Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Małgorzata Kożuchowska w ciąży
ONS
Newsy

Małgorzata Kożuchowska urodziła syna. Tak może wyglądać jak podrośnie

Mamy symulację twarzy dziecka

Małgorzata Kożuchowska nie zrezygnowała w ciąży w obowiązków zawodowych, ale we wszystkim zachowała umiar - przesunięto wyczerpujące zdjęcia serialu "Rodzinka.pl", a ona zdecydowała się tylko na krótkie występy w reklamie jednego z operatorów sieci komórkowych. Przypomnijmy: Kożuchowska w zaawansowanej ciąży w reklamie. Jest już bardzo zaokrąglona

Dzisiaj aktorka pochwaliła się na Facebooku informacją o porodzie i zdjęciem rączki syna (zobacz: Kożuchowska urodziła!). Tymczasem magazyn "Party", wzorem największych amerykańskich tytułów, przygotował graficzną symulację tego, jak być może będzie wyglądało dziecko Małgorzaty. Musimy przyznać, że ostateczny efekt prezentuje się bardzo ciekawie.

Oceńcie sami.

Zobacz: Kto zostanie matką chrzestną dziecka Kożuchowskiej? Aktorka skomentowała plotki

Małgorzata Kożuchowska urodziła. Zdjęcie syna Małgorzaty Kożuchowskiej

 

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Poród Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Kożuchowska szykuje się już do porodu. Jest oficjalny komentarz
Rozwiązanie lada chwila

Małgorzata Kożuchowska podczas ciąży była dość aktywna zawodowo. Aktorka odpowiedzialnie podzieliła swoje obowiązki tak, aby jednocześnie nie rezygnować ze swoich obowiązków, ale też nie narażać się na przemęczenie. Obecnie możemy oglądać ją w zabawnej reklamie jednego z operatorów sieci komórkowej. Przypomnijmy: Kożuchowska w zaawansowanej ciąży w reklamie. Jest już bardzo zaokrąglona Od kilku tygodni jednak gwiazda nie pojawia się już publicznie, co jest zrozumiałe, bo jeśli wierzyć doniesieniom mediów, termin porodu zbliża się już naprawdę wielkimi krokami. W rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy", jej menadżerka  przyznaje, że Kożuchowska zakończyła właśnie wszystkie dotychczasowe aktywności zawodowe i skupia się na rodzinie. Małgorzata do pracy na planie "Rodzinki.pl" ma wrócić jeszcze przed końcem tego roku, a potem stopniowo angażować się w kolejne projekty.   Obecnie Małgosia skupiona jest wyłącznie na swojej rodzinie. Przygotowuje się do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Już pod koniec roku Małgosia wraca na plan „Rodzinki.pl”, gdzie wspólnie z aktorami, innymi twórcami serialu pracować będzie nad szóstą częścią, chwilę później będzie też wracać do swoich innych zobowiązań zawodowych - wyjaśnia w rozmowie z gazetą Gabriela Piekarniak . Czekacie na jej powrót? Zobacz: Kożuchowska w ciąży odstawiła szpilki. Pochwaliła się nowymi butami Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Małgorzata Kożuchowska zabierze synka na plan serialu
ONS
Newsy
Kożuchowska wraca do pracy po porodzie. Nie zostawi dziecka dziadkom
Lekko nie będzie

Małgorzata Kożuchowska to świeżo upieczona mama, która powoli wraca do formy po porodzie. Od narodzin Jana Franciszka minął już prawie miesiąc, a aktorka planuje powrócić na plan serialu Rodzinka.pl pod koniec grudnia. Synek jednak będzie miał najlepszą opiekę z możliwych. Zobacz: Małgorzata w pierwszej reklamie po porodzie [WIDEO] Kożuchowska do samego końca ciąży chroniła swoją prywatność i nie komentowała tego tematu. O szczęśliwym rozwiązaniu dowiedzieliśmy się dopiero, kiedy aktorka zamieściła urocze zdjęcie rączki syna. W środę gwiazda pochwaliła się też pierwszym zdjęciem ze spaceru, na który wybrała się z Janem Franciszkiem i psami. Teraz nadszedł czas na poważniejsze wyjścia, ponieważ jak podaje Twoje Imperium Kożuchowska zabierze syna na plan serialu: Dla pani Małgorzaty i jej synka przygotowywana jest garderoba, w której będzie miejsce do karmienia i przewijania. Produkcja dokłada starań, by mały Jaś miał poczucie bliskości i miłości, czuł się błogo i bezpiecznie. Pani Małgorzata będzie miała komfortowy powrót do zajęć. Zobacz: Kożuchowska wraca do formy po porodzie. Jest pierwsze zdjęcie aktorki ze spaceru z synem     Tak Kożuchowska ukrywała brzuszek w ciąży:

Małgorzata Kożuchowska w ciąży
ONS
Fleszstyle
Kożuchowska w ciąży odstawiła szpilki. Pochwaliła się nowymi butami
Inne, ale wciąż stylowe

Małgorzata Kożuchowska jest już w zaawansowanej ciąży i w ostatnich tygodniach mocno ograniczyła swoje aktywności, nie widujemy też jej na dużych galach czy innych publicznych wydarzeniach. Widzowie mogą ją jednak zobaczyć w nowej serii reklam, gdzie jest już wyraźnie zaokrąglona. Przypomnijmy: Kożuchowska w zaawansowanej ciąży w reklamie. Jest już bardzo zaokrąglona Aktorka do kontaktu z fanami używa głównie Facebooka, gdzie dzieli się z nimi swoimi propozycjami ciekawych książek, filmów czy poleca swoje ostatnie projekty. Teraz ciężarna gwiazda postanowiła się pochwalić nowymi butami - z racji swojego stanu musiała zrezygnować ze szpilek. Nowy nabytek Kożuchowskiej to stylowe adidasy w panterkę i musimy przyznać, że po ikonie stylu nie spodziewaliśmy się innego wyboru.   Szpilki na razie wylądowały w szafie, a ja odkrywam zalety sportowego obuwia na płaskim obcasie... Przerzucam się na adidasy :) - napisała pod zdjęciem. Podobają się wam? Zobacz: Kto zostanie matką chrzestną dziecka Kożuchowskiej? Aktorka skomentowała plotki    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner