Edyta Górniak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Edyta Górniak jednak wierzy w pandemię?! "Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów" 

Edyta Górniak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Edyta Górniak ponownie zabrała głos na temat koronawirusa. Gwiazda do tej pory bardzo sceptycznie podchodziła do tematu pandemii, a jej słowa były szeroko komentowane przez inne gwiazdy, a nawet medyków i specjalistów. Teraz jednak na InstaStory piosenkarki pojawiło się oświadczenie, w którym artystka informuje, że jej niedawne wypowiedzi zostały źle zrozumiane i zmanipulowane. Edyta Górniak przyznała również, że nigdy nie wątpiła w pandemię koronawirusa! Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Magda Gessler o teoriach spiskowych Edyty Górniak: "Fałszujesz koleżanko!" Jest mocna odpowiedź piosenkarki

Edyta Górniak jednak wierzy w pandemię koronawirusa?

Edyta Górniak jakiś czas temu głosiła teorie na temat pandemii koronawirusa, które wzbudziły ogromne kontrowersje. Ostatnio dość głośno zrobiło się wokół wypowiedzi artystki na temat szczepień na COVID-19 - gwiazda przyznała, że jeśli będą obowiązkowe, to wyjedzie z kraju. 

Nie planuję się zaczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię. A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii- wyznała Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem". 

Ponadto Edyta Górniak w jednej z transmisji na żywo mówiła m.in. że w szpitalach leżą statyści, a obowiązek noszenia maseczek ma skłócić Polaków. Słowa artystki oburzyły wiele osób, które stanowczo sprzeciwiły się jej teorii spiskowej. Ale teraz jej najnowsza wypowiedź na temat pandemii może niektórych nieco zdziwić. 

Czyżby wokalistka zmieniła zdanie na temat koronawirusa? Na swoim InstaStory, Edyta Górniak zamieściła nagranie, w którym stwierdziła, że jej wcześniejsze słowa w tym temacie zostały zmanipulowane i źle odebrane, a ona sama nie wątpi w pandemię.

Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Zwróćcie uwagę na to, żeby nie ulegać takiej masowej manipulacji bo wygląda na to, że wszystko ludziom można wmówić. Moje słowa zostały zmanipulowane w dość brutalny sposób i opinie, które się na nich opierają, są po prostu nieuzasadnione - powiedziała na InstaStory artystka.

Gwiazda stwierdziła, że nigdy nie powiedziała, że ludzie nie chorują, a w szpitalach nie ma pacjentów z COVID-19.

Nie powiedziałam, że ludzie nie chorują, że nie ma zakażeń, szpitale są puste. Powiedziałam coś zupełnie innego. Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów na całym świecie, oczywiście, że ludzie chorują i, niestety, masowo umierają. Ta brutalna manipulacja i wkładanie w moje usta słów, których nie powiedziałam lub nadawanie im innego znaczenia jest po prostu świadomą manipulacją - przyznała w dalszej części nagrania wokalistka.

Co o tym myślicie? 

Edyta Górniak
Instagram

Edyta Górniak w swojej najnowszej relacji na Instagramie stwierdziła, że jej niedawne słowa na temat pandemii koronawirusa zostały zmanipulowane i opacznie zrozumiane. 

Edyta Górniak The Voice of Poland
East News

 

Więcej na temat Edyta Górniak koronawirus
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08