Maciej Dowbor to znany i lubiany prezenter telewizyjny. Posiada duże poczucie humoru, które można obserwować na jego Instagramie. Wstawia tam bardzo często zabawne nagrania ze swoją żoną Joanną Koroniewską.

Reklama

Maciej Dowbor przyłapany przez paparazzi

Maciej Dowbor wygląda na osobę, która nigdy się nie nudzi. Jest duszą towarzystwa i często organizuje rozmowy online z przyjaciółmi, co relacjonuje na Instagramie. Ostatnio na "domówce" mieli przyjemność gościć Rubikowie.

Dowbor i Koroniewska na wstępie rozmowy wyznali, że muszą coś ogłosić. "Nie będziemy mieli kolejnego dziecka" - zażartowała Joanna. Miał to być spontaniczny live, lecz przerodził się w "domówkę". Nagle para zaczęła rozmowę z Rubikami.

Yeeeeaaaahhhh - spontaniczny lajf zamienił się w super Domówkę !! Prosto z Miami @agata_rubik i @piotr_rubik !! Ale Oni mają tam fajnie!! @maciej_dowbor skręca się w środku z zazdrości!! Dzięki, że byliście - podpisała wspólne nagranie Koroniewska.

Tym razem Dowbor dostarczył moc atrakcji samemu sobie. Wybrał się na przejażdżkę na skuterze, gdzie wykonywał wiele manewrów. Ubrany cały na czarno Maciej sfotografowany został przez paparazzi.

EOS

Zobacz także: Maciej Dowbor nie może się otrząsnąć. "Będzie musiał iść na terapię"

Zobacz także

Na licznych zdjęciach widzimy mężczyznę na skuterze, który wygląda, jakby dopiero co uczył się jazdy. Nietęga mina dziennikarza świadczy o zmęczeniu, lub niezadowoleniu. Maciej nie zapomniał o ważnych elementach do jazdy na skuterze. Założył kask ochronny i rękawice. Tak zabezpieczony na pewno nie zrobił sobie krzywdy.

Reklama

Jak myślicie, czy Maciej Dowbor pierwszy raz wsiadł na skuter?

EOS
Reklama
Reklama
Reklama