Jan Komasa trafił do szpitala w USA
Newsy

Niepokojące informacje przed Oscarami: Jan Komasa trafił do szpitala w USA! Co się stało?

Niepokojące informacje przed Oscarami: Jan Komasa trafił do szpitala w USA! Co się stało?

Jan Komasa zasłabł przed pokazem "Bożego Ciała" w Los Angeles! Przed polskim reżyserem bardzo ważny okres. Jego ostatnie kinowe dzieło zostało nominowane w poniedziałek do Oscara w kategorii "Najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy", gdzie mierzy się z takimi produkcjami jak "Parasite", "Nędznicy" czy "Ból i blask".

Jaki jest stan zdrowia polskiego kandydata do Oscara?

Zobacz także: "Boże Ciało" nominowane do Oscara! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę?

Reżyser "Idy" odbiera Oscara. Otrzymał buziaka od samej Nicole Kidman [WIDEO]

Jan Komasa zasłabł przed pokazem "Bożego Ciała"

Jan Komasa w związku z promocją "Bożego Ciała" od kilkunastu dni przebywa w Stanach Zjednoczonych. Jednak zza oceanu dotarły do mediów niepokojące informacje o stanie zdrowia polskiego twórcy. Komasa, z powodu złego samopoczucia, został przetransportowany do szpitala tuż przed pokazem nominowanej do Oscara produkcji. Informacje na ten temat podaje WP Film:

Do The Ray Stark Family Theatre przybyli zarówno dziennikarze, jak i przedstawiciele branży - w tym producenci i sponsorzy. Dla Komasy stawianie się na podobnych wydarzeniach to teraz obowiązek. Twórca chciał go dopełnić i przyjechał na miejsca projekcji. Szybko poczuł się jednak na tyle źle, że wezwano pogotowie, które przetransportowało go do szpitala. Na razie nie wiadomo, co konkretnie dolega reżyserowi ani jaki jest jego stan - pisze portal.

Złe samopoczucie reżysera nie przerwało jednak premiery, która została bardzo dobrze przyjęta przez zgromadzoną publiczność. Przed Janem Komasą bardzo ważny, ale również stresujący okres w karierze. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

Czy Jan Komasa powtórzy oscarowy sukces Pawła Pawlikowskiego i "Idy" z 2015 roku? Szczerze mu tego życzymy! 

Zobacz także: Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!

Jan Komasa promuje "Boże Ciało" w Stanach Zjednoczonych. Zza oceanu dotarły niepokojące wieści o konieczności hospitalizacji polskiego reżysera. 

Jan Komasa trafił do szpitala w USA

Film Jana Komasy pt. "Boże Ciało" walczy o statuetkę Oscara w kategorii "Najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy".

Boże Ciało Jana Komasy walczy o nominację do Oscara
Mat. prasowe

 

Rachel Weisz
East News
Fleszstyle
Oto najgorsze kreacje gwiazd na Oscarach! Zobaczcie największe modowe wpadki ostatniej gali
Oto najgorsze kreacje gwiazd na Oscarach! Zobaczcie największe modowe wpadki ostatniej gali

Pokazaliśmy wam już najlepsze kreacje gwiazd na Oscarach 2019, zachwyciliśmy się lookiem Lady Gagi za 30 milionów dolarów, a także przyjrzeliśmy się najlepiej ubranym parom na czerwonym dywanie. Nie pozostało nam teraz nic innego, jak... modowe wpadki! Trzeba przyznać, że w tej kategorii gwiazdy nie zawiodły, i mieliśmy z czego wybierać.  Rozumiemy, że każdy chce zwrócić na siebie uwagę i pozostać zapamiętanym. Podejrzewamy jednak, że większości gwiazd z tej galerii chodziło o zupełnie inny efekt i inną kategorią modową... Sami się przekonajcie, jakie tym razem wpadki zaliczyły gwiazdy. Zobaczcie najgorsze stylizacje poniżej! Zobacz także:   Wpadka na czerwonym dywanie! Zobaczcie, z kim dziennikarze pomylili Tomasza Kota

Bartosz Bielenia
East News
Newsy
Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!
Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!

Bartosz Bielenia - to niewątpliwie jedno z najbardziej gorących nazwisk ostatnich dni! Szum wokół młodego aktora pojawił się, gdy media obiegła informacja o nominacji do Oscara filmu "Boże Ciało", w reżyserii Jana Komasy. Bartosz zagrał w nim główną rolę i szybko został okrzyknięty bardzo utalentowanym aktorem. Wcześniej niewiele osób wiedziało o jego istnieniu. Dzisiaj jest jednym z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia. Czy od zawsze ciągnęło go w stronę aktorstwa? Okazało się, że swój sceniczny debiut zaliczył w wieku 7 lat! Sprawdźcie, jak wtedy wyglądał Bartosz Bielenia. Zobacz także:  "Boże Ciało" nominowane do Oscara! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę? Jak wyglądał Bartosz Bielenia podczas swojego scenicznego debiutu?  Bartosz Bielenia jest odtwórcą głównej roli w filmie "Boże Ciało", który kilka dni temu został nominowany do Oscara, w kategorii "najlepszy film międzynarodowy". 92. gala rozdania Oscarów odbędzie się 10 lutego w Dolby Theatre w Hollywood i wtedy też dowiemy się, czy polska produkcja otrzyma tą prestiżową nagrodę. Chociaż wiele osób nie dawało zbyt dużych szas produkcji Jana Komasy, to jednak polski film zrobił ogromne wrażenie za oceanem. Okazuje się, że Bartosz Bielenia od najmłodszych lat był zafascynowany aktorstwem. Na Facebookowym profilu Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć sceniczny debiut artysty!  Poznajcie tego chłopca? To siedmioletni Bartosz Bielenia jako Mały Książę. Aktor zadebiutował na naszej scenie w 1999 roku. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy twórcom filmu „Boże Ciało/Corpus Christi” nominacji do Oscara - brzmi wpis Teatru...

Boże Ciało Jana Komasy walczy o nominację do Oscara
Mat. prasowe
Newsy
"Boże Ciało" dostanie Oscara? Dowiemy się jutro! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę?
"Boże Ciało" dostanie Oscara? Dowiemy się jutro! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę?

"Boże Ciało" Jana Komasy zostało nominowane do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy (poprzednia nazwa kategorii to "najlepszy film nieanglojęzyczny"). To niesamowite wyróżnienie, m.in. dla Bartosza Bielenii, który zagrał główną rolę w filmie. To jego pierwsza tak duża rola, i od razu tak wielki sukces! Kim jest Bartosz Bielenia? Co o nim wiemy? Gdzie wcześniej grał? Jaki jest prywatnie? Zobacz także:  Wpadka na czerwonym dywanie! Zobaczcie, z kim dziennikarze pomylili Tomasza Kota Bartosz Bielenia - o nim będzie głośno! Bartosz Bielenia urodził się w 1992 roku (ma 28 lat) w Białymstoku. Bielenia w 2016 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Polska). Jego rola w "Bożym Ciele" to jego spektakularny debiut w roli głównej. Wcześniej Bielenia zagrał m.in. w "Klerze", "Na granicy" czy w "Disco polo". Bielenia już w dzieciństwie wiedział, że zostanie aktorem. Swoją "karierę" zaczynał w Białymstoku angażem do "Małego księcia". Zagrał oczywiście główną rolę: Po dwóch latach życia w teatrze wiedziałem, że lepszej roboty nie mogę sobie wyobrazić - powiedział Bielenia w rozmowie z Łukaszem Saturczakiem w Dwutygodniku. Potem dostanie się za pierwszym razem do krakowskiej szkoły teatralnej nikogo nie zdziwiło. Bielenia był urodzonym aktorem! Bielenia ma za sobą wiele ról w teatrze, zagrał m.in. w "Mauzerze" greckiego reżysera Theodorosa Therzopoulosa, w "Edwardzie II" w reżyserii Anny Augustynowicz, następnie zagrał Edmunda w "Królu Learze". Rola, która otworzyła mu drzwi jeszcze szerzej, to tytułowy "Hamlet". Bartosz Bielenia w filmie "Boże Ciało" Bartosz...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner