Już dzisiaj (a w zasadzie w poniedziałek o 2.00 w nocy) odbędzie się 84. gala wręczenia Oscarów. Ten wieczór jest wyjątkowo ważny dla polskich widzów, ponieważ szansę na statuetkę w kategorii "Najlepszy film obcojęzyczny" ma Agnieszka Holland za film "W ciemności". Sprawdziliśmy, gdzie możecie obejrzeć galę na żywo.

Reklama

Zacznijmy od czerwonego dywanu. Gwiazdy zaczną pojawiać się na nim już o godzinie 24.00 czasu polskiego. Wtedy też rozpocznie się relacja na żywo w telewizji E! Entertainment. Reporterzy stacji będą na bieżąco pytać gwiazdy o kreacje, wrażenia i emocje przed galą. Dysponując ponad 20 kamerami, w tym specjalną kamerą obracającą się o 360 stopni, E! pokaże swoim widzom najmniejsze nawet detale stylizacji największych sław show-biznesu.

Transmisję samej gali jako jedyna w Polsce przeprowadzi stacja CANAL+. Oprócz wydarzenia widzowie będą też mogli obejrzeć reportaż z pobytu w Los Angeles ekipy odpowiedzialnej za nominowany w tym roku do złotej statuetki film "W ciemności". Wręczenie nagród Akademii odbędzie się o godzinie 2.30 czasu polskiego. Oscarowa noc w Canal + rozpocznie się o 1:30 emisją magazynu autorstwa Agnieszki Egeman "Oscarowe studio". O 2.00 widzowie będą oglądać gwiazdy na czerwonym dywanie.

Ceremonia będzie transmitowana na żywo także w internecie na stronie oscar2012live.com oraz na stronie telewizji ABC oscar.go.com.

Zapowiada się wieczór pełen emocji. Galę poprowadzi Billy Crystal, a oprócz Agnieszki Holland o statuetki będą walczyć m.in.: Brad Pitt, Angelina Jolie, Jennifer Lopez, Cameron Diaz i Tom Cruise.

Zobacz także

Trzymajmy kciuki za "W ciemności"! Zwłaszcza, że według bukmacherów polska produkcja ma całkiem spore szanse na zwycięstwo (czytaj: Amerykanie i Brytyjczycy: Polska dostanie Oscara).

Reklama

chimera

Reklama
Reklama
Reklama