Dramaty w życiu serialowej Haliny Kiepskiej
Newsy

Dramatyczne losy Marzeny Kipiel-Sztuki, Halinki z "Kiepskich". Aktorka pochowała trzech mężów. Marzy o wielkiej miłości!

Marzena Kipiel Sztuka pochowała trzech mężów. Gwiazda przeżyła ogromne dramaty w swoim życiu. Teraz boi się o swoje finanse!

O serialowej Halinie Kiepskiej ze „Świata według Kiepskich” zrobiło się ostatnio bardzo głośno - wszystko ze względu na jej szokujące wyznanie - brak pieniędzy. Aktorka jest w poważnym dołku finansowym ze względu na pandemię koronawirusa i wstrzymane zdjęcie do kultowej produkcji Polsatu. 

Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć - wyznała gwiazda w rozmowie z "Twoim Imperium”.

To kolejna trudna sytuacja, z którą musi zmierzyć się 55-letnia gwiazda. W jej życiu nie brakowało jednak jeszcze większych dramatów. 

Kipiel-Sztuka opowiedziała wróżce o swoich problemach: Nie radzę sobie

Marzena Kipiel-Sztuka pochowała trzech mężów

Marzena Kipiel-Sztuka największą sławę zdobyła dzięki roli zaradnej Halinki Kiepskiej w komediowym serialu "Świat według Kiepskich". Mało kto jednak wie, jak wiele w swoim życiu przeszła uwielbiana aktorka. Gwiazda pochowała swoich trzech partnerów. 

Pierwszym mężem aktorki był Konrad Sztuka, reżyser. Byli razem przez 10 lat, ostatecznie rozwiedli się. W jednym z wywiadów przyznała, że to ona jest winna rozpadowi małżeństwa - jak tłumaczyła, za bardzo skupiła się na karierze, nie chciała zdecydować się na dziecko (aktorka jest bezdzietna). Sztuka, tuż po rozwodzie, zmarł na nowotwór. Miał 50 lat.

Kolejną swoją miłość gwiazda poznała na planie "Kiepskich". Kipiel-Sztuka zakochała się w operatorze, Mariuszu. Pochodzący z Wrocławia (tam kręceni są „Kiepscy”) mężczyzna miał jednak rodzinę - żonę i dzieci, związek był więc skomplikowany. Mężczyzna zmarł nagle na planie sitcomu w 2005 roku. 

Kolejnym partnerem i drugim mężem gwiazdy został Przemysław Buksakowski, pracownik stacji benzynowej. Pobrali się w 2007 roku. Mężczyzna wspierał żonę m.in. w programie "Jak oni śpiewają".

Marzena Kipiel Sztuka pochowała trzech mężów

Jak podawały media, mąż aktorki miał problem z alkoholem - Sztuka pomagała mu walczyć z nałogiem. Kiedy wychodzili na prostą, doszło do ogromnej tragedii. W styczniu 2009 roku, Kipiel wracająca do domu, pod swoim blokiem zobaczyła karetkę i policję. Przyjechali do mężczyzny, który zmarł w wyniku niewydolności oddechowo-krążeniowej. Był to mąż gwiazdy, którego musiała zidentyfikować:

Ktoś spytał mnie, czy mogę zidentyfikować Przemka. Czyściutki, nie okradziony, ze wszystkimi dokumentami - mówiła w jednym z wywiadów. 

Po śmierci drugiego męża gwiazda załamała się, walczyła z depresją:

Trochę trwało, zanim odzyskałam równowagę po śmierci Przemka. Nie obeszło się bez terapii, psychiatry, pobytu w ośrodku, ale wiem, że bez ludzi z mojego otoczenia, którzy cały czas byli przy mnie i wspierali mnie, nigdy nie wyszłabym z depresji. Za każdym razem wydawało mi się, że to będzie do końca życia. Trudno, jestem życiowym frajerem. Dostaję po tyłku, bo kompletnie nie mam nosa do ludzi - mówiła w jednym z wywiadów.

Gwiazda w 2015 roku udzieliła szczerego wywiadu w "Na żywo". Liczyła wówczas na miłość:

Bycie singielką to nie jest sytuacja komfortowa, bo człowiek jest zwierzęciem stadnym. Czasem myślę, że może ktoś jeszcze na mnie czeka. Może siedzi na sąsiedniej ławce ze swoim psem? Ale nie planuję za dużo, bo wiem, że z życzeń i planów to... Pan Bóg się śmieje. Różne rzeczy są ludziom pisane. Jest cierpienie, śmierć, zakochanie, przyjaźń. Tak mi się w życiu układało, że wiązałam się z mężczyznami, których nie ma już wśród nas.

Aktorce życzymy dużo wytrwałości i szczęścia.

Dramaty w życiu serialowej Haliny Kiepskiej

Zobacz także
Marzena Kipiel-Sztuka w programie "Dom Wróżek"

Kipiel-Sztuka opowiedziała wróżce o swoich problemach: Nie radzę sobie

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska podzieliła się swoją dramatyczną historią: "Macierzyństwo solidnie mi dokopało!"

 

Serialowa Halina Kiepska o krok od bankructwa?
Polsat
TV-Show
Serialowa Halinka z "Kiepskich" w dramatycznej sytuacji finansowej: "W grudniu nie będę już miała z czego żyć"
Marzena Kipiel Sztuka z serialu Świat według Kiepskich nie ma za co żyć?!

Czas pandemii koronawirusa jest trudny dla wielu grup zawodowych - w tym także dla aktorów. Nie wszyscy zostali objęci prawdopodobnymi dotacjami z Ministerstwa Kultury . Gwiazda "Świata według Kiepskich", Marzena Kipiel-Sztuka,  w rozmowie z jedną gazet pożaliła się na swój los. Jak przedstawia, jej sytuacja jest naprawdę dramatyczna.  Gwiazda "Świata według Kiepskich" nie ma za co żyć? Choć serial jest na antenie Polsatu od ponad 20 lat, jego dalsze losy stoją pod znakiem zapytania. Zdjęcia do nowych odcinków, ze względu na pandemię, na razie zostały wstrzymane, niewiadomo kiedy ruszą. O swoją sytuację finansową martwi się Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska, żona Ferdka (Andrzej Grabowski). Praca w sitcomie jest jej głównym źródłem utrzymania. Aktorka przyznaje, że jej finanse mocno się kurczą: Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć - wyznaje gwiazda w rozmowie z "Twoim Imperium". Zła sytuacja finansowa mocno ją przytłacza: Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą - mówi Kipiel-Sztuka. Aktorka nie ma dzieci ani partnera. Jej życie było pełne dramatów - w jednym z wywiadów przyznała, że pochowała czterech mężów. Bycie singielką to nie jest sytuacja komfortowa, bo człowiek jest zwierzęciem stadnym. Czasem myślę, że może ktoś jeszcze na mnie czeka. Może siedzi na sąsiedniej ławce ze swoim psem? Ale nie planuję za dużo, bo wiem, że z życzeń i planów to... Pan Bóg się śmieje. Różne rzeczy są ludziom pisane. Jest cierpienie, śmierć,...

Marzena Kipiel-Sztuka w roli Haliny Kiepskiej w serialu „Świat według Kiepskich”
East News
Newsy
Święta Marzeny Kipiel-Sztuki uratowane! Tajemnicza pani Marysia pomoże serialowej Halince z "Kiepskich"
Marzena Kipiel-Sztuka, czyli uwielbiana przez widzów Halina z popularnego serialu komediowego „Świat według Kiepskich” znalazła się przed świętami w tragicznej sytuacji finansowej

Marzena Kipiel-Sztuka , czyli uwielbiana przez widzów Halina z popularnego serialu komediowego „Świat według Kiepskich” znalazła się przed świętami w tragicznej sytuacji finansowej . Brakowało jej na opłacenie rachunków, czy zakupy spożywcze. Na szczęście przed świętami przynajmniej na chwilę może zapomnieć o problemach.   Nie dla wszystkich zbliżające się święta będą wymarzonym czasem spokoju z rodziną. Przez pandemię koronawirusa , wiele osób nie tylko martwi się o swoje zdrowie, ale też o to jak związać koniec z końcem. Utrata pracy, brak zamówień, upadajace biznesy… Obostrzenia pozbawiły wiele osób środków do życia. Dotyczy to również osób znanych - aktorów, muzyków… W tragicznej sytuacji finansowej znalazła się m.in. Marzena Kipiel-Sztuka. Na szczęście w potrzebie znaleźli się dobrzy ludzie, dzięki którym spędzi święta tak, jak należy. Zobacz także:   Dramatyczne losy Marzeny Kipiel-Sztuki, Halinki z "Kiepskich". Aktorka pochowała trzech mężów. Marzy o wielkiej miłości! Marzena Kipiel-Sztuka dostanie pomoc na święta O serialowej Halince zrobiło się głośno kilka tygodni temu, gdy media ujawniły  na jej szokujące wyznanie . Aktorka znalazła się w poważnym dołku finansowym ze względu na pandemię i wstrzymane zdjęcie do serialu.  Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć - mówiła w "Twoim Imperium”. Jak się okazuje, w potrzebie pomogła jej wówczas znajoma "pani Marysia", która wsparła ją jedzeniem. A teraz, przed świętami, znów chce się podzielić z aktorką. -...

Marzena Kipiel-Sztuka
TOMASZ ZUKOWSKI/East News
Newsy
"Świat według Kiepskich: Marzena Kipiel-Sztuka o problemach finansowych. "Czuję się bezsilna"
Marzena Kipiel-Sztuka już od dawna otwarcie mówi o swoich problemach. Tak źle jeszcze nie było?

Marzena Kipiel-Sztuka nie ukrywa, że przed nią naprawdę trudny czas i w najnowszym wywiadzie mówi wprost: - Od wielu miesięcy nie mam pracy i stałego dochodu. Źle sypiam, jestem zmęczona i mało jadam. Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" dodaje, że w pewnym momencie było tak źle, że była zmuszona wziąć kredyt na bieżące wydatki i opłaty. Jak sobie teraz radzi? Marzena Kipiel-Sztuka jest w dramatycznej sytuacji finansowej? Marzena Kipiel-Sztuka od wielu lat nie ukrywa, że znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Do niedawna jej głównym źródłem utrzymania była rola Haliny Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". Już wiadomo jednak, że serial "Świat według Kiepskich" nie będzie kontynuowany , o czym na początku czerwca poinformował serwis wirtualnemedia.pl. To oznacza, że wielu aktorów straci źródło stałego dochodu, a jak wiadomo serialowa Halinka Kiepska już wcześniej narzekała na dramatyczną sytuacją finansową , która mocno pogorszyła się w czasie pandemii, nawet do tego stopnia, że aktorka nie miała możliwości samodzielnie zorganizować świąt. Wygląda na to, że Marzena Kipiel-Sztuka znów poważnie martwi się o swoją przyszłość i szczerze przyznaje, że nie ma żadnych oszczędności. To jednak nie wszystko! Aktorka jakiś czas temu wzięła też kredyt na bieżące wydatki... - Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę - przyznała aktorka w wywiadzie dla  "Twojego Imperium". Zobacz...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik