Uczestnicy "The Voice of Poland" podrywają Edytę Górniak
ONS

Uczestnicy The Voice of Poland podrywają Edytę Górniak! Piosenkarka w rozmowie z Faktem przyznała, że męska część programu dość często próbuje oczarować jurorkę nie tylko swoim głosem. Artystka zauważyła, że panowie zwracali na nią uwagę nie tylko pod względem ewentualnej współpracy w muzycznym show...

Ale Edyta Górniak jest przeciwna romansom w pracy i zapewnia, że wszystkie takie sytuacje traktuje z poczuciem humoru.

- Czasami zdarza się, że uczestnik jest mężczyzną, który stara się być czarujący. Wysyła takie serdeczne uśmiechy w moją stronę. Nie jako do swojej potencjalnej trenerki, lecz patrząc wyłącznie na moją kobiecość. Mimo tych kilkunastu metrów, które nas dzielą, to jest to odczuwalne. Traktuję to oczywiście z poczuciem humoru, bo nie ma możliwości, żebyśmy nawiązali inne relacje niż zawodowe. Jest to dla mnie oczywiście bardzo serdeczny i miły komplement.

Czy muzycy którzy starali się o względy Edyty Górniak ostatecznie trafili do jej drużyny? Znalazł się w niej Adrian Wojtków, który swojej fascynacji gwiazdą nie zamierzał ukrywać przed kamerami. Po tym jak okazało się, że będzie współpracował z jurorką przytulił ją i... zaczął głaskać po pupie!

Super, że mnie uwielbiasz tylko mnie nie dotykaj za pupę!

Zobaczcie jak z tej sytuacji wybrnęła Edyta Górniak:

Zobacz także: "The Voice of Poland": Ten uczestnik doprowadził Edytę Górniak do łez WIDEO

 

Edyta Górniak

Edyta Górniak