Edyta Górniak chce adoptować dziecko?

Edyta Górniak myśli o drugim dziecku?! "Rozmawiałam o tym z Allanem, teraz pozostaje mi tylko..."

Edyta Górniak chce adoptować dziecko?

Edyta Górniak utrzymywała swoich byłych partnerów? Tak przynajmniej gwiazda sugeruje w swoim ostatnim wywiadzie dla "Gali". Artystka przyznała, że bardzo zawiodła się na mężczyznach dlatego teraz nie zamierza tracić czasu związki a najważniejszy jest dla niej jej syn i muzyka. Edyta Górniak nie ukrywa, że tylko ktoś wyjątkowy mógłby sprawić, że chciałaby dzielić z nim swoje życie. Diva zdradziła także, że marzy o drugim dziecku i być może, zdecyduje się na adopcję!

Edyta Górniak chce adoptować dziecko?

Zaledwie kilka dni temu jeden z tabloidów donosił, że Edyta Górniak zaczęła spotykać się z tajemniczym, młodszym o kilka lat, prawnikiem. Teraz sama piosenkarka w rozmowie z "Galą" przyznała, że nie szuka nowej miłości. 

Ostatnia moja relacja wyczerpała mój limit zaufania do mężczyzn w partnerstwie. Kiedyś wydawało mi się, że wartość kobiety mierzy się również tym, czy ktoś ją kocha. Przestałam w to wierzyć. Uważam, że należy dzielić swoje życie z kimś absolutnie wyjątkowym albo pozostawić tę przestrzeń na realizowanie swoich marzeń. Dlatego dzisiaj chcę być jak najlepszą matką i kreatywną artystką. Gdybym miała w kalendarzu utworzyć miejsce na coś bardzo prawdziwego, to tym razem mężczyzna musiałby być mnie godny. Poza tym znudziło mi się utrzymywanie mężczyzn- przyznała gwiazda. 

Artystka po raz kolejny przyznała, że chciałaby mieć drugie dziecko. Już w 2013 roku Edyta Górniak zapewniała, że od kilku lat myśli nad adopcją. Teraz gwiazda nie ukrywa, że rozmawiała już na ten temat z synem Allanem. 

Rozmawialiśmy o tym kilka razy i za każdym razem miał inne zdanie. Pozostaje mi tylko rozważanie adopcji.

Myślicie, że Edyta Górniak spełni swoje marzenie o kolejnym dziecku?

 

Zobacz także: „Będę dźwigać z moim dzieckiem jego ciężar, wstyd i tęsknotę”. Edyta Górniak o relacjach Allana z ojcem

 

Edyta Górniak opowiedziała o relacjach z mężczyznami.

Edyta Górniak

Gwiazda przyznała również, że wciąż zastanawia się nad adopcją dziecka.

Edyta Górniak
ONS

 

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47