Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
TVP o konflikcie z Małgorzatą Kożuchowską
ONS
Newsy

Kto zostanie matką chrzestną dziecka Kożuchowskiej? Aktorka skomentowała plotki

Przy okazji potwierdziła ciążę

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej nieustannie wzbudza wielkie zainteresowanie w polskim show-biznesie. Media od jakiegoś czasu donoszą o terminie porodu, płci czy imieniu dziecka. Jeden z tygodników poszedł o krok dalej i wskazał najpewniejszą kandydatkę na matkę chrzestną noworodka. Miała nią zostać Agnieszka Radwańska. Przypomnijmy: Poród Kożuchowskiej coraz bliżej. Ma już kandydatkę na chrzestną dziecka

Gwiazda oficjalnie jeszcze nie potwierdziła ciąży, jednak ostatni wpis na jej Facebooku rozwiewa wszelkie wątpliwości. Aktorka odniosła się do spekulacji "Rewii", jak zwykle w zabawnym stylu. Skoro tygodnik stwierdził, że Radwańska ma zostać matką chrzestną, ojcem zostanie któryś z tenisistów US Open, w zależności od wygranej.

Rewia, Rewia...Pisemko, w/g którego samolot Eurolotu z Krakowa do Warszawy jest samolotem do Turcji; pisemko, które JUŻ WIE, że matką chrzestną zostanie Agnieszka Radwańska,pisemko, które jednak JESZCZE NIE WIE, że na ojca chrzestnego planowani są: Roger Federer i Nowak Djokovic - w zależności od tego, który wygra US Open. P.S. Aga, jak zwykle trzymam kciuki i...zarywam dla Ciebie noce - napisała Kożuchowska


A kto według was jest najlepszą kandydatką na matkę chrzestną dziecka Kożuchowskiej? :)

Zobacz: Kożuchowska pokazała seksowne zdjęcie sprzed prawie 20 lat. Takiej już jej nie pamiętamy
 

Małgorzata Kożuchowska na planie nowej kampanii reklamowej: 

Małgorzata Kożuchowska wybrała matkę chrzestną
ONS
Newsy
Poród Kożuchowskiej coraz bliżej. Ma już kandydatkę na chrzestną dziecka
Która gwiazda ma największe szanse?

Małgorzata Kożuchowska jest już w zaawansowanej ciąży - media spekulują, że poród gwiazdy planowany jest na koniec września, ale ona sama konsekwentnie odmawia jakichkolwiek komentarzy na ten temat. Nie ukrywa za to już ciążowego brzuszka, choć unika ostentacyjnych publicznych wystąpień czy mocno eksponujących kształty kreacji. Przypomnijmy: Kożuchowska nie ukrywa już brzuszka: "Przygotowuje się do najważniejszej roli życia" Gwiazda już jakiś czas temu zaczęła kompletować wyprawkę, a kolorowe magazyny sugerowały, że były to głównie rzeczy dla dziewczynki. Kożuchowska przymierza się też powoli z mężem do wyboru rodziców chrzestnych. Jak donosi "Rewia", aktorka chciałaby, aby matką chrzestna jej dziecka została Agnieszka Radwańska . Obie panie poznały się ponad rok temu i od tamtej pory utrzymują bliski kontakt. Według informatorów gazety, gwiazdy połączyło podobne podejście do kwestii wiary, a Agnieszka zdaje się idealną kandydatką na chrzestną.   Jest sławna i bardzo bogata. Obraca się wśród światowej elity finansowej i politycznej. Zna najbardziej wpływowych ludzi świata, którzy zasiadają na trybunach prestiżowych turniejów w Paryżu i Londynie, w których gra. Taką matkę chrzestną chciałby mieć każdy - czytamy w "Rewii". Z tym ostatnim zdaniem ciężko się nie zgodzić. Zobacz: Ciężarna Kożuchowska skonfliktowana z TVP? Jest oficjalny komentarz Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Małgorzata Kożuchowska w reklamie centrum handlowego
Newsy
Piękna Kożuchowska promuje centrum handlowe. Pozuje z... kogutem
Ciężarna aktorka ma do siebie dystans

Małgorzata Kożuchowska przygotowuje się obecnie do najważniejszego dnia w jej życiu - narodzin dziecka. Te zaplanowane są podobno na przełom września i października, a aktorka ograniczyła już do minimum jakiekolwiek aktywności. Na rynku pojawiają się jednak kolejne kampanie, w których wzięła udział już kilka miesięcy temu. Przypomnijmy: Mamy sesję ciężarnej Kożuchowskiej dla popularnej marki. Udało się ukryć brzuszek? W sieci zadebiutowały też zdjęcia promocyjne autorstwa Marcina Tyszki , który przyjaźni się z Kożuchowską już od wielu lat. Powstały one na potrzeby promocyjne krakowskiego centrum handlowego Bonarka City Center. Gwiazdę widzimy w dwóch odsłonach - mokrą, w białej sukience i butelką wody w ręku oraz w eleganckiej kreacji na bajkowym księżycu. Pojawia się również... kogut. Fotografie powstały prawdopodobnie jeszcze w momencie, gdy ciąża gwiazda nie była zauważalna. Jak wam się podobają zdjęcia? Zobacz: Kto zostanie matką chrzestną dziecka Kożuchowskiej? Aktorka skomentowała plotki   Małgorzata Kożuchowska w kampanii reklamowej znanej marki:

Małgorzata Kożuchowska w ciąży w reklamie
YouTube
Newsy
Kożuchowska w zaawansowanej ciąży w reklamie. Jest już bardzo zaokrąglona
Aktorka promienieje w ciąży

Małgorzata Kożuchowska jest już w mocno zaawansowanej ciąży, a poród gwiazdy spodziewany jest wręcz lada moment. Aktorka w ostatnich miesiącach nie rezygnowała jednak z zawodowych aktywności i publicznych wystąpień, czemu towarzyszyło ogromne zainteresowanie mediów. Przypomnijmy: "Cała Polska stała się jej ginekologiem. Ja bym zwariowała!" W sieci zadebiutował właśnie kolejny spot reklamowy zrealizowany przez aktorkę dla sieci komórkowej Orange. Kożuchowska jest w nim już bardzo zaokrąglona, ale ujęcia są zrealizowane tak, aby ciążowy brzuszek nie pojawił się na ekranie nawet przez sekundę. Aktorka w ciąży promienieje i nic nie straciła ze swojego uroku, wręcz przeciwnie - mamy wrażenie, że jej kobiecość mocno zyskała. Poniżej nowy spot z Kożuchowską. Piękna przyszła mama? Zobacz: Kto zostanie matką chrzestną dziecka Kożuchowskiej? Aktorka skomentowała plotki Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner