Party Stories
Powstanie druga edycja "MasterChef Junior"?
ONS
Newsy

Będzie kolejna edycja "MasterChef Junior"? Znamy plany stacji TVN!

Program "MasterChef Junior" będzie miał drugą edycje! Władze stacji TVN nie ukrywają, że kontynuacja kulinarnego show z udziałem dzieci prawdopodobnie już za rok pojawi się na ich antenie. Zastępca dyrektora programowego Grupy TVN w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznaje, że jest bardzo zadowolony z wyników oglądalności "MasterChef Junior", który przyciąga przez telewizory miliony widzów.

Patrząc na te wyniki są duże szanse, że powstanie druga edycja - przyznał portalowi Bogdan Czaja.

Stacja skupia się teraz na przygotowaniu kolejnej "dorosłej" edycji show "MasterChef". Od kilku tygodni trwają poszukiwania uczestników programu, który już jesienią pojawi się na antenie TVN. Bogdan Czaja zapewnił, że skład jury pozostanie bez zmian.

 

My już nie możemy doczekać się kolejnej edycji "MasterChef Junior" z udziałem Mateusza Gesslera, który  - dzięki udziałowi w programie - stał się prawdziwą gwiazdą!

 

Zobacz także: Mateusz Gessler u Wojewódzkiego: "To prawda, że pobiłem klienta". To była znana postać!

 

MasterChef Junior będzie miał drugą edycję.

 

Stacja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności kulinarnego show.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ile osób oglądało program "MasterChef Junior"?
ONS
TV-Show
Program "MasterChef Junior" był hitem czy klapą TVN? Znamy wyniki oglądalności! Powstanie kolejna edycja?

Program "MasterChef Junior"  był hitem TVN! Okazuje się, że druga edycja kulinarnego show z udziałem dzieci przyciągała przed telewizory średnio 2,45 mln osób. Według doniesień portalu Wirtualnemedia, dzięki takim wynikom stacja, w czasie nadawania "MasterChef Junior" była liderem na rynku telewizyjnym. Świetne wyniki oglądalności przełożyły się również na wysokie wpływy z reklam. Stacja TVN zarobiła bowiem 30,23 mln złotych. Powstanie trzecia edycja "MasterChef Junior"? Stacja TVN wciąż nie podjęła ostatecznej decyzji w sprawie kolejnej edycji "MasterChef Junior", jednak zastępca dyrektora programowego TVN w rozmowie z portalem nie ukrywa, że nie wyobraża sobie, żeby program nie był kontynuowany.  Wyniki mówią same za siebie, chyba nie muszę specjalnie potwierdzać, że jesteśmy z nich zadowoleni. Mogłoby się wydawać, że po sukcesie pierwszej serii to był pewny strzał, ale w przypadku „Masterchef’a Junior’a” to wcale nie było takie oczywiste. Na decyzję o trzecim sezonie mamy jeszcze czas, ale wobec takich wyników nie wyobrażam sobie, żebyśmy zrezygnowali z tego programu - przyznał Bogdan Czaja.  Oglądaliście drugą edycją programu "MasterChef Junior" ? Przypominamy, że kulinarne show wygrała 10-letnia Julia Cymbaluk.    Zobacz także:  Mateusz Gessler o roli jurora w MasterChef Junior. "Nie mam lęku przed nieznanym"   Program "MasterChef Junior" był hitem wiosennej ramówki TVN. Kulinarne show z udziałem dzieci oglądało średnio 2,45 mln osób.

Agent Gwiazdy - główne
TV-Show
Będzie 3. edycja show "Agent-Gwiazdy"? Oglądalność ostatniej nie zachwyca... Wiemy, jaką decyzję podjął TVN!

Czy będzie 3. edycja show "Agent-Gwiazdy"? Stacja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności obecnej edycji i podjęła decyzję, że za rok na wiosnę zobaczymy trzecią edycję show z gwiazdami. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, średnia widownia trzech odcinków 2. edycji reality- show wyniosła 1,53 mln osób.  Jaka jest oglądalność "Agent-Gwiazdy 2"? Rzeczywiście „Agent” świetnie się ogląda, a widownia wręcz rośnie w trakcie sezonu. W tej sytuacji decyzja o kolejnej edycji wydaje mi się formalnością, ale to jeszcze nie jest czas na oficjalne potwierdzenie - wyjaśnia w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. Zobacz:  Czym jest patologiczne kłamstwo, czy mitoman wierzy w swoje opowieści? Czy powstanie też zwykły "Agent" ,  nie z udziałem gwiazd, a osób wyłonionych w castingu? Rozumiem, że niektórzy tęsknią za wersją ze zwykłymi ludźmi i nie wykluczam, że do niej kiedyś wrócimy, ale zapewne jeszcze nie w przyszłym roku - tłumaczy w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl  Bogdan Czaja. Co ciekawe drugą edycję „Agent - Gwiazdy” ogląda o 340 tys. widzów mniej niż pierwszą odsłonę show. Za to 2. seria zwiększyła udział TVN w grupie komercyjnej.  "Agent" emitowany jest we wtorki o 21.30 w TVN. Zobacz także:  Agent-Gwiazdy 2: RELACJA z 9. odcinka show! Kto odpadł? Kto kogo zdradził? W programie zostało już tylko 5 osób. Marek Włodarczyk, Odeta Moro, Alan Andersz, Daria Ładocha, Jarek Kret. Kto z nich jest Agentem? Z 9. odcinka "Agenta" odpadł Piotr Kędzierski. Powstanie trzecia edycja "Agent-Gwiazdy", ale dopiero na wiosnę. Jesienią zobaczymy drugą edycję "Azja Express" z gwiazdami.

TVN planuje kolejną edycję programu Agent
Facebook
Newsy
Program "Agent-Gwiazdy" okazał się hitem czy klapą stacji TVN? Są wyniki oglądalności!

Program "Agent-Gwiazdy" może pochwalić się świetnymi wynikami oglądalności! Według doniesień portalu branżowego wirtualnemedia.pl, Agenta, którego ostatni odcinek obejrzeliśmy w miniony wtorek ,  oglądało średnio 1,74 mln widzów! Dzięki takiemu wynikowi stacja TVN była wiceliderem rynku telewizyjnego. Agent przegrywał jedynie z TVP2, który emitował kulisy "M jak miłość" oraz "Magazyn Ekspresu Reporterów". W grupie komercyjnej z kolei TVN był liderem. Najwięcej, bo średnio 2,10 mln widzów, śledziło finałowy odcinek show. Dzięki Agentowi stacja mogła liczyć na 15,74 mln wpływów z reklam. W związku z dobrymi wynikami oglądalności TVN podjął już decyzję o kontynuacji formatu. „Kto jest agentem?” to znowu było najczęściej powtarzane pytanie w ostatnich miesiącach. Powrót do tego programu po latach wcale nie był oczywistą decyzją, ale tym bardziej cieszymy się z tych wyników  - powiedział portalowi zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja. Odświeżona formuła „Agenta” z udziałem gwiazd też okazała się strzałem w dziesiątkę, może dzięki temu, że udało nam się zebrać wyjątkowe osobowości. Stacja TVN potwierdziła już, że kolejna edycja reality-show "Agent" zostanie pokazana wiosną 2017 roku. Kogo chcielibyście zobaczyć w programie, który ostatnio wygrał Antek Królikowski ?   Zobacz także: Wiemy, na co Antek Królikowski przeznaczy wygraną z Agenta! Hejt na aktora: Powinien podzielić się z Tamarą!   Będzie kolejna edycja programu Agent.   TVN potwierdził, że planuje kolejną edycję programu.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner