policjanci w M jak miłość
Instagram

Dramatyczne sceny w „M jak miłość”. Janek zginie tuż przed ślubem?

policjanci w M jak miłość
Instagram

Ślub Janka i Soni to moment, na który czekają wszyscy fani "M jak miłość". Czy jednak zakochani zdążą powiedzieć sobie sakramentalne "tak"? Serial nie raz zaskoczył nas nagłymi zwrotami akcji i wiele wskazuje na to, że tak będzie i tym razem. Spodziewając się najgorszego, Janek będzie chciał przyśpieszyć uroczystość. Sytuacja zrobi się bardzo niebezpieczna.

Zobaczcie, co się wydarzy.

Zobacz także: Dramatyczny wypadek Pawła w "M jak miłość"!  Rafał Mroczek zniknie z serialu?

Janek zginie przed ślubem? Nowy odcinek „M jak miłość”

W poniedziałek 30 października na fanów „M jak miłość” czeka ogromna dawka emocji. Dlaczego? Otóż Janek Morawski będzie musiał wziąć udział w tajnej policyjnej akcji w Warszawie, przez co ciągle będzie oszukiwał Sonię! Niczego nieświadoma kobieta zgodzi się na szybki ślub z miłością swojego życia i wyjazd na Bali. Jednak czy na pewno dojdzie do ceremonii? 

Z „Kulisów serialu M jak miłość” dowiadujemy się, że Janek wróci z Warszawy, by spotkać się z ukochaną. Mężczyzna jednak wciąż będzie zatajał przed nią prawdę, co może mieć opłakane skutki. 

Podczas niebezpiecznej akcji policyjnej, o której Sonia nie miała pojęcia, Janek zostanie postrzelony w lesie. Obrażenia są bardzo poważne, a mężczyzna pada na ziemię i jest cały we krwi. Czy jakimś cudem ujdzie z życiem z tej dramatycznej sytuacji? Czy zakochanym uda się wziąć ślub?

Jedno jest pewne, „M jak miłość” nie przestanie nas zaskakiwać.

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08