Uczestnicy "The Voice of Poland" podrywają Edytę Górniak
ONS

Uczestnicy The Voice of Poland podrywają Edytę Górniak? "nie ma możliwości..."

Uczestnicy "The Voice of Poland" podrywają Edytę Górniak
ONS

Uczestnicy The Voice of Poland podrywają Edytę Górniak! Piosenkarka w rozmowie z Faktem przyznała, że męska część programu dość często próbuje oczarować jurorkę nie tylko swoim głosem. Artystka zauważyła, że panowie zwracali na nią uwagę nie tylko pod względem ewentualnej współpracy w muzycznym show...

Ale Edyta Górniak jest przeciwna romansom w pracy i zapewnia, że wszystkie takie sytuacje traktuje z poczuciem humoru.

- Czasami zdarza się, że uczestnik jest mężczyzną, który stara się być czarujący. Wysyła takie serdeczne uśmiechy w moją stronę. Nie jako do swojej potencjalnej trenerki, lecz patrząc wyłącznie na moją kobiecość. Mimo tych kilkunastu metrów, które nas dzielą, to jest to odczuwalne. Traktuję to oczywiście z poczuciem humoru, bo nie ma możliwości, żebyśmy nawiązali inne relacje niż zawodowe. Jest to dla mnie oczywiście bardzo serdeczny i miły komplement.

Czy muzycy którzy starali się o względy Edyty Górniak ostatecznie trafili do jej drużyny? Znalazł się w niej Adrian Wojtków, który swojej fascynacji gwiazdą nie zamierzał ukrywać przed kamerami. Po tym jak okazało się, że będzie współpracował z jurorką przytulił ją i... zaczął głaskać po pupie!

Super, że mnie uwielbiasz tylko mnie nie dotykaj za pupę!

Zobaczcie jak z tej sytuacji wybrnęła Edyta Górniak:

Zobacz także: "The Voice of Poland": Ten uczestnik doprowadził Edytę Górniak do łez WIDEO

 

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43