Ciężarna Zosia Ślotała o swoich wakacjach w Dubaju
ONS

Zosia Ślotała projektuje ubranka dla maluchów! Czy jej dzieci będą promować kolekcję mamy?

Ciężarna Zosia Ślotała o swoich wakacjach w Dubaju
ONS

Zosia Ślotała projektuje własną kolekcję ubrań dla dzieci! Zosia jest cenioną stylistką i pomaga w doborze stylizacji wielu gwiazdom. Teraz postanowiła pójść o krok dalej - chce zadbać o najmłodszych fashionistów i zaprojektować dla nich linię ubrań i dodatków. Zosia jest już mamą 1,5 rocznej Rani Konstancji, a wiosną na świat przyjdzie drugie dziecko stylistki i jej partnera Kamila Haidara. Jeszcze niedawno Zosia Ślotała była widywana w salonie sukien ślubnych pewnej popularnej marki. Spekulowano nawet, że Ślotała i Haidar planują stanąć na ślubnym kobiercu. Tymczasem okazuje się, że podczas spotkań w salonie stylistka nie wybierała sukni marzeń, ale prowadziła rozmowy i ustalała szczegóły kolekcji, którą będzie współprodukować właśnie z zaprzyjaźnioną firmą.

 

Dzieci Zosi Ślotały będą promować ubrania z kolekcji mamy?

Zosia projektuje ubranka zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. I choć gwiazda nie zdradziła jeszcze płci swojego drugiego dziecka, to pojawiła się informacja że maleństwo wspólnie z siostrą Ranią wystąpią w roli modeli i będą promować ubranka zaprojektowane przez Ślotałę. Ile w tym prawdy?

– Zosia i Emil funkcjonują na co dzień w show-biznesie, ale chcą chronić prywatność swoich dzieci. Nie pokazali nigdzie twarzy Rani i nie zrobią tego także, gdy urodzi się jej rodzeństwo. Maluchy z pewnością będą nosiły ubranka projektu Zosi, ale na pewno nie zobaczymy ich twarzy w żadnym katalogu czy w kolorowych magazynach – mówi Party.pl znajomy Ślotały i Haidara.

Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z Dubaju
Instagram

Szkoda, bo mała Rani z pewnością jest śliczną i jedną z najlepiej ubranych dziewczynkek w show-biznesie!

Kiedy kolekcja Zosi Ślotały będzie w sprzedaży? Prawdopodobnie pierwsze projekty zobaczymy wiosną.

 

Zobacz także: Jak Zosia Ślotała znosi drugą ciążę?

 

Zosia Ślotała zostanie mamą po raz drugi!

Zosia Ślotała jest w drugiej ciąży - zdjęcia z pokazu
Eastnews

Córeczka stylistki już jest małą fashionistką.

Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z Dubaju
Instagram

Więcej na temat Zofia Ślotała dzieci gwiazd
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59