Reklama

Edyta Folwarska, prezenterka Polo TV, w połowie września poinformowała swoich fanów, że lada moment na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko! Jak się okazuje, dziennikarka spodziewa się chłopca, dla którego wybrała już imię. Na swoim Instastories zdradziła ostatnio, kiedy dokładnie urodzi syna oraz czy szybko zamierza wrócić do pracy? Jak myślicie, czy Edyta pozwoli sobie na długi urlop macierzyński? Odpowiedź poniżej!

Niebawem urodzisz swoje pierwsze dziecko? Wykorzystaj kod rabatowy Livro i zacznij kupować książki do biblioteczki maluszka.

Edyta Folwarska będzie miała syna

O Edycie Folwarskiej głośno się zrobiło, gdy wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy. Jak się okazało, dziennikarka przez trzy lata zastanawiała się, czy powinna wystąpić na okładce. Później Folwarska zagrała jedną z ról w filmie Patryka Vegi - Kobiety mafii. I nie był to tylko pojedyńczy epizod. W przyszłym roku gwiazda Polo TV znów wystąpi na ekranie!

Zobacz: Olga Kalicka nie rezygnuje z ćwiczeń w ciąży. Wiemy, jaką formę aktywności wybrała aktorka!

Na początku przyszłego roku Edyta po raz pierwszy zostanie mamą. Dziennikarka spodziewa się chłopca, który urodzi się pod koniec lutego lub na początku marca. Jakie imię wybrała dla dziecka? Dziennikarka odpowiedziała na swoim Instagramie.

Lubię polskie imiona, a Tadeusz dobrze mi się kojarzy i dostojnie. Myślimy jeszcze o innych, takich jak np. Leon, Eryk, Marcel. Wiem jedno, jak wezmę małego na ręce, to będę wiedziała na 100 procent, jakie imię do niego pasuje - napisała Edyta.

Dziennikarka zdradziła, że do pracy ma zamiar wrócić 3 tygodnie po porodzie. Ojcem dziecka jest jej partner, menedżer piłkarski, który ma już dwie córki. Przyszłej mamie gratulujemy!

Edyta Folwarska na imprezie Playboya:

East News
East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama