Piotr Kraśko, Edyta Górniak Monika Brodka, Jan Wieczorkowski Radzimir Dębski, Zosia Zborowska Radzimir Dębski, Zosia Zborowska Kuba Wojewódzki, Hanna Konarowska
Piotr Kraśko, Edyta Górniak
EastNews
1/8
Piotr Kraśko, Edyta Górniak
EastNews

Edyta Górniak i Piotr Kraśko kiedyś się spotykali! Pamiętacie jeszcze te czasy? Górniak i Kraśko poznali się w TVP, ich związek nie trwał długo, nie odbił się też w mediach żadnym skandalem. Waszym zdaniem, pasowali do siebie?

 

Zobaczcie, które jeszcze gwiazdy spotykały się ze sobą, a teraz ich drogi się rozeszły! O niektórych z pewnością już nie pamiętacie i będziecie zaskoczeni!

 

Zobacz też: Tylko u nas: Edyta Górniak ma szansę zasiąść w jury muzycznego show TVN! Którego?

2/8
Monika Brodka, Jan Wieczorkowski
EastNews

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski także przez jakiś czas byli parą, ale to już stare czasy! Różnica wieku w przypadku tej pary wynosiła aż 16 lat, ale przez długi czas im nie przeszkadzała - potem ich związek nagle się rozpadł. W ciszy. Nie wiadomo, co doprowadziło do jego końca.

3/8
Radzimir Dębski, Zosia Zborowska
EastNews

A te zdjęcia należą chyba do naszych ulubionych! Pamiętacie, że jeszcze kilka lat temu Zofia Zborowska spotykała się z Radzimirem Dębskim? Obecnie Radzimir spotyka się z Klaudią Wróbel. A Zofia bardzo miło wspomina relację z nim i życzy mu powodzenia w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

4/8
Radzimir Dębski, Zosia Zborowska
EastNews

Tak Zofia Zborowska i Radzimir Dębski wyglądali tak razem. Byli zgraną parą?

5/8
Kuba Wojewódzki, Hanna Konarowska
EastNews

Kuba Wojewódzki i Hanna Konarowska, córka aktorki Joanny Szczepkowskiej, kiedyś ponoć się spotykali, choć nigdy o tym publicznie nie mówili. Nawet, kiedy pojawiali się razem na imprezach, ostentacyjnie zachowywali się tak, jakby wcale nie przyszli razem... Jak było naprawdę?

6/8
Zakochani Natalia Lesz Kuba Wojewódzki
East News

Każdy kolejny związek Kuby Wojewódzkiego wywołuje sensację na salonach. Wszystkie jego partnerki zachowują powściągliwość, jeśli chodzi o szczegóły ich spotkań. Podobnie było w przypadku Natalii Lesz. Para pojawiła się publicznie raz czy dwa. Paparazzi jednak wyśledzili ich podczas randki...

Ale namiętność szybko się skończyła. Obecnie Natalia tworzy szczęśliwy związek ze znanym chirurgiem Adamem  Maciejewskim. Dwa lata temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. A Kuba? Wygląda, że się ustatkował. Jego partnerka - modelka Renata Kaczoruk niedawno opublikowała zdjęcie pierścionka zaręczynowego. 

7/8
Joanna Liszowska, Robert Rozmus
EastNews

Joanna Liszowska i Robert Rozmus poznali się dzięki Piotrowi Gąsowskiemu. Rozmus jest od Liszowskiej starszy o około 13 lat, taka duża różnica wieku jednak im nie przeszkadzała. Rozmus miał zdradzić Liszowską, o czym Liszowska sama mówiła o tym w wywiadach po rozstaniu z Rozmusem. Robert po związku z Liszowską... wrócił do swojej byłej partnerki.

8/8
Sylwia Gliwa Borys Szyc razem
East News

Sywia Gliwa  i  Borys  Szyc poznali się w pierwszym dniu zajęć w akademii teatralnej. Tworzyli szalony, ale udany związek przez 4 lata. Planowali ślub. Niestety, Borys zainteresował się inną. A Sylwia nie wybaczyła zdrady. Dziś aktorka jest szczęśliwą żoną Marcina Biernackiego i mamą prawie 4-letniej córki. A Borys... no cóż.  Zdążył nas przyzwyczaić do kolejnych romansów, a tym najgłośniejszych - z Kają Sródką i Zosią Ślotałą.