Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Smutna Teresa Lipowska
East News
Newsy

Dramatyczne chwile w życiu Teresy Lipowskiej. „Byłam zrozpaczona”. Wydarzył się cud! 

Teresa Lipowska zdobyła się na szczere wyznanie. Jak sama przyznaje, kiedy przechodziła trudne chwile, w jej życiu wydarzył się cud.

Teresa Lipowska zasłynęła dzięki wielu wyjątkowym rolom, zarówno tym filmowym, jak i teatralnym, jednak widzom najlepiej zapadła w pamięć jako Basia Mostowiak, w którą wciela się w kultowym „M jak miłość” już od ponad 20 lat. Jak się okazuje, w prywatnym życiu wcale nie przypomina postaci, którą pokochali Polacy. Gwiazda wyznała, z czym zmagała się przed laty. 

Uwaga! To bardzo wzruszające wideo! Teresa Lipowska żegna się z Kacprem Kuszewskim!

Szczere wyznanie Teresy Lipowskiej. W życiu gwiazdy „M jak miłość” wydarzył się cud 

Teresa Lipowska i jej drugi mąż, przy którego boku spędziła 44 lata życia, od zawsze marzyli o wielkiej rodzinie. Niestety, choć aktorka nie wyobrażała sobie, że nie spełni się jako matka, przez długi czas nie mogła zajść w ciąże. Jak wyznała, to doświadczenie bardzo na nią wpłynęło. 

Byłam zrozpaczona, bo nie wyobrażałam sobie życia bez dzieci. Zdecydowałam się więc na adopcję. I kiedy z przyjaciółką Zosią Lengrenową zaczęłyśmy jeździć po domach dziecka - nagle zaszłam w ciążę. I to był cud - zdradziła w rozmowie z tygodnikiem "Przyjaciółka”.

Cud, który wspomina Teresa Lipowska wydarzył się w 1974 roku, kiedy to na świat przyszedł jej jedyny syn Marcin. Jednak jak się okazuje, w kwestii macierzyństwa aktorka znacznie różni się od granej przez nią Barbary Mostowiak - ani myślała o tym, żeby zostać w domu w pieluchach. 

Mój syn jest jedynakiem, nigdy jednak nie byłam nadopiekuńcza. Chciałam grać. Nawet gdy Marcin miał trzy miesiące, zostawiałam go z mężem lub mamą i pędziłam na przedstawienia. Dużo pracowałam w teatrze i na estradzie, więc on szybko nauczył się sobie radzić 

Dziś Teresa Lipowska mieszka niedaleko ukochanego syna i jego rodziny, z którymi na doskonały kontakt. Jak przyznała nie jest nadgorliwa, i choć najchętniej widywałaby się ze swoimi wnukami codziennie, nie robi nie tego nie tylko z powodu natłoku zawodowych obowiązków, ale również by dać Marcinowi przestrzeń. Gwiazda wyznała, że nigdy nie robi niezapowiedzianych wizyt synowi i jego żonie.

Zobacz także: Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Gwizda „M jak miłość” zdradziła, czego najbardziej się boi

Teresa Lipowska doczekała się ukochanego syna. Jak widać tę dwójkę łączy niezwykła więź, a słynna aktorka jest nie tylko mamą, ale i babcią. Trzeba przyznać, że Marcin jest do niej uderzająco podobny.

Teresa Lipowska z synem
East News

Aktorka przyznała, że nawet jako młoda mama była bardzo aktywna zawodowo. I na całe szczęście jej fanów! Polacy pokochali ją za rolę Barbary w "M jak miłość".

Teresa Lipowska
East News

 

Teresa Lipowska	 100: imiona niepodległości
East News
Newsy
Teresa Lipowska o Polsce: „Bez tej miłości można żyć, ale nie można owocować” Wywiad z aktorką o Polakach i o tym, czego uczy nas "M jak miłość"
Teresa Lipowska o Polsce: „Bez tej miłości można żyć, ale nie można owocować” Wywiad z aktorką o Polakach i o tym, czego uczy nas "M jak miłość"
Teresa Lipowska w szalu
East News
Newsy
Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Gwizda „M jak miłość” zdradziła, czego najbardziej się boi
Teresa Lipowska zdobyła się na szokujące wyznanie. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła swoje plany na przyszłe lata. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Mimo wielu wspaniałych ról, Teresa Lipowska najbardziej zapisała się w pamięci polskich widzów jako Barbara Mostowiak. Gwiazda " M jak miłość " w lipcu obchodziła swoje 83 urodziny i choć wciąż pozostaje aktywna zawodowo, a swoją energią zawstydza niejednego z nas, już myśli o starości, którą, jak się okazuje, naprawdopodobniej spędzi w domu opieki. Aktora zdecydowała się na szczere wyznanie. Niczego nie boi się tak, jak jednej rzeczy.  Zobacz także:   Teresa Lipowska o "M jak miłość" i Witoldzie Pyrkoszu. Zdradziła jego największy sekret! Teresa Lipowska opowiedziała o planach na starość. Szczere wyznanie aktorki wzrusza do łez Teresa Lipowska jest szczęśliwą mamą i babcią. Jak się okazuje, myśląc o przyszłości, to właśnie najbliższych stawia na pierwszym miejscu. Jak się okazuje, gwiazda, by nie obciążać ich swoją osobą, jest w stanie zamieszkać na starość w domu opieki. Teresa Lipowska w programie "Magazyn ekspresu reporterów" TVP1 w poruszających słowach opowiedziała o swoich największych marzeniach i obawach.  Największym moim marzeniem w życiu jest to, żeby nie być ciężarem dla dzieci moich, dla wnuków, żeby nie być zupełnie bezradna, bezsilna. Tego się boję. I proszę Boga tylko, żebym mogła do ostatniej chwili mogła być samowystarczalna - wyznała aktorka. - Jeżeli przyjdzie taki moment, że naprawdę nie dawałabym sobie rady, to oczywiście skorzystałabym na przykład z domu opieki - dodała.  Co więcej, gdyby stan zdrowia Teresy Lipowskiej nagle się pogorszył, aktorka już wie, w którym miejscu chciałaby znaleźć się na starość. Jak się okazuje to Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie artystka ma wielu przyjaciół, miałby być jej oazą. Miejsce jest...

Teresa Lipowska ma problemy ze zdrowiem
Newsy
Teresa Lipowska naprawdę zniknie z "M jak miłość"?! Jest komentarz aktorki!
Teresa Lipowska naprawdę zniknie z "M jak miłość"?! Jest komentarz aktorki!

  Teresa Lipowska zniknie z "M jak miłość" ?! W mediach już od kilku miesięcy pojawiają się plotki, że uwielbiana przez widzów aktorka, która wciela się w rolę Barbary Mostowiak, przestanie pojawiać się w hicie Telewizyjnej Dwójki. Czy medialne doniesienia są prawdziwe? Sprawę bardzo dosadnie skomentowała sama Teresa Lipowska! Czy wątek z jej udziałem rzeczywiście zniknie z "M jak miłość"?    Zobacz także:  18 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek  M jak miłość !   Teresa Lipowska komentuje plotki!  Fani "M jak miłość" z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez Teresy Lipowskiej. Dlatego teraz aktorka raz na zawsze zdementowała medialne plotki i zapewniła, że nie zamierza rezygnować z roli w hicie o rodzinie Mostowiaków.  Cały czas można będzie mnie oglądać w serialu. Ciągle jestem wszechwładną Barbarą Mostowiak, która wbrew dziwnym pogłoskom cały czas będzie na ekranie. Mało tego, nawet częściej niż ostatnio - zapewnia w rozmowie z "Super Expressem".  Dopóki zdrowie mi dopisuje, na emeryturę się nie wybieram, a i przyjemnie, że ciągle jeszcze ludzie chcą mnie oglądać.  Przypominamy, że w serialową Barbarę Mostowiak w nowych odcinkach "M jak miłość" czeka sporo emocji! Już wkrótce w jej życiu pojawi się pewien mężczyzna!   Zobacz:  Wojna w "M jak Miłość"! Basia i Kisielowa pokłócą się o mężczyznę   Teresa Lipowska zdementowała medialne plotki.   Aktorka nie zamierza rezygnować z roli w "M jak miłość".  

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner