowizję: Zgłosiłam swoją gotowość. TVP ODRZUCIŁA jej propozycję!

Diwa ma jednak wiele planów, a z okazji jubileuszu postanowiła zrobić podsumowanie i przypomnieć wszystkim, jak wielki ma wpływ na ludzi. W rozmowie z onet.pl piosenkarka zdradziła, jakie ma cele przed sobą na kolejne lata kariery. Górniak mierzy bardzo wysoko:

Czuję się odpowiedzialna za rozwój świadomości i uwrażliwianie młodego pokolenia. Kiedyś to pokolenie będzie przecież wybierało prezydenta, będzie decydowało o przyszłości naszego kraju. Ludzie niezmiennie chcą czerpać inspiracje, wzorce i siłę od swoich idoli. Dlatego co najmniej z rezerwą podchodzę do wykonawców, którzy stając na scenie, cynicznie demoralizują młodzież - przekonuje


Rozwój świadomości? Brzmi ciekawie

Zobacz: Górniak o Krupie: Zorientowałam się, że to były źle ulokowane uczucia dzień przed ślubem
 Edyta Górniak z tajemniczym mężczyzną na kolacji:

Edyta Górniak
ONS/Instagram
Newsy
Edyta Górniak zapowiada nowy rozdział i pokazuje coś bardzo wymownego!
Edyta Górniak zapowiada nowy rozdział i pokazuje coś bardzo wymownego!

Edyta Górniak pokazała na Instagramie swoje nowe logo! Artystka zapowiedziała też niespodziankę dla swoich fanów. Na profilu gwiazdy najpierw pojawiło się selfie z zapowiedzią, a następnie nowe logo w dwóch wersjach. Projekt jest bardzo minimalistyczny i utrzymany w kolorach czerni i bieli. Gwiazda zapowiedziała jedynie "nowy rozdział". Logo wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród wielbicieli Edyty Górniak. Większość z nich jest zachwycona projektem i z niecierpliwością czeka na rozwój wydarzeń. Zapowiada się interesująco Edi! Ciekawe czym nas zaskoczysz. Kocham to logo!!! Fajne! Zaraz po logo pojawiła się fotka rysującej Edyty. I wszystko stało się jasne! Logo będzie znakiem sygnującym kolekcję ubrań artystki. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Edyta Górniak planuje spróbować swoich sił w projektowaniu. Dziś już możemy potwierdzić tę informację. Jeden z fanów dopatrzył się nawet pewnej inspiracji... Widzę, że twórca tego logo był mało kreatywny i dość mocno zainspirował się logo marki Giorgio Armani. Jak się dowiedzieliśmy, już w najbliższy weekend artystka pojawi się na targach modowych w Pałacu Kultury w Warszawie, gdzie będzie promować swoją kolekcję! Czy modowy sukces Edyty Górniak również będzie na miarę marki Armani? ;) Czas pokaże. :)   Zobacz też: Wiemy, dlaczego Edyta Górniak nie wystąpi w Opolu! Miała bardzo... wzruszający powód.   Edyta Górniak zapowiedziała niespodziankę dla fanów na Instagramie. I pokazała nowego logo! Fajne? Co tym razem szykuje artystka?

Edyta Górniak zaśpiewa w Sopocie
ons
Newsy
Edyta Górniak świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Dostała opłacalną propozycję
Diwa ma powody do radości

Kilka dni temu Edyta Górniak pochwaliła się, kiedy będzie miała premiera jej nowej płyty. Okazuje się jednak, że wokalistka chce wydać ją na winylu co zdziwiło fanów. Zobacz: Edyta Górniak wydaje płytę winylową...Pochwaliła się zawartością i datą premiery W tym roku diwa polskiej muzyki świętuje również 25-lecie działalności artystycznej. To wyjątkowe wydarzenie i z pewnością artystka będzie chciała to uczcić w wyjątkowy sposób. Organizatorzy festiwalu w Opolu właśnie z tej okazji chcę, aby Edyta Górniak uświetniła tegoroczny festiwal i była największą gwiazdą imprezy. Podobno chcę jej zaproponować nie małą kwotę: Za udział w festiwalu ma dostać rekordowo wysoką kwotę w historii festiwalu - czytamy w "Party". Dobry wybór? Zobacz na Polki.pl: Justyna Steczkowska: 'Nie lubię Edyty Górniak"  

Edyta Górniak w czerwonej sukience
Newsy
Edyta Górniak opowiada o artystycznych pasjach Allanka, a on... "Chce zostać mundurowym"!
Edyta Górniak opowiada o artystycznych pasjach Allanka, a on... "Chce zostać mundurowym"!

Edyta Górniak opowiedziała o talencie wokalnym Allana Krupy! Niedawno wokalistka zamieściła na Instagramie krótkie wideo, na którym widać i słychać jak jej ukochany syn podśpiewuje. Czy diwa widzi go na wielkiej scenie w przyszłości? Edyta Górniak o talencie Allana Artystka już wielokrotnie mówiła o tym, że Allan coraz chętniej zajmuje się muzyką, a na ostatnie urodziny zażyczył sobie nawet konsoletę do miksowania dźwięków. Często też towarszyszy gwieździe na koncertach. Jego ostatnim popisem wokalnym byli zachwyceni również fani gwiazdy. Ale, jak się okazuje, Allan nawet nie wie, że to nagranie znalazło się na portalu społecznościowym jego mamy: Allan jeszcze nie wie, że wrzuciłam jego nagranie na Instagram. Akurat byliśmy w grupie serdecznych znajomych, którzy nagrali ten występ -  wyznała Górniak w Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że Allan dosyć często podśpiewuje i nie kryje się ze swoim talentem: On często występuje na przedstawieniach szkolnych w szkole międzynarodowej, do której chodzi. Ostatnio np. śpiewali w Teatrze Żydowskim w trzech językach, więc jak polecieliśmy do Stanów to on się podłączał w czasie Wigilii do śpiewów i śpiewał raz po polsku, raz po angielsku, raz po francusku.   A czy istnieje szansa, żeby Edyta Górniak i Allan wystąpili w duecie na wielkiej scenie? Ja bym nie bardzo chciała, żeby on poszedł w taki rozwój artystyczny, jeśli chodzi o muzykę. On ma ogromne zdolności plastyczne i wolałabym, żeby raczej rysował. Allan lubi też matematykę i ma taką wyobraźnię przestrzenną, więc może będzie robił coś związanego z grafiką komputerową. Ale jemu się to zmienia, bo niedawno chciał być piłkarzem, potem stwierdził, że będzie żołnierzem, ale generalnie chciałby być mundurowym. Z pewnością jednak muzyka nie pozostanie Allanowi obojętna.   Zobacz: ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner