Cleo ostro do Górniak: "Edyta, serio?! Nie mieszaj mnie w swoje afery!"
ONS

Cleo ostro do Górniak: "Edyta, serio?! Nie mieszaj mnie w swoje afery!"

Cleo ostro do Górniak: "Edyta, serio?! Nie mieszaj mnie w swoje afery!"
ONS

Mamy nowy konflikt w polskim show-biznesie! Edyta Górniak jeszcze niedawno żyła z Donatanem w zgodzie. Nagrali razem utwór "Andromeda", jednak jego premiera długo się przesuwała z miesiąca na miesiąc. Górniak mówiła wówczas, że to celowy zabieg Donatana i ich piosenka niebawem ujrzy światło dzienne. Wtedy ich relacje były jeszcze bardzo dobre. Wszystko się zmieniło, kiedy Donatan pozował razem z Górniak na ściance w Sopocie (czerwiec, 2018 rok). W pewnym momencie miał ją złapać za pośladek, a Górniak wtedy go spoliczkowała. Przyjaźń przerodziła się w konflikt, w którym automatycznie zaczęła uczestniczyć Cleo...

Zobacz także: "Są sytuacje, których nie można ignorować" Edyta Górniak komentuje szokujące zachowanie Donatana!

Górniak oskarża Cleo: "Nigdy mi nie podziękowała"

Mimo że sprawa miała miejsce ponad rok temu, Górniak postanowiła wskrzesić konflikt. W rozmowie z Wp.pl oskarżyła Cleo, że ta jej nigdy nie podziękowała za to, że "załatwiła jej pracę w The Voice Kids":

Oliwy do ognia dolała Cleo, której załatwiłam pracę w "The Voice Kids". Kiedy moja mama była chora, to przecież to było moje miejsce, które jej oddałam, za co nigdy nie podziękowała, nigdy tego nie doceniła.

Co więcej, Górniak wspomniała jeszcze o wspólnym utworze z Donatamen "Andromeda":

Ten utwór niesie za sobą ciężar przykrych doświadczeń. (...) Nie potrafię go wykonywać. Donatan zniszczył wszystko, co jest nietykalne. Nie dosyć, że to zniszczył, to nie naprawił.

Cleo do Górniak: "Nie mieszaj mnie w swoje afery!"

Cleo postanowiła, że nie będzie milczeć. Odniosła się do słów Górniak. W obszernym wpisie na Instagramie napisała, jak sprawa wygląda z jej perspektywy:

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. Edyta Górniak, serio?! Nie jestem osoba, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie - napisała Cleo.

Cleo dodała, że wytykanie jej braku wdzięczności jest nie na miejscu, ponieważ Cleo jej podziękowała za to, że miała okazję zastąpić Górniak w "The Voice of Kids". Dołączyła screen na dowód swoich słów:

Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids, jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (który wtedy był również Twoim managerem koncertowym). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Zobacz także: Fani mieli do niej pretensje, ale TYLKO NAM Edyta Górniak wyjaśnia, dlaczego tak rzadko nagrywa nowe utwory. To Was zaskoczy!

Górniak, widząc odpowiedź Cleo, postanowiła jej odpisać w komentarzu:

Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Niezależnie - „Podziękowania” napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis - nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em... Szkoda że skasowałaś swój pierwszy post... Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci? (...) PS. NIE mieszaj w te historie Pana Boga 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Bardzo bardzo o to proszę.

Mamy wrażenie, że konflikt między Cleo a Edytą Górniak dopiero się zacznie... Po czyjej stronie jesteście? Cleo czy Górniak?

Edyta Górniak wskrzesiła konflikt. Ma rację?

Edyta Górniak w programie My way

 

Cleo odpisała Górniak: "Nie mieszaj mnie w swoje afery!"

Ramówka TVP: Cleo
East News

 

Konflikt między Górniak a Donatanem zaczął się w czerwcu 2018 roku.

Donatan i Edyta Górniak, Sopot, 2018
ONS

Więcej na temat Edyta Górniak Donatan Cleo
Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58