Doda na Festiwalu w Cannes Doda na Festiwalu w Cannes Doda na Festiwalu w Cannes Doda na Festiwalu w Cannes Doda na Festiwalu w Cannes
Doda na Festiwalu w Cannes
Znów zachwyciła!
1/5
Doda na Festiwalu w Cannes

 

Doda bryluje na Festiwalu Filmowym w Cannes! Pierwsze jej stylizacja z czerwonego dywanu zrobiła furorę - w końcu obok artystki w seksownej sukience od Alexandre'a Vauthiera z kolekcji na wiosnę/lato 18 ciężko było przejść obojętnie. Jak wypadła więc na innej premierze filmowej tego samego dnia? Zobaczcie!

 

Doda na Festiwalu w Cannes 2018 - druga kreacja

 

Na premierze polskiego filmu "Zimna Wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, świetnie przyjętego przez publiczność i krytyków, Doda postawiła na futurystyczną suknię typu bustier (bez ramion) o kształcie klepsydry. Jej mocno zaakcentowana talia, głębokie wycięcie oraz plisowany dół ze sztywnej, „pogniecionej" tkaniny sprawiły, że kreacja prezentowała się równie elegancko, co ekscentrycznie. Ale naszą uwagę skradła przede wszystkim tkanina, która mieniła się w świetle reflektorów fluorescencyjnymi kolorami niczym masa perłowa. Pasujący kolorystycznie choker na szyi Dody dopełnił jej futurystyczną stylizację. No i ta fryzura! ;) Całość - dla nas 10/10!

 

A jeśli jesteście ciekawi, czyj to projekt, zajrzyjcie na kolejne strony! ;)

 

Zobacz: Doda popłakała się przed kamerą mówiąc o mężu! "Po 1,5 roku nie jest łatwo"

 

2/5
Doda na Festiwalu w Cannes

 

Kreacja Dody to dzieło ulubionej projektantki artystki, Patrycji Kujawy! :) Piosenkarka w jej strojach wygląda naprawdę świetnie! 

 

Zobacz: Doda popłakała się przed kamerą mówiąc o mężu! "Po 1,5 roku nie jest łatwo"

 

3/5
Doda na Festiwalu w Cannes

 

Doda na czerwonym dywanie w Cannes prezentowała się niczym hollywoodzka gwiazda! Przypomnijmy - to jej drugi Festiwal, w którym bierze udział już jako producentka filmowa ;) Oczywiście na miejscu towarzyszy jej mąż, Emil Stępień.

 

Zobacz: Doda zachwyciła w Cannes. Znamy wszystkie marki – a także CENY. Zagłosuj na najlepszą kreację!

 

4/5
Doda na Festiwalu w Cannes

 

Spektakularna kreacja Dody odsłoniła plecy i słynny już tatuaż artystki - skrzydła! Jak oceniacie jej stylizację w skali 0-10? :)

 

Zobacz także: Doda popłakała się przed naszą kamerą, kiedy opowiadała o ślubie!

 

5/5
Doda na Festiwalu w Cannes

 

Czekacie na dalsze stylizacje Dody z Cannes? Śledźcie Party.pl! ;) Gwiazda jeszcze nas zaskoczy! 

 

Więcej na temat Doda Cannes